Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe domy powiat kamieński

9 ofert w 1 inwestycji

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Mamre
  gotowe
  Mamre to zaledwie 16 ekskluzywnych domów znajdujących się przy linii brzegowej Jeziora Kołczewo. Każdy wykonany w konstrukcji monolitycznego drewna świerkowego. Otoczony gęstymi drzewami, łagodną skarpą schodzi na plażę. Prosta bryła i drewniana elewacja tworzą z naturą harmonię.Na jezioro dom otwiera się dużymi taflami szyb i zadaszonym drewnianym tarasem, skąpanym w zachodzącym słońcu. Nic tu nie jest na wyrost, niczego nie ma w nadmiarze.178 m2 wewnątrz i hektary panoramy za oknem. Przy dobrych wiatrach poczujesz zapach morza o poranku. Nie usłyszysz co prawda szumu fal, ale i turystów. Za to śpiew ptaków, szum liści i zefir marszczący taflę jeziora.Przy prywatnej plaży z pomostem znajdziesz sporo miejsca i na aktywny, i na leniwy wypoczynek. Ogrodzone zielenią osiedle jest monitorowane i pielęgnowane przez ogrodnika. Dwa auta przy domu i parking dla gości na uboczu.

  Mamre

  od 16 869 zł/m2
  ul. Zwycięstwa 28 , Kołczewo, kamieński(3.9 km od Międzywodzia)
  Garvest Real Estate
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Osiedle na Złotych Wydmach w Międzywodziu
  Oferta archiwalna
  Międzywodzie – Domy Nad MorzemW odległości 70m od morza, wpisany w naturę i niepowtarzalny klimat morski, z dala od hałasu, blisko szumu morskich fal, w otoczeniu wysokiej zieleni i nadmorskich wydm…. wiosną 2008 roku rozpoczęliśmy budowę naszej najnowszej inwestycji.Będzie to kameralny zespół 27 domów w zabudowie jednorodzinnej wolno stojącej zlokalizowany przy ulicy Szkolnej w Międzywodziu.Osiedle zamknięte dozorowane będzie wyróżniać się prostą linią zabudowy i przemyślaną architekturą.W ramach realizowanej inwestycji zostaną wykonane: droga dojazdowa, chodniki, miejsca postojowe, plac zabaw oraz w pełni urządzone ogrody przydomowe.Wspaniałe miejsce do wypoczynku i relaksu wraz z najbliższą rodziną…

  Osiedle na Złotych Wydmach w Międzywodziu

  Ul. Szkolna , Międzywodzie, kamieński(1.4 km od centrum)
  Domy Nad Miedwiem
 • Na Złotych Wydmach
  Oferta archiwalna
  W odległości 70m od morza, wpisany w naturę i niepowtarzalny klimat morski, z dala od hałasu, blisko szumu morskich fal, w otoczeniu wysokiej zieleni i nadmorskich wydm…. kameralny zespół 27 domów w zabudowie jednorodzinnej wolno stojącej zlokalizowany przy ulicy Szkolnej w Międzywodziu.Osiedle zamknięte dozorowane wyróżnia się prostą linią zabudowy i przemyślaną architekturą. W ramach inwestycji zostały wykonane: ogrodzenie zewnętrzne wraz z furtką i bramą wjazdową, ogrodzenia wewnętrzne frontowe oraz pomiędzy sąsiadami, oświetlenie osiedla, pieszo-jezdnia ze starobruku, miejsca postojowe, urządzony plac zabaw oraz nasadzenia buków i grabów.W ramach realizowanej inwestycji oferujemy sprzedaż nieruchomości w standardzie wykończenia „pod klucz” wraz z meblami i całkowitym wyposażeniem. Starannie dobrane, wysokiej jakości elementy wykończeniowe zarówno we wnętrzach domów, jak również w ramach zagospodarowania terenu niewątpliwie podnoszą komfort oraz bezpieczeństwo mieszkańców osiedla.Wspaniałe miejsce do wypoczynku i relaksu wraz z najbliższą rodziną…

  Na Złotych Wydmach

  od 8 267 zł/m2
  Ul. Szkolna , Międzywodzie, kamieński(1.5 km od centrum)
  Vastbouw Polska Sp. z o.o.

Informacje o powiecie kamieńskim

W powiecie kamieńskim dostępnych jest 587 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 9 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy w powiecie kamieńskim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 22 do 106 m2, w tym lokale:

 • 1-pokojowe (240 mieszkań).
 • 2-pokojowe (265 mieszkań).
 • 3-pokojowe (65 mieszkań).
 • 4-pokojowe (7 mieszkań).
 • 5-pokojowe (1 mieszkanie).

Wśród inwestycji deweloperskich w powiecie kamieńskim dostępne są oferty sprzedaży nowych domów o powierzchni 178 m².

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży w powiecie kamieńskim kosztuje 330 000 zł, natomiast najtańszy nowy dom kupimy za 2 994 300 zł.

Pobliskie Lokalizacje

Miejsca w pobliżu

Oferty w powiecie kamieńskim

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: