Ostoja Park

Domy na sprzedaż ul. Leona Petrażyckiego, oferowane bezpośrednio przez Gesin - Renata Głowa

Kraków, Dębniki, ul. Leona Petrażyckiego 156
Ceny od: 5 550 zł brutto/m2
Ostoja Park

10 zdjęć

Ostoja Park
Ostoja Park
Ostoja Park
Ostoja Park

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Ostoja Park dostępnych jest 11 ofert

  • Lista
  • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę
Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Pow. działki
Cena
2B
4
136,05 m²
-
755 078 zł
3B
4
136,05 m²
-
755 078 zł
4A
4
135,42 m²
-
778 665 zł
4B
4
136,05 m²
-
755 078 zł
5B
4
136,05 m²
-
761 880 zł
6A
4
135,42 m²
-
778 665 zł
7A
4
135,42 m²
-
778 665 zł
7B
4
136,05 m²
-
761 880 zł
8B
4
136,05 m²
-
761 880 zł
5A
4
135,42 m²
-
Rezerwacja778 665 zł
6B
4
136,05 m²
-
Rezerwacja761 880 zł

Opis Inwestycji

Każdy z nas potrzebuje miejsca, które może nazwać własnym. Miejsca, gdzie poczuje się naprawdę u siebie – bezpiecznie, komfortowo, beztrosko. Wiesz, gdzie je znajdziesz? My wiemy! W inwestycji Ostoja Park, przy ul. Leona Petrażyckiego. To kameralne nowoczesne osiedle o niskiej zabudowie, złożone z 16 mieszkań zlokalizowanych w 8 nowoczesnych bliźniaczych domach. Ostoja Park pomimo nowoczesnego standardu inwestycji, w pełni oddaje ciepły podmiejski klimat. Zamieszkaj w Ostoja Park – Twojej własnej sielskiej enklawie u południowych rubieży Krakowa. Nasze osiedle to idealny kompromis między komfortem miejskiego życia, a spokojem i bliskością natury.

Nasza inwestycja składa się z jedynie 16 mieszkań usytuowanych w 1 – piętrowych domach – po 2 mieszkania na dom. Wszystkie lokale liczą ok. 136 m2 i są wyposażone w balkony i ogródki. Do każdego z nich przysługuje także garaż. Wszystkie mieszkania zostały zaprojektowane tak, by zapewnić najlepszy układ i funkcjonalność przestrzeni. Są ustawne, doświetlone i dają szerokie możliwości aranżacji wnętrz.

Inwestycja Ostoja Park znajduje się na Dębnikach, ul. Leona Petrażyckiego 156 (11.1 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez Gesin - Renata Głowa.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 16 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Ostoja Park w sprzedaży jest 11 nowych domów o powierzchni od 135 do 136 metrów kwadratowych, w cenie od 755 078 zł.

Dostępne są domy:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 135 do 136 m2 w cenie od 755 078 zł (11 domów)

Dla przyszłych mieszkańców Gesin - Renata Głowa przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (16 miejsc)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2022 roku
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 16 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski

Konstrukcja budynku

fundamenty: - ławy betonowe beton C16/20 zbrojone stalą, - ściany fundamentowe z bloczka betonowego, zalewanego betonem wraz ze zbrojeniem, - ściany fundamentowe pokryte izolacją powłokową, ocieplone, - przykryte folią kubełkową i obsypane ziemią

Stolarka okienna

- PVC, 3 szybowe, jednostronnie okleinowane, - okna spełniające warunki techniczne, tj. dla okien i drzwi balkonowych o wartości współczynnika, - przenikania ciepła nie większej niż U =1,1, - nawiewniki w stolarce okiennej (montowane w górnej części okna)

Drzwi zewnętrzne

- drzwi antywłamaniowe zewnętrzne

Balkony

balkony monolityczne: - balustrady balkonów i tarasów stalowe, malowane proszkowo, - na balkonach wylewka, - obróbka blacharska pod wylewką

Ściany

ściany nośne: - wykonane z pustaka lub bloczku szlifowanego, murowanego na kleju, miejscowo trzpienie żelbetowe; ściany zewnętrzne: - dwuwarstwowe, - ocieplone styropianem 15cm, - wykończone tynkiem silikonowym, baranek, - elementy dekorujące, imitujące deskę naklejaną; ściany wewnętrzne: - (działowe międzylokalowe) wykonane w technologii murowanej, - (działowe wewnątrzlokalowe) wykonane z bloczków gipsowych 8 cm, w łazience gr. 10 cm

Sufity

sufity ostatniej kondygnacji: - ruszt pojedynczy 30mm, folia paroizolacyjna, - podwójna płyta – gk. ( w łazienkach – zielona) szpachlowana na spoinach + fizelina

Parapety zewnętrzne

- parapety zewnętrzne z blachy ocynkowanej, powlekanej

Parapety wewnętrzne

- parapety wewnętrzne do indywidualnego montażu w zakresie klienta

Instalacje

wodociągowa: - zimna woda użytkowa indywidualnie, - opomiarowana, - podejścia umiejscowione zgodnie z projektem i zaślepione zaworami, - (ciepła woda użytkowa podgrzewana przez dwufunkcyjny piec gazowy będący w gestii kupującego); kanalizacyjna sanitarna: - do zbiorników betonowych szczelnych 8m3, - podejścia umiejscowione zgodnie z projektem zaślepione; elektryczna: - (tablica główna, gniazda wtykowe i łączniki zaślepione, - kable instalacji oświetleniowej zakończone kostką przeciwporażeniową), - indywidualnie opomiarowana, - w kuchniach i aneksach kuchennych instalacja 3-fazowa; centralnego ogrzewania: - zasilana z pieca dwufunkcyjnego gazowego (nie będącego w standardzie wyceny), - podejścia pod grzejniki zaślepione, - ogrzewanie podłogowe w kuchniach i łazienkach; odgromowa

Ogrzewanie

gazowe

Wentylacja

- grawitacyjna wywiewna, - nawiew przez nawietrzaki okienne zgodnie z projektem

Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże:
domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (16 miejsc).
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne domy:
aktualnie dostępnych jest 11 domów bliźniaków.
Powierzchnie domów:
od 135 do 136 m².
Ceny domów:
  • kształtują się w zakresie od 755 078 do 778 665 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 5 550 do 5 750 zł.
Opis płatności:
harmonogram płatności: 20/80.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
zamknięty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Niewątpliwie największym atutem inwestycji Ostoja Park jest jej doskonałe położenie. Nasze małe osiedle idealnie wtapia się w sielski krajobraz okolicy. Umiejscowienie na niewielkim wzniesieniu zapewnia wyjątkowe widoki na Kraków i okolice, w tym na malowniczy klasztor Kamedułów i Bielańsko-Tyniecki Park Krajobrazowy. Wyobraź sobie podziwianie zachodów słońca z taką panoramą! I to na własnym tarasie. Osiedle otoczone jest ze wszystkich stron przez naturę. Od pobliskich łąk i pół po Lasy Tynieckie. Nie oznacza to natomiast odcięcia od placówek handlowo-usługowych. Większość z nich, takie jak sklepy spożywcze czy przedszkole znajdują się w niewielkiej odległości od inwestycji i bez problemu można dotrzeć do nich spacerem lub rowerem. Spokój i bezpieczeństwo tej okolicy sprawiają także, że to wprost idealne miejsce dla rodzin z dziećmi. Komfortowe położenie na południu Krakowa ucieszy także miłośników gór – ze względu na szybki wyjazd w stronę Podhala.

Leżące w południowo-zachodniej części Krakowa Dębniki to dzielnica VIII, zajmująca obszar 4618,87 ha i zamieszkana przez 59 395 osób. Jest to teren bardzo zróżnicowany pod względem zagospodarowania. Zachodnia połowa dzielnicy to pełne malowniczych krajobrazów Lasy Tynieckie, przez które przepływa Wisła, natomiast wschodnia część Dębnik jest zdecydowanie bardziej zurbanizowana. Obok starych budowli, w tym kamienic i budynków typu dworkowego, znajdziemy tu nowe nieruchomości, takie jak osiedla mieszkaniowe, domy jednorodzinne oraz wille. Na Dębnikach kwitnie życie sportowe i kulturalne. Znajduje się tu m.in. Ośrodek Olimpijski „Kolna” i 3 centra sportowe oraz 2 muzea i centrum kultury. Na terenie dzielnicy VIII mieszczą się również 3 wydziały Uniwersytetu Jagiellońskiego. Niedaleka odległość od centrum sprawia, że na Dębnikach skutecznie działa komunikacja miejska. Odbywają się tu kursy linii autobusowych i tramwajowych. Przez dzielnicę przebiega droga krajowa nr 7, a na niewielkim fragmencie także droga krajowa nr 44, natomiast wzdłuż północnej granicy biegnie droga wojewódzka nr 780.

Komunikacja

Dębniki mają dobre połączenia komunikacyjne z centrum miasta, dzięki regularnie kursującym tramwajom oraz autobusom linii miejskiej i aglomeracyjnej. Przebiega tędy droga krajowa nr 7, będąca fragmentem obwodnicy IV Krakowa. Od południa do dzielnicy prowadzi droga krajowa nr 44. Obok północnej granicy Dębników biegnie droga wojewódzka nr 780.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Ostoja Park?

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Ostoja Park w odległości 280 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 15.10.2021
Data aktualizacji: 04.11.2021
Gesin - Renata Głowa logo

Gesin - Renata Głowa

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Ariańska 18/19, 31-505 Kraków

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: