Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Aleksandry Park

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Podłęska, oferowane bezpośrednio przez

Grupa Nieruchomości Kraków

Kraków, Bieżanów-Prokocim, ul. Podłęska 1,1A,3,3A

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 291 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Aleksandry ParkAleksandry Park

10 zdjęć

Aleksandry Park
Aleksandry Park
Aleksandry Park
Aleksandry Park

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 5 budynków

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 3 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 159 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (20 miejsc) : 15 000 zł
  • miejsca postojowe podziemne : 52 miejsca – 29 000 zł , 24 garaże – 32 000 zł

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Aleksandry Park to projekt zlokalizowany w południowej części Krakowa, przy ul. Aleksandry.

Atrakcyjność i osobliwość położenia inwestycji buduje przede wszystkim fakt bezpośredniej bliskości ponad pięciohektarowego, malowniczego Parku Aleksandry, którego teren graniczy

z działką, na której realizowane jest przedsięwzięcie.

Zielona przestrzeń, będąca rajem dla miłośków przyrody, jest także doskonałym miejscem rekreacji dla całych rodzin. Liczne alejki spacerowe oraz urokliwy plac zabaw ulokowany pomiędzy drzewami z całą pewnością zachęcać będą do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Walorem lokalizacji Aleksandry Park jest również istniejąca od lat pełna infrastruktura handlowo- usługowa (w zasięgu kilkuset metrów znajdują się duże supermarkety- w odległości 500 m Biedronka, 900 m Kaufland, Carrefour, Lidl), edukacyjna (szkoła podstawowa w odległości 350 m, ok. 600 m od inwestycji mieści się przedszkole).

Okolicę charakteryzuje sprawna komunikacja miejska- 250 m do najbliższego przystanku autobusowego, 400 m do zajezdni autobusowej, ok. 900 m do przystanku tramwaju.

Bliskość obwodnicy A4 pozwala na bardzo sprawny wyjazd z miasta w kierunku lotniska

w Balicach, Katowic oraz Rzeszowa.

Niewielka odległość od Szpitala Uniwersyteckiego w Prokocimiu sprawia, że oferta Aleksandry Park jest bardzo atrakcyjna również w perspektywie inwestycyjnej.

Inwestycję tworzy 159 mieszkań zlokalizowanych w trzy, dwu i siedmiopiętrowych budynkach. Wszystkie posiadają cichobieżne windy, w hali garażowej są miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie. Klienci mają również do dyspozycji garaże.

Metraże mieszkań przewidziane są dla klientów o różnych potrzebach - od kawalerek 26 m2, poprzez małe mieszkania 2 pokojowe (35 i 38 m2), po typowo rodzinne, 3 pokojowe (56 m2 )

i większe 70, 84, 90 oraz ponad 100 m2.

Mieszkania posiadają doskonale rozplanowane układy, zaaranżowane z myślą o maksymalnej funkcjonalności. Większość lokali min. 3 pokojowych posiada wielostronną ekspozycję (zapewniającą odpowiednie doświetlenie), często dwa balkony lub duże tarasy (część mieszkań parterowych posiada również przynależne ogrody).

Realizację inwestycji zaplanowano na IV kwartał 2020 roku.

Inwestycja Aleksandry Park znajduje się na Bieżanowie-Prokocimiu, ul. Podłęska 1,1A,3,3A (8 km od centrum Krakowa), sprzedaż prowadzi Grupa Nieruchomości Kraków.

Inwestycja Aleksandry Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 159 nowych mieszkań znajdujących się w 5 budynkach. Budynki posiadają od 3 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Aleksandry Park nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (20 miejsc)
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Bieżanów-Prokocim to XII dzielnica Krakowa, która powstała z przyłączenia do miasta wsi Bieżanów, Prokocim i Rżąka. Do 1990r. należała do dzielnicy Podgórze. Zajmuje powierzchnię 1847,39 ha, a mieszka w niej 63 026 osób. Rozwój i zabudowa dzielnicy miały ścisły związek z historią jej poszczególnych części, np. w Bieżanowie, gdzie działały liczne fabryki, powstały bloki i osiedla niskokondygnacyjnych domów dla pracowników, a w Prokocimiu wybudowano wielkopłytowe bloki dla kolejarzy pracujących na tutejszej kolei i ich rodzin. Z czasem powstała cała infrastruktura typowa dla obszarów zurbanizowanych, czyli urzędy, placówki dydaktyczno-wychowawcze, punkty handlowo-usługowe itp. Krajobraz dzielnicy jest dość urozmaicony, ze względu na różną wysokość budynków mieszkalnych, a także z uwagi na niektóre zabytki, rozbudowane linie kolei towarowej oraz liczne tereny zielone. Ze względu na wysoki stopień uprzemysłowienia, Bieżanów-Prokocim musiał być dobrze skomunikowany z pozostałymi częściami miasta. Do dziś regularnie kursują tu autobusy miejskie i tramwaje. Przez dzielnicę przechodzą drogi krajowe nr 7 i 94, a część południowej granicy Bieżanowa-Prokocimia stanowi autostrada A4.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Aleksandry Park?

Bieżanów-Prokocim to XII dzielnica Krakowa, którą utworzono z 3 wsi przyłączonych do miasta w latach 40-tych XXw. Mieszka w niej 63 026 osób, a jej powierzchnia to 1847,39 ha. W zabudowie dominują nieruchomości typowe dla terenów zindustrializowanych. Wielkopłytowe bloki będące pozostałością po mieszkaniach pracowniczych są tu zestawione z osiedlami niskokondygnacyjnych domów. Całości dopełnia rozbudowana infrastruktura oraz ciekawe zabytki i urokliwe tereny zielone. Dzielnica jest dobrze połączona z resztą miasta. Przebiegają przez nią też drogi krajowe i fragment autostrady.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Aleksandry Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 168 metrów od inwestycji Aleksandry Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Aleksandry 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Aleksandry Park znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Aleksandry Park znajduje się 29 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Samorządowe Przedszkole nr 37 w odległości 135 m, szkoła w odległości 169 m, Szkoła Podstawowa 24 imienia Krakowskiej Straży Pożarnej w odległości 213 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Aleksandry Park jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Krakowska Poradnia Opieki Paliatywnej w odległości 492 m, Przychodnia Lekarska "Diamed" w odległości 586 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 656 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Aleksandry Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 205 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 332 m znajduje się Piątka, w odległości 338 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Aleksandry Park w odległości 154 m znajduje się boisko / kort, w odległości 188 m znajduje się boisko / kort, w odległości 191 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data publikacji: 30.07.2019
Data aktualizacji: 27.06.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023