Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 508 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Apartamenty na Ustroniu

24 zdjęcia

Apartamenty na Ustroniu
Apartamenty na Ustroniu
Apartamenty na Ustroniu
Apartamenty na Ustroniu

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • 5 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2022 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 14 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne : w garażu podziemnym.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Opis inwestycji

Apartamenty na Ustroniu logo

Czym się wyróżnia inwestycja Apartamenty na Ustroniu?

To siedmiokondygnacyjny budynek z garażem podziemnym odznaczający się wysokim standardem wykończenia. W budynku mieści się 14 przestronnych apartamentów o powierzchni od 30m2 do 115m2.

Apartamenty Na Ustroniu to coś więcej niż budynek mieszkalny. To unikalny projekt architektoniczny, w którym duże przeszklenia, a także kolory elewacji-biel i grafit idealnie korespondują z otoczeniem. Szlachetne materiały wykończeniowe użyte przy budowie inwestycji zapewnią poczucie elegancji i luksusu.

Do wszystkich apartamentów powyżej 90 mkw. Przynależą wyjątkowe tarasy lub przynajmniej dwa balkony. Balkony i tarasy wykończone zostaną płytkami gresowymi antypoślizgowymi, mrozoodpornymi na odpowiednim podkładzie układane na uprzednio przygotowanych wylewkach betonowych zbrojonych. Mieszkania parterowe mają zapewniony dostęp do ogródków.

Inwestycja Apartamenty na Ustroniu znajduje się na Dębnikach, ul. Na Ustroniu (2.3 km od centrum Krakowa), sprzedaż prowadzi Kurpiel Nieruchomości.

Inwestycja Apartamenty na Ustroniu została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 14 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty na Ustroniu nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Apartamentowiec znajduje się przy ul. Na Ustroniu (Ludwinów/Podgórze). W bliskim sąsiedztwie zlokalizowane się takie atrakcje Krakowa jak Wawel i Bulwary Wiślane, a także Rondo Grunwaldzkie skąd łatwo przedostać się do każdej części Krakowa.

Leżące w południowo-zachodniej części Krakowa Dębniki to dzielnica VIII, zajmująca obszar 4618,87 ha i zamieszkana przez 59 395 osób. Jest to teren bardzo zróżnicowany pod względem zagospodarowania. Zachodnia połowa dzielnicy to pełne malowniczych krajobrazów Lasy Tynieckie, przez które przepływa Wisła, natomiast wschodnia część Dębnik jest zdecydowanie bardziej zurbanizowana. Obok starych budowli, w tym kamienic i budynków typu dworkowego, znajdziemy tu nowe nieruchomości, takie jak osiedla mieszkaniowe, domy jednorodzinne oraz wille. Na Dębnikach kwitnie życie sportowe i kulturalne. Znajduje się tu m.in. Ośrodek Olimpijski „Kolna” i 3 centra sportowe oraz 2 muzea i centrum kultury. Na terenie dzielnicy VIII mieszczą się również 3 wydziały Uniwersytetu Jagiellońskiego. Niedaleka odległość od centrum sprawia, że na Dębnikach skutecznie działa komunikacja miejska. Odbywają się tu kursy linii autobusowych i tramwajowych. Przez dzielnicę przebiega droga krajowa nr 7, a na niewielkim fragmencie także droga krajowa nr 44, natomiast wzdłuż północnej granicy biegnie droga wojewódzka nr 780.

Komunikacja

Dębniki mają dobre połączenia komunikacyjne z centrum miasta, dzięki regularnie kursującym tramwajom oraz autobusom linii miejskiej i aglomeracyjnej. Przebiega tędy droga krajowa nr 7, będąca fragmentem obwodnicy IV Krakowa. Od południa do dzielnicy prowadzi droga krajowa nr 44. Obok północnej granicy Dębników biegnie droga wojewódzka nr 780.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty na Ustroniu?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty na Ustroniu mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 60 metrów od inwestycji Apartamenty na Ustroniu znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Os. Podwawelskie.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty na Ustroniu znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty na Ustroniu znajduje się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Samorządowe Przedszkole Nr 127 w odległości 210 m, Niepubliczna Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna CRESCO w odległości 300 m, Prywatne Przedszkole "Podwawelskie Smyki" w odległości 330 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty na Ustroniu składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 270 m znajduje się Mila.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty na Ustroniu w odległości 230 m znajduje się Boisko, w odległości 280 m znajduje się Forum Treningu, w odległości 320 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 23.06.2022
Data aktualizacji: 08.09.2022

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Dębnikach

Oferty na Dębnikach

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: