Ostoja Park

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Leona Petrażyckiego, oferowane bezpośrednio przez

Gesin - Renata Głowa

Kraków, Dębniki, ul. Leona Petrażyckiego 156

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 26 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Ostoja ParkOstoja Park

10 zdjęć

Ostoja Park
Ostoja Park
Ostoja Park
Ostoja Park

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2022 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 16 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

fundamenty: - ławy betonowe beton C16/20 zbrojone stalą, - ściany fundamentowe z bloczka betonowego, zalewanego betonem wraz ze zbrojeniem, - ściany fundamentowe pokryte izolacją powłokową, ocieplone, - przykryte folią kubełkową i obsypane ziemią

Stolarka okienna

- PVC, 3 szybowe, jednostronnie okleinowane, - okna spełniające warunki techniczne, tj. dla okien i drzwi balkonowych o wartości współczynnika, - przenikania ciepła nie większej niż U =1,1, - nawiewniki w stolarce okiennej (montowane w górnej części okna)

Drzwi zewnętrzne

- drzwi antywłamaniowe zewnętrzne

Balkony

balkony monolityczne: - balustrady balkonów i tarasów stalowe, malowane proszkowo, - na balkonach wylewka, - obróbka blacharska pod wylewką

Ściany

ściany nośne: - wykonane z pustaka lub bloczku szlifowanego, murowanego na kleju, miejscowo trzpienie żelbetowe; ściany zewnętrzne: - dwuwarstwowe, - ocieplone styropianem 15cm, - wykończone tynkiem silikonowym, baranek, - elementy dekorujące, imitujące deskę naklejaną; ściany wewnętrzne: - (działowe międzylokalowe) wykonane w technologii murowanej, - (działowe wewnątrzlokalowe) wykonane z bloczków gipsowych 8 cm, w łazience gr. 10 cm

Sufity

sufity ostatniej kondygnacji: - ruszt pojedynczy 30mm, folia paroizolacyjna, - podwójna płyta – gk. ( w łazienkach – zielona) szpachlowana na spoinach + fizelina

Parapety zewnętrzne

- parapety zewnętrzne z blachy ocynkowanej, powlekanej

Parapety wewnętrzne

- parapety wewnętrzne do indywidualnego montażu w zakresie klienta

Instalacje

wodociągowa: - zimna woda użytkowa indywidualnie, - opomiarowana, - podejścia umiejscowione zgodnie z projektem i zaślepione zaworami, - (ciepła woda użytkowa podgrzewana przez dwufunkcyjny piec gazowy będący w gestii kupującego); kanalizacyjna sanitarna: - do zbiorników betonowych szczelnych 8m3, - podejścia umiejscowione zgodnie z projektem zaślepione; elektryczna: - (tablica główna, gniazda wtykowe i łączniki zaślepione, - kable instalacji oświetleniowej zakończone kostką przeciwporażeniową), - indywidualnie opomiarowana, - w kuchniach i aneksach kuchennych instalacja 3-fazowa; centralnego ogrzewania: - zasilana z pieca dwufunkcyjnego gazowego (nie będącego w standardzie wyceny), - podejścia pod grzejniki zaślepione, - ogrzewanie podłogowe w kuchniach i łazienkach; odgromowa

Ogrzewanie

gazowe

Wentylacja

- grawitacyjna wywiewna, - nawiew przez nawietrzaki okienne zgodnie z projektem

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (16 miejsc)

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Każdy z nas potrzebuje miejsca, które może nazwać własnym. Miejsca, gdzie poczuje się naprawdę u siebie – bezpiecznie, komfortowo, beztrosko. Wiesz, gdzie je znajdziesz? My wiemy! W inwestycji Ostoja Park, przy ul. Leona Petrażyckiego. To kameralne nowoczesne osiedle o niskiej zabudowie, złożone z 16 mieszkań zlokalizowanych w 8 nowoczesnych bliźniaczych domach. Ostoja Park pomimo nowoczesnego standardu inwestycji, w pełni oddaje ciepły podmiejski klimat. Zamieszkaj w Ostoja Park – Twojej własnej sielskiej enklawie u południowych rubieży Krakowa. Nasze osiedle to idealny kompromis między komfortem miejskiego życia, a spokojem i bliskością natury.

Nasza inwestycja składa się z jedynie 16 mieszkań usytuowanych w 1 – piętrowych domach – po 2 mieszkania na dom. Wszystkie lokale liczą ok. 136 m2 i są wyposażone w balkony i ogródki. Do każdego z nich przysługuje także garaż. Wszystkie mieszkania zostały zaprojektowane tak, by zapewnić najlepszy układ i funkcjonalność przestrzeni. Są ustawne, doświetlone i dają szerokie możliwości aranżacji wnętrz.

Inwestycja Ostoja Park znajduje się na Dębnikach, ul. Leona Petrażyckiego 156 (11.1 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Gesin - Renata Głowa.

Inwestycja Ostoja Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 16 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Ostoja Park nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Gesin - Renata Głowa przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (16 miejsc)

Lokalizacja inwestycji

Niewątpliwie największym atutem inwestycji Ostoja Park jest jej doskonałe położenie. Nasze małe osiedle idealnie wtapia się w sielski krajobraz okolicy. Umiejscowienie na niewielkim wzniesieniu zapewnia wyjątkowe widoki na Kraków i okolice, w tym na malowniczy klasztor Kamedułów i Bielańsko-Tyniecki Park Krajobrazowy. Wyobraź sobie podziwianie zachodów słońca z taką panoramą! I to na własnym tarasie. Osiedle otoczone jest ze wszystkich stron przez naturę. Od pobliskich łąk i pół po Lasy Tynieckie. Nie oznacza to natomiast odcięcia od placówek handlowo-usługowych. Większość z nich, takie jak sklepy spożywcze czy przedszkole znajdują się w niewielkiej odległości od inwestycji i bez problemu można dotrzeć do nich spacerem lub rowerem. Spokój i bezpieczeństwo tej okolicy sprawiają także, że to wprost idealne miejsce dla rodzin z dziećmi. Komfortowe położenie na południu Krakowa ucieszy także miłośników gór – ze względu na szybki wyjazd w stronę Podhala.

Leżące w południowo-zachodniej części Krakowa Dębniki to dzielnica VIII, zajmująca obszar 4618,87 ha i zamieszkana przez 59 395 osób. Jest to teren bardzo zróżnicowany pod względem zagospodarowania. Zachodnia połowa dzielnicy to pełne malowniczych krajobrazów Lasy Tynieckie, przez które przepływa Wisła, natomiast wschodnia część Dębnik jest zdecydowanie bardziej zurbanizowana. Obok starych budowli, w tym kamienic i budynków typu dworkowego, znajdziemy tu nowe nieruchomości, takie jak osiedla mieszkaniowe, domy jednorodzinne oraz wille. Na Dębnikach kwitnie życie sportowe i kulturalne. Znajduje się tu m.in. Ośrodek Olimpijski „Kolna” i 3 centra sportowe oraz 2 muzea i centrum kultury. Na terenie dzielnicy VIII mieszczą się również 3 wydziały Uniwersytetu Jagiellońskiego. Niedaleka odległość od centrum sprawia, że na Dębnikach skutecznie działa komunikacja miejska. Odbywają się tu kursy linii autobusowych i tramwajowych. Przez dzielnicę przebiega droga krajowa nr 7, a na niewielkim fragmencie także droga krajowa nr 44, natomiast wzdłuż północnej granicy biegnie droga wojewódzka nr 780.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Ostoja Park?

Dębniki mają dobre połączenia komunikacyjne z centrum miasta, dzięki regularnie kursującym tramwajom oraz autobusom linii miejskiej i aglomeracyjnej. Przebiega tędy droga krajowa nr 7, będąca fragmentem obwodnicy IV Krakowa. Od południa do dzielnicy prowadzi droga krajowa nr 44. Obok północnej granicy Dębników biegnie droga wojewódzka nr 780.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Ostoja Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1037 metrów od inwestycji Ostoja Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kraków Sidzina.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Ostoja Park znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Ostoja Park znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Royal International School w odległości 850 m, szkoła w odległości 854 m, przedszkole w odległości 873 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Ostoja Park jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ''OSMED'' w odległości 637 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Ostoja Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 622 m znajduje się Globi, w odległości 764 m znajduje się Lewiatan.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Ostoja Park w odległości 277 m znajduje się boisko / kort, w odległości 670 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 15.10.2021
Data aktualizacji: 16.10.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: