Przestrzenie Banacha II

Pod wynajem

Mieszkania na sprzedaż ul. Banacha, oferowane bezpośrednio przez Grupa BUMA

Kraków, Prądnik Biały, ul. Banacha
Przestrzenie Banacha II

3 zdjęcia

Przestrzenie Banacha II
Przestrzenie Banacha II
Przestrzenie Banacha II

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Przestrzenie Banacha II dostępnych jest 47 ofert

 • Lista
 • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę
Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
A2-M-53
2
48,12 m²
1
A2-M-56
2
48,12 m²
2
A2-M-57
2
48,97 m²
3
A3-M-09
2
38,99 m²
1
A3-M-10
2
51,03 m²
1
A3-M-21
2
38,99 m²
2
A3-M-22
2
51,03 m²
2
A3-M-34
2
51,03 m²
3
A3-M-45
2
38,99 m²
4
A3-M-46
2
51,03 m²
4
A3-M-52
2
36,09 m²
5
A3-M-53
2
36,09 m²
5
A3-M-54
2
36,09 m²
5
A3-M-55
2
36,09 m²
5
A3-M-57
2
38,99 m²
5
A3-M-58
2
51,03 m²
5
A2-M-05
3
68,02 m²
1
A2-M-07
3
59,12 m²
1
A2-M-15
3
68,02 m²
3
A2-M-24
3
62,07 m²
1

Opis Inwestycji

Przestrzenie Banacha – poznaj genialne miejsce do życia.

Najlepsze miejsce pod słońcem.

Dlaczego postanowiliśmy wybudować osiedle przy ul. Banacha? Bo znaleźliśmy genialne miejsce na wzniesienie dobrze zorganizowanego osiedla, które w założeniu ma funkcjonować jak samowystarczalna dzielnica.

Ulokowane na wzgórzu, z dobrym widokiem na miasto i co najważniejsze wentylowane lepiej niż centrum miasta.

Teren i sąsiedztwo inwestycji objęte są miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, co jest gwarancją przewidywanego i przemyślanego rozwoju tej części miasta

Przestrzenie Banacha czyli wzór na wygodne osiedle.

W pierwszym etapie osiedla powstanie Park im. Stefana Banacha, stanowiący niejako bramę naszego osiedla. Zieleni, miejsc sprzyjających chwili relaksu i towarzyskim spotkaniom nie zabraknie również w każdej z planowanych części osiedla.

Przestrzenie Banacha to przede wszystkim duża, dobrze zorganizowana przestrzeń wspólna. Każdy etap inwestycji wniesie coś nowego dla wszystkich mieszkańców osiedla. Plac zabaw dla małych dzieci, plac zabaw dla starszych dzieci, miejsce aktywności dla młodzieży, przestrzeń relaksu – te miejsca będą pojawiały się wraz z rozwojem tego wyjątkowego miejsca.

Stawiamy przede wszystkim na przestronne mieszkania zarówno dla rodzin jaki i singli.

Choć zaprojektowane przez nas mieszkania są naprawdę przestronne i funkcjonalne w ofercie znajdą się również komórki lokatorskie.

W każdym budynku znajdą się wielostanowiskowe garaże podziemne. Przewidzieliśmy również miejsca postojowe zewnętrzne oraz miejsca dla gości a także punkt ładowania samochodów elektrycznych.

Na terenie osiedla znajdą się także stojaki na rowery, wiaty rowerowe oraz stacja naprawy rowerów.

W pierwszym etapie osiedla powstaną 133 mieszkania o metrażach od 36m2 do 94m2, lokale usługowe, podziemne garaże, komórki lokatorskie, wiata rowerowa, zielony dziedziniec – miejsce wypoczynku oraz ścieżka biegowa zintegrowana w przyszłości z systemem ścieżek na osiedlu.

Dlaczego Stefan Banach

Dzięki genialnym umysłom żyje się lepiej. Pomyśleliśmy o nich planując nowe osiedle przy ulicy Banacha – genialnego polskiego matematyka, którego prace wpłynęły znacząco na rozwój fizyki kwantowej. Ten wielki polski matematyk urodził się w Krakowie, i choć jego nazwisko związane jest przede wszystkim ze słynną na całym świecie lwowską szkołą matematyczną, tutaj właśnie rozpoczął swoją karierę naukową.

O znaczeniu Banach dla światowej nauki niech świadczy fakt, że jest po Euklidesie najczęściej cytowanym matematykiem, a jego nazwisko widnieje w chicagowskim Museum of Science na tablicy poświęconej matematykom wszechczasów. Jego największe odkrycie – Przestrzeń Banacha opisywane jest we wszystkich encyklopediach. Banach kochał swój kraj i kiedy dostał ofertę, pracy w USA wraz z czekiem, w którym może dopisać tyle zer ile zechce powiedział: To za mała kwota, aby opuścić Polskę.

Wierzymy, że tak samo pokochasz swoje nowe miejsce na ziemi – Przestrzenie Banacha.

Inwestycja Przestrzenie Banacha II znajduje się na Prądniku Białym, ul. Banacha (4 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez Grupa BUMA.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 123 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Przestrzenie Banacha II w sprzedaży jest 47 nowych mieszkań o powierzchni od 36 do 101 metrów kwadratowych.

Dostępne są mieszkania:

 • 2-pokojowe o powierzchni od 36 do 51 m2 (23 mieszkania)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 56 do 68 m2 (18 mieszkań)
 • 4-pokojowe o powierzchni od 84 do 101 m2 (6 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców Grupa BUMA przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2022 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 123 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 253 do 254 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
balkon, taras, loggia.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda, wózkarnia, patio / dziedziniec
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 47 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:
od 36 do 101 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.
Oferty pod inwestycje:
W inwestycji Przestrzenie Banacha II znajdują się 23 oferty rekomendowane do zakupu pod przyszły wynajem.

Lokalizacja inwestycji

Osiedle otoczone jest zielenią. Genialne tereny do jazdy na rowerze czy dłuższych biegów znajdują się dosłownie o kilka minut stąd. Nasza inwestycja znajduje się w pobliżu Parku Leśnego Witkowice o powierzchni blisko 16 ha znanego z licznych szlaków pieszych, turystycznych oraz rozbudowanej sieci tras rowerowych. To również miejsce, które już niebawem zostanie doskonale skomunikowane z resztą miasta - tramwaj – zaprojektowana linia szybkiego tramwaju na Górkę Narodową z przystankiem tuż obok osiedla - kolej – zaplanowana rozbudowa szybkiej kolei aglomeracyjnej z przystankiem Prądnik Czerwony - drogi – planowana jest budowa północnej obwodnicy Krakowa oraz trasa ekspresowa S7 Kraków-Warszawa, a także rozbudowa al. 29 listopada. Dobra komunikacja – osiedle rozplanowane będzie na kształcie litery X, którą tworzą wygodne drogi wewnętrzne (przestrzeń X to inna matematyczna nazwa Przestrzeni Banacha), a tuż obok osiedla powstanie przystanek tramwajowy Punkty usługowe – na terenie osiedla przewidzieliśmy wiele punktów usługowo-handlowych. Chcielibyśmy, żeby pojawiły się tu nie tylko sklepy, w których można zrobić codzienne zakupy, ale i usługi ułatwiające codzienne życie mieszkańcom (przedszkole lub sala zabaw, serwis rowerowy, paczkomat, fryzjer czy kawiarnia)

Prądnik Biały to dzielnica IV Krakowa. Jest częścią miasta najbardziej wysuniętą na północ i zajmującą obszar 2341,87 ha. Powstała z połączenia 5 historycznych miejscowości. Zamieszkuje ją 69 135 osób. Jest jedną z tych części Krakowa, których zabudowa jest najbardziej zróżnicowana. Większość nieruchomości stanowią tu osiedla bloków mieszkalnych wzniesione w latach 60-tych, jednak uzupełnione są one blokami z wielkiej płyty powstałymi w latach 70-tych. Do tego dochodzą nowsze osiedla domów jednorodzinnych, a także domy szeregowe. Choć rozmaitość krajobrazu architektonicznego wskazuje na stały rozwój dzielnicy, to wciąż jeszcze można tu znaleźć elementy zabudowy typowo wiejskiej. W okolicy wiele jest miejsc rekreacyjnych idealnych do zabaw dla dzieci. Znajduje się tu 20 ogródków jordanowskich. W dzielnicy działa też 5 klubów sportowych. Dobrze rozbudowana jest infrastruktura oświatowa, o czym świadczy 10 funkcjonujących tu szkół i 4 zespoły szkolne. Zaletą dzielnicy jest też sieć połączeń komunikacyjnych z innymi częściami Krakowa. Działa tu łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych. Przez Prądnik Biały przechodzi też droga krajowa nr 7 i droga wojewódzka nr 794.

Komunikacja

Dzielnica IV jest bardzo dobrze skomunikowana zarówno z resztą miasta, jak i z okolicznymi miejscowościami. Przez Prądnik Biały przechodzi droga krajowa nr 7 oraz droga wojewódzka nr 794. W dzień i w nocy kursuje stąd łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Przestrzenie Banacha II?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Przestrzenie Banacha II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 240 metrów od inwestycji Przestrzenie Banacha II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Słomczyńskiego.

Tuż obok osiedla będzie zlokalizowany przystanek nowo budowanej linii tramwajowej na Górkę Narodową.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Przestrzenie Banacha II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Przestrzenie Banacha II znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Artystyczne "MARZENIE" w odległości 350 m, PRYWATNE PRZEDSZKOLE MARCHEWKOWE POLE w odległości 370 m, Przedszkole Prywatne "Dorotka" z Oddziałami Integracyjnymi w odległości 400 m.

Na sąsiednim osiedlu Gotyk zlokalizowany jest nowo wybudowany zespół szkolno-przedszkolny.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Przestrzenie Banacha II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 210 m znajduje się Sklep spożywczy, w odległości 350 m znajduje się Lewiatan.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Przestrzenie Banacha II w odległości 270 m znajduje się Boisko, w odległości 380 m znajduje się Soul Fitness.

Data publikacji: 02.02.2021
Data aktualizacji: 17.01.2022
Grupa BUMA logo

Grupa BUMA

l Ruszkiewicz

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

Ul. Wadowicka 3A, Kraków

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 08:00 - 16:00
 • Wtorek: 08:00 - 16:00
 • Środa: 08:00 - 16:00
 • Czwartek: 08:00 - 16:00
 • Piątek: 08:00 - 16:00

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: