Fort Forest

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Kańskiego, oferowane bezpośrednio przez Grupa Inwestycyjna Hossa S.A.

Gdynia, Chwarzno-Wiczlino, ul. Kańskiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 8 ofert w najbliższej okolicy!

Fort Forest

12 zdjęć

Fort Forest
Fort Forest
Fort Forest
Fort Forest

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • ochrona całodobowa
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • las

Opis Inwestycji

Rezydencyjny kompleks mieszkaniowy Fort Forest położony jest w willowej dzielnicy Gdynia Chwarzno na terenie graniczącym z Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym i niską zabudową Sokółki.

Duże odległości pomiędzy budynkami zapewniają przestrzeń za oknami i widok na przyrodę.

Kompleks stanowi ogrodzony zespół kameralnych budynków posadowionych bezpośrednio na granicy lasu oraz budynków zorganizowanych w pierzeje – okalające obszerne, prywatne dziedzińce.

Pod względem zastosowanych rozwiązań ochrony i bezpieczeństwa kompleks stanowi unikatową ofertę na trójmiejskim rynku nieruchomości.

Inwestycja Fort Forest znajduje się na Chwarznie-Wiczlinie, ul. Kańskiego (6.8 km od centrum Gdyni), została zrealizowana przez Grupa Inwestycyjna Hossa S.A.

Inwestycja Fort Forest została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2014 roku.

Aktualnie w inwestycji Fort Forest nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Grupa Inwestycyjna Hossa S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2014 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 8 budynków.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rzeka, staw

Lokalizacja inwestycji

Chwarzno-Wiczlino jest zdecydowanie największą dzielnicą Gdyni pod względem powierzchni: zajmuje aż 27,93 kilometra kwadratowego. Mieszka tu około 7 750 osób. Gęstość zaludnienia jest najniższa w Gdyni – pod koniec 2011 roku wynosiła zaledwie 278 osób na kilometr kwadratowy. W skład dzielnicy wchodzą dwie dawne wsie – Chwarzno i Wiczlino. Do dzisiaj ten obszar zachował wiejski charakter. W ostatnich latach – oprócz domów jednorodzinnych i zabudowy szeregowej – w tej części Gdyni powstały kilkupiętrowe bloki (zwłaszcza w Chwarznie). Zgodnie z przewidywaniami, dzielnica jeszcze długo będzie atrakcyjnym terenem pod nowe nieruchomości. Każdy, kto wybierze mieszkanie na przedmieściu Gdyni, może się czuć jak na spokojnej wsi, a jednocześnie mieć blisko do pracy. Wokół zabudowań są pola uprawne, lasy i łąki. Dzielnica leży na skraju Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.

Komunikacja

Po Chwarznie-Wiczlinie kursują autobusy. Dojazd do centrum miasta zwykle zajmuje dwadzieścia kilka minut. Na przykład z przystanku Chwarzno-Apollina do przystanku Gdynia Dworzec Główny PKP dojedziemy w 23–25 minut. Z przystanku Wiczlino-Skrzyżowanie – w 27 –32 minuty (jeśli po drodze przesiądziemy się do pociągu Szybkiej Kolei Miejskiej).

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Fort Forest?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Fort Forest mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 270 metrów od inwestycji Fort Forest znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Sokoła.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Fort Forest znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Fort Forest znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: SOLUTION Szkolenia w odległości 170 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Fort Forest składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 310 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Fort Forest w odległości 70 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 320 m znajduje się Boisko, w odległości 320 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 01.10.2015
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: