Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Biała Polana

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Pękowicka, oferowane bezpośrednio przez

Geo Grupa Deweloperska

Kraków, Prądnik Biały, ul. Pękowicka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 1210 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Biała PolanaBiała Polana

3 zdjęcia

Biała Polana
Biała Polana
Biała Polana

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2013 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 80 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Zespół Mieszkaniowy “Biała Polana” położony jest w spokojnej i cichej okolicy, wśród łąk i niskiej, mało intensywnej zabudowy mieszkalnej. Nowoczesne, a zarazem stylowe osiedle o nazwie “Biała Polana” to wspaniała okazja dla każdego, kto ceni sobie ciszę i bliskość centrum.

Z dala od miejskiego gwaru można prowadzić tu spokojne, rodzinne życie, a w razie potrzeby już ciągu 15 minut można znaleźć się na Starym Mieście i korzystać z jego niepowtarzalnego uroku. Otaczające “Białą Polane” tereny zielone oraz kameralny, przyjazny charakter osiedla sprawiają, że jest to idealne miejsce do spokojnego i wygodnego życia.

w I etapie inwestycji oferujemy:

38 mieszkań w dwóch budynkach A1 i A2 o metrażach od 32,05 m2 do 86,87 m2:

1 pokojowe – 32,05 m2,

2 – pokojowe od 50,71 m2 do 52,44 m2

3 – pokojowe od 63,38 m2 do 68,89 m2

4 – pokojowe od 84,12 m2 do 86,87 m2

bardzo dobre układy funkcjonalne lokali

ustawne pokoje,

oddzielne kuchnie z możliwością otwarcia na salon,

balkon w każdym mieszkaniu,

miejsca postojowe w podziemnym garażu wielostanowiskowym,

komórki lokatorskie,

ogrodzone osiedle,

plac zabaw z materiałów przyjaznych naturze.

w II etapie inwestycji oferujemy:42 mieszkania w dwóch budynkach B1 i B2 o metrażach od 31,54 m2 do 83,03 m2:o    1 pokojowe – ok 32  m2, o    2 – pokojowe od 49,70 m2 do 53,29 m2o    3 – pokojowe od 63,14 m2 do 70,17 m2o    4 – pokojowe ok 82 m2 – 83 m2

Szczegółowe informacje na temat terminu realizacji w biurze sprzedaży.

Inwestycja Biała Polana znajduje się na Prądniku Białym, ul. Pękowicka (4 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Geo Grupa Deweloperska.

Inwestycja Biała Polana została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 80 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Biała Polana nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Geo Grupa Deweloperska przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Prądnik Biały to dzielnica IV Krakowa. Jest częścią miasta najbardziej wysuniętą na północ i zajmującą obszar 2341,87 ha. Powstała z połączenia 5 historycznych miejscowości. Zamieszkuje ją 69 135 osób. Jest jedną z tych części Krakowa, których zabudowa jest najbardziej zróżnicowana. Większość nieruchomości stanowią tu osiedla bloków mieszkalnych wzniesione w latach 60-tych, jednak uzupełnione są one blokami z wielkiej płyty powstałymi w latach 70-tych. Do tego dochodzą nowsze osiedla domów jednorodzinnych, a także domy szeregowe. Choć rozmaitość krajobrazu architektonicznego wskazuje na stały rozwój dzielnicy, to wciąż jeszcze można tu znaleźć elementy zabudowy typowo wiejskiej. W okolicy wiele jest miejsc rekreacyjnych idealnych do zabaw dla dzieci. Znajduje się tu 20 ogródków jordanowskich. W dzielnicy działa też 5 klubów sportowych. Dobrze rozbudowana jest infrastruktura oświatowa, o czym świadczy 10 funkcjonujących tu szkół i 4 zespoły szkolne. Zaletą dzielnicy jest też sieć połączeń komunikacyjnych z innymi częściami Krakowa. Działa tu łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych. Przez Prądnik Biały przechodzi też droga krajowa nr 7 i droga wojewódzka nr 794.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Biała Polana?

Dzielnica IV jest bardzo dobrze skomunikowana zarówno z resztą miasta, jak i z okolicznymi miejscowościami. Przez Prądnik Biały przechodzi droga krajowa nr 7 oraz droga wojewódzka nr 794. W dzień i w nocy kursuje stąd łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Biała Polana mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1467 metrów od inwestycji Biała Polana znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kraków Łobzów tor 304.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Biała Polana znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Biała Polana znajduje się 19 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: przedszkole w odległości 231 m, Prywatna Szkoła Podstawowa nr 2 w odległości 284 m, Przedszkole Samorządowe Nr 165 w odległości 695 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Biała Polana jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Zdanowski w odległości 367 m, Klinika Krakowska w odległości 841 m, Specjalistyczny Gabinet Stomatologiczny Mariusz Rojowski w odległości 954 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Biała Polana składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 119 m znajduje się Eco spiżarnia, w odległości 293 m znajduje się Biedronka, w odległości 306 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Biała Polana w odległości 49 m znajduje się boisko / kort, w odległości 225 m znajduje się boisko / kort, w odległości 456 m znajduje się centrum sportowe.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023