Solea Mokotów

Mieszkania przy Wyścigach

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Bartłomieja, oferowane bezpośrednio przez

Gilmerton Sp. z o.o.

Warszawa, Mokotów, Służew, ul. Bartłomieja 2

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Solea Mokotów

5 zdjęć

Solea Mokotów
Solea Mokotów
Solea Mokotów
Solea Mokotów

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • ochrona całodobowa
  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • recepcja
  • rowerownia
  • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

  • miejsce do ładowania samochodów elektrycznych

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • 4 parki w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 1 lokalu użytkowego

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 284 do 300 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, staw

Opis inwestycji

SOLEA to butikowa inwestycja składająca się z dwóch czteropiętrowych budynków, mieszczących 91 funkcjonalnych mieszkań o zróżnicowanej powierzchni. Do wszystkich lokali – od kameralnych, 25 metrowych 1-pokojowych typu studio po największe, ponad 140 metrowe 6-pokojowe – przynależeć będzie przestrzeń zewnętrzna: loggia, balkon, taras lub ogródek. Całodobowa portiernia, wewnętrzne patio i plac zabaw oraz wygodny podziemny parking – to wszystko sprawia, że SOLEA to wyjątkowa, komfortowa i bezpieczna przestrzeń do życia; przyjazny zielony punkt na mapie wielkomiejskiej, tętniącej życiem dzielnicy. Planowany termin ukończenia inwestycji: I kwartał 2024 roku.

Modernistyczna prostota, elegancja i funkcjonalność – tak opisać można projekt dwóch budynków, składających się na inwestycję Solea. Kameralna, czteropiętrowa zabudowa o kaskadowym układzie i stonowanej kolorystyce harmonijnie wpisuje się w otoczenie, a wysoka jakość materiałów i dbałość o standard wykończenia zagwarantuje trwałość i estetykę budynków na lata.

Wnętrza budynków zaprojektowane zostały z troską o każdy detal. Mieszkańców i ich gości witać będzie reprezentacyjny hol z całodobową recepcją. Wykończenie części wspólnych wykonane będą z trwałych, estetycznych surowców – kamienia naturalnego, szkła, ceramiki, drewna i metalu.

W sercu inwestycji, między dwoma budynkami, zaplanowano zielony ogród dla mieszkańców. W zaprojektowanej zgodnie z ideą bioróżnorodności przestrzeni znajdą się różne gatunki roślin, przede wszystkim rodzimych gatunków, a także ogródek ziołowy. Budki dla owadów i ptaków umożliwią codzienną obserwację przyrody, a plac zabaw zapewni dzieciom doskonałą rozrywkę.

Inwestycja Solea Mokotów znajduje się na Służewie, ul. Bartłomieja 2 (6.9 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez Gilmerton Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 1 nowego lokalu użytkowego.

Aktualnie w inwestycji Solea Mokotów nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Gilmerton Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

SOLEA Mieszkania przy Wyścigach zlokalizowana jest na warszawskim Służewcu, w bezpośrednim sąsiedztwie legendarnego Toru Wyścigów Konnych Służewiec. Dzięki swojej długiej, pełnej emocji historii i unikalnemu klimatowi, to wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy. Ale Służewiec to nie tylko sportowe emocje – to również dynamicznie rozwijająca się dzielnica mieszkaniowa, oferująca wszystko, co niezbędne do komfortowego życia: pełną infrastrukturę komunikacji publicznej, szeroką ofertę handlową i usługową, placówki edukacyjne dla uczniów na każdym etapie kształcenia oraz tereny rekreacyjne.

SOLEA powstanie na granicy Służewca Południowego i Ursynowa, u zbiegu kameralnej ulicy Bartłomieja i końcowego odcinka ulicy Bokserskiej. Sąsiadujące z inwestycją tereny zielone to świetna okazja do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Aktywnych ucieszą liczne ścieżki rowerowe oraz bliskość OSiR Mokotów, w którym dostępny jest m.in. basen. O edukację najmłodszych zadbają szkoły, przedszkola oraz żłobki – liczne w tej stale rozwijającej się okolicy. A po ciężkim dniu nauki, wytchnienie przyniosą place zabaw. Studentów ucieszy bliskość filii Uniwersytetu Warszawskiego oraz świetne skomunikowanie z Uczelnią Łazarskiego, Szkołą Główną Gospodarstwa Wiejskiego oraz Warszawskim Uniwersytetem Medycznym. Pracujący sprawnie dojadą do pracy dzięki pełnej miejskiej infrastrukturze z dostępnością dwóch stacji metra – Ursynów i Służew.

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Solea Mokotów?

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Solea Mokotów mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1400 metrów od inwestycji Solea Mokotów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Służew.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Solea Mokotów znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Solea Mokotów znajduje się 21 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Nr 191 im. Józefa Ignacego Kraszewskiego w odległości 48 m, szkoła w odległości 106 m, Przedszkole nr 274 w odległości 195 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Solea Mokotów jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Lekarska w odległości 362 m, Stomad w odległości 477 m, Ósemka w odległości 635 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Solea Mokotów składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 76 m znajduje się Carrefour Express, w odległości 204 m znajduje się Żabka, w odległości 305 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Solea Mokotów w odległości 52 m znajduje się boisko / kort, w odległości 90 m znajduje się Tor wyścigów konnych Służewiec, w odległości 181 m znajduje się bieżnia / tor.

Data publikacji: 28.09.2021
Data aktualizacji: 28.02.2024

Inwestycje w pobliżu na Służewie

Pozostałe oferty

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: