Apartamenty Drzymały 3

ARCHIWALNA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezGlif Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 137 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

Dwa lokale usługowe wykończone w wysokim standardzie, stanu deweloperskiego położone są na parterze.

Inwestycja Apartamenty Drzymały 3 znajduje się w Pruszkowie, ul. Drzymały 3 (4.3 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Glif Sp. z o.o..

Inwestycja Apartamenty Drzymały 3 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 2 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada 7 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Drzymały 3 pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych o powierzchni 96 metrów kwadratowych w cenie od 6 500 zł za metr kwadratowy.

Deweloper Glif Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 2 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski, standard deweloperski podwyższony
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: usługi w budynku, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Drzymały 3

Pruszków jest miastem województwa mazowieckiego, usytuowanym w odległości 15 km od centrum Warszawy. Atrakcyjność lokalizacji sprawia, że na obszarze ok. 19 km2 mieszka 59 tys. osób, a miasto jest ważnym ośrodkiem przemysłowo-usługowym. Zlokalizowane są tutaj zakłady produkcyjne takich firm, jak: L'Oréal, Herbapol czy Daewoo Electronics Manufacturing Poland, a także znajdują się centra logistyczne, np. Millennium Logistic Park. Zabudowę mieszkaniową stanowią domy jednorodzinne oraz bloki, zaś do zabytków należą liczne pałace i dwory. Zieleń miejska to: obszary chronionego krajobrazu, doliny rzek − Utraty i Żbikówki oraz 5 parków. Na uwagę wśród obiektów sportowych zasługuje kryty Tor Kolarski BGŻ Arena.

Komunikacja

Przez teren Pruszkowa przebiega autostrada A2 oraz 3 drogi wojewódzkie: nr 701 (Józefów – Ożarów Mazowiecki), nr 718 (Pruszków – Borzęcin Duży) i nr 719 (Warszawa – Pruszków – Żyrardów). W obrębie miasta kursują autobusy lokalnej komunikacji (5 linii), zaś do położonego w odległości 15 km centrum Warszawy, można dojechać autobusami warszawskiej komunikacji miejskiej (2 linie) bądź pociągami: Warszawskiej Kolei Dojazdowej, Szybkiej Kolei Miejskiej, Kolei Mazowieckich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Drzymały 3 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 70 metrów od inwestycji Apartamenty Drzymały 3 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kościuszki 04.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Drzymały 3 znajduje się się 13 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Liceum Ogólnokształcące w odległości 110 m, Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. Witolda Lutosławskiego w odległości 210 m, Młodzieżowy Dom Kultury w odległości 210 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Drzymały 3 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Medica-med rehabilitacja w odległości 470 m, medica-med - rehabilitacja w odległości 480 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Drzymały 3 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 110 m znajduje się Żabka, w odległości 170 m znajduje się Biedronka, w odległości 250 m znajduje się Społem.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Drzymały 3 w odległości 200 m znajduje się Boisko, w odległości 310 m znajduje się Galeria Fitness, w odległości 340 m znajduje się Siłownia pod chmurką.

Data publikacji: 21.06.2018

Data aktualizacji: 04.05.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie