Fort Forest

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Kańskiego, oferowane bezpośrednio przez

Grupa Inwestycyjna Hossa S.A.

Gdynia, Chwarzno-Wiczlino, ul. Kańskiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 8 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Fort Forest

12 zdjęć

Fort Forest
Fort Forest
Fort Forest
Fort Forest

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • ochrona całodobowa
  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2014 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 8 budynków

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 6 lokali użytkowych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rzeka, staw

Opis inwestycji

Rezydencyjny kompleks mieszkaniowy Fort Forest położony jest w willowej dzielnicy Gdynia Chwarzno na terenie graniczącym z Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym i niską zabudową Sokółki.

Duże odległości pomiędzy budynkami zapewniają przestrzeń za oknami i widok na przyrodę.

Kompleks stanowi ogrodzony zespół kameralnych budynków posadowionych bezpośrednio na granicy lasu oraz budynków zorganizowanych w pierzeje – okalające obszerne, prywatne dziedzińce.

Pod względem zastosowanych rozwiązań ochrony i bezpieczeństwa kompleks stanowi unikatową ofertę na trójmiejskim rynku nieruchomości.

Inwestycja Fort Forest znajduje się na Chwarznie-Wiczlinie, ul. Kańskiego (6.8 km od centrum Gdyni), została zrealizowana przez Grupa Inwestycyjna Hossa S.A.

Inwestycja Fort Forest została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 6 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Fort Forest nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Grupa Inwestycyjna Hossa S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Chwarzno-Wiczlino jest zdecydowanie największą dzielnicą Gdyni pod względem powierzchni: zajmuje aż 27,93 kilometra kwadratowego. Mieszka tu około 7 750 osób. Gęstość zaludnienia jest najniższa w Gdyni – pod koniec 2011 roku wynosiła zaledwie 278 osób na kilometr kwadratowy. W skład dzielnicy wchodzą dwie dawne wsie – Chwarzno i Wiczlino. Do dzisiaj ten obszar zachował wiejski charakter. W ostatnich latach – oprócz domów jednorodzinnych i zabudowy szeregowej – w tej części Gdyni powstały kilkupiętrowe bloki (zwłaszcza w Chwarznie). Zgodnie z przewidywaniami, dzielnica jeszcze długo będzie atrakcyjnym terenem pod nowe nieruchomości. Każdy, kto wybierze mieszkanie na przedmieściu Gdyni, może się czuć jak na spokojnej wsi, a jednocześnie mieć blisko do pracy. Wokół zabudowań są pola uprawne, lasy i łąki. Dzielnica leży na skraju Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Fort Forest?

Po Chwarznie-Wiczlinie kursują autobusy. Dojazd do centrum miasta zwykle zajmuje dwadzieścia kilka minut. Na przykład z przystanku Chwarzno-Apollina do przystanku Gdynia Dworzec Główny PKP dojedziemy w 23–25 minut. Z przystanku Wiczlino-Skrzyżowanie – w 27 –32 minuty (jeśli po drodze przesiądziemy się do pociągu Szybkiej Kolei Miejskiej).

Przyszli mieszkańcy inwestycji Fort Forest mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1572 metrów od inwestycji Fort Forest znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Filipkowskiego.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Fort Forest znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Fort Forest znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 58 w odległości 687 m, Szkoła Podstawowa nr 48 w odległości 918 m, szkoła w odległości 938 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Fort Forest jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Psychotalerz w odległości 199 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 260 m, Pure Perfection w odległości 380 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Fort Forest składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 213 m znajduje się Żabka, w odległości 262 m znajduje się Delikatesy Justynka, w odległości 285 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Fort Forest w odległości 299 m znajduje się boisko / kort, w odległości 314 m znajduje się boisko / kort, w odległości 337 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data publikacji: 01.10.2015
Data aktualizacji: 15.12.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: