Oxford 24

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Lotnicza, oferowane bezpośrednio przez

GC Deweloper Sp. z o. o. Sp. k.

Wrocław, Fabryczna, Gądów Mały, ul. Lotnicza 100

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 89 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Oxford 24

32 zdjęcia

Oxford 24
Oxford 24
Oxford 24
Oxford 24

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • ochrona całodobowa
  • monitoring
  • rowerownia
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 440 lokali użytkowych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (66 miejsc)
  • miejsca postojowe podziemne (61 miejsc)

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las, rzeka, staw

Opis inwestycji

OXFORD-24 to zespół nowoczesnych miniapartamentów o powierzchniach między 16 m2 a 32 m2 składających się z 1 lub 2 pokoi z aneksem kuchennym, łazienką oraz balkonem w niektórych mieszkaniach. Przy tego typu lokalach źródłem sukcesu jest ich doskonałe, ergonomiczne i maksymalnie funkcjonalne zaprojektowanie. Tutaj każdy centymetr kwadratowy jest przemyślany.

Inwestycja Oxford 24 znajduje się na Gądowie Małym, ul. Lotnicza 100 (6.9 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez GC Deweloper Sp. z o. o. Sp. k.

Inwestycja Oxford 24 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 440 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Oxford 24 nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli GC Deweloper Sp. z o. o. Sp. k. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

OXFORD-24 znajduje się w wyjątkowym miejscu otoczonym licznymi terenami zielonymi oraz oczkami i akwenami wodnymi, takimi jak: Park Pilczycki, Staw Pilczycki, rzeka Ślęza, Kąpielisko Glinianki i Las Kuźnicki. Bez wątpienia to dobry klimat dla Ciebie do życia, edukacji i zabawy.

Lotnicza 100 to doskonale skomunikowane miejsce, w obrębie którego biegnie 4-pasmowa arteria ulicy Lotniczej połączona z węzłem komunikacyjnym dla Autostradowej Obwodnicy Wrocławia. Do obsługi komunikacji publicznej funkcjonuje nowoczesne centrum przesiadkowe „Park & Ride”, zapewniające dostęp do połączeń kolejowych (kolej miejska i dolnośląska), autobusowych i tramwajowych. Dojazd do lokalizacji obsługują 4 linie tramwajowe oraz 3 autobusowe. Możesz też skorzystać z wypożyczalni samochodów elektrycznych, rowerów miejskich lub pojechać elektryczną hulajnogą. Centrum miasta, czy uczelnia? Stąd masz wszędzie blisko i szybko!

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Oxford 24?

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Oxford 24 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 700 metrów od inwestycji Oxford 24 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Stadion.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Oxford 24 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Oxford 24 znajduje się 16 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 7 w odległości 290 m, szkoła w odległości 340 m, szkoła w odległości 370 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Oxford 24 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: EuroMediCare w odległości 710 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 720 m, Przychodnia EuroMediCare w odległości 780 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Oxford 24 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 310 m znajduje się Oskar, w odległości 530 m znajduje się Żabka, w odległości 540 m znajduje się sklep z żywnością.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Oxford 24 w odległości 290 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 300 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 310 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 14.09.2020
Data aktualizacji: 30.08.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: