Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Prezentacja oferty archiwalnej

Mamre

34 zdjęcia

Mamre
Mamre
Mamre
Mamre

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • usługi concierge
 • rowerownia
 • Wykończenie pod klucz

Instalacje i energetyka

 • klimatyzacja
 • miejsce do ładowania samochodów elektrycznych

Rekreacja

 • sauna

Przyroda w okolicy

 • las
 • jezioro
 • morze
 • rezerwat przyrody

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2022 roku.

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 16 domów.

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 300 do 580 cm wysokości.

Standard wykończenia

wykończenie pod klucz

W standardzie domów kuchnia ze sprzętem SMEG oraz kamiennymi blatami, sauna, podłogi wykonane w kamieniu marmurowym Atlantic Grey bębnowanym i desce dębowej, drzwi wewnętrzne z ukrytą ościeżnicą, łazienki z Ceramica Galassia i armaturą Bongio, kominek teleskopowy Spartherm, panele fotowoltaiczne oraz pełne zagospodarowanie terenu.

Ogrzewanie

pompa ciepła Daikin

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Garaże:

domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne : zewnętrzne, 2 miejsca postojowe w cenie domu oraz boks rowerowy.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las, jezioro, morze, rezerwat przyrody

Opis inwestycji

Mamre to zaledwie 16 ekskluzywnych domów znajdujących się przy linii brzegowej Jeziora Kołczewo. Każdy wykonany w konstrukcji monolitycznego drewna świerkowego. Otoczony gęstymi drzewami, łagodną skarpą schodzi na plażę. Prosta bryła i drewniana elewacja tworzą z naturą harmonię.

Na jezioro dom otwiera się dużymi taflami szyb i zadaszonym drewnianym tarasem, skąpanym w zachodzącym słońcu. Nic tu nie jest na wyrost, niczego nie ma w nadmiarze.

178 m2 wewnątrz i hektary panoramy za oknem. Przy dobrych wiatrach poczujesz zapach morza o poranku. Nie usłyszysz co prawda szumu fal, ale i turystów. Za to śpiew ptaków, szum liści i zefir marszczący taflę jeziora.

Przy prywatnej plaży z pomostem znajdziesz sporo miejsca i na aktywny, i na leniwy wypoczynek. Ogrodzone zielenią osiedle jest monitorowane i pielęgnowane przez ogrodnika. Dwa auta przy domu i parking dla gości na uboczu.

Inwestycja Mamre znajduje się w Kołczewie, ul. Zwycięstwa 28 (3.9 km od Międzywodzia), została zrealizowana przez Garvest Real Estate.

Inwestycja Mamre została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 16 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Mamre nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Garvest Real Estate przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Powiat kamieński to zajmujący powierzchnię 1003 km2 region położony w woj. zachodniopomorskim, na Wybrzeżu Trzebiatowskim, Równinie Gryfickiej i częściowo na Wyspie Wolin. Zamieszkuje go ok. 47 750 osób. W powiecie mieści się 6 gmin, w których znajduje się 5 miast. Dominującym typem zabudowy są domy jedno- i wielorodzinne. Niewielkie, klimatyczne miejscowości pełne są zabytkowych budowli. Stolicą regionu jest Kamień Pomorski, choć ze względu na odbywający się co roku Europejski Festiwal Gwiazd, najpopularniejsze są Międzyzdroje. Cała północna granica powiatu stanowi nadbrzeże Bałtyku, co sprawia, że region cechuje się szczególnymi walorami turystycznymi i przyrodniczymi. Na jego terenie znajduje się Woliński Park Narodowy. Mimo niewielkiego zaludnienia, powiat ma rozwiniętą infrastrukturę społeczną. Mieści się tu ponad 50 szkół, szpital powiatowy, przeszło 30 przychodni i 12 instytucji kulturalnych. Rozwija się sport. Region jest dobrze skomunikowany z południem i wschodem kraju, dzięki biegnącej tędy drodze krajowej nr 3 wchodzącej w skład transkontynentalnej trasy E65.

Komunikacja

Powiat kamieński przecinany jest przez drogę krajową nr 3, która jest fragmentem transeuropejskiej trasy E65 prowadzącej do Niemiec. W regionie rozpościera się siatka 7 dróg wojewódzkich. Są to trasy nr: 102, 103, 105, 106, 107, 108 i 111. Kursują tu dwie linie kolejowe oraz autobusy regionalnego przewoźnika z Kamienia Pomorskiego.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Mamre?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Mamre mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 340 metrów od inwestycji Mamre znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przystanek autobusowy. Na ukończeniu jest również droga rowerowa Velo Baltica wzdłuż drogi wojewódzkiej 102.

Data publikacji: 19.05.2022
Data aktualizacji: 27.10.2022

Oferty w Kołczewie

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: