Primavera

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Racławice Wielkie, oferowane bezpośrednio przez Gant Development S.A.

wrocławski, Racławice Wielkie, ul. Racławice Wielkie

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 637 ofert w najbliższej okolicy!

Primavera

5 zdjęć

Primavera
Primavera
Primavera
Primavera

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Opis Inwestycji

Inwestycja w Racławicach Wielkich zlokalizowana jest w gminie Kobierzyce, na południowych obrzeżach miasta Wrocław.Osiedle mieszkaniowe Racławice Wielkie przewiduje zabudowę jedno- i  wielorodzinną wraz z infrastrukturą. Ze względu na kompleksowy charakter inwestycja utworzy nowy punkt na mapie okolic Wrocławia. Pierwszy etap inwestycji obejmuje 2 budynki wielorodzinne oraz 39 domów w zabudowie szeregowej. Z myślą o wygodzie przyszłych mieszkańców w dwóch budynkach wielorodzinnych oprócz 46 mieszkań zaplanowano miejsce na lokale usługowe, przedszkole oraz “rowerownie” usytuowane na parterze.  W ofercie znajdą się mieszkania o różnorodnych rozkładach i metrażach (od 43 m kw. do 71 m kw.) z balkonami, tarasami i ogródkami. Na parterze domów w zabudowie szeregowej zaprojektowano strefę dzienną z kuchnią, salon połączony z jadalnią oraz toaletę, a na piętrze osobne sypialnie z łazienkami i garderobą. Każdy z domów ma indywidualny garaż.Pomimo dużej skali inwestycji, projekt kładzie nacisk na kameralny charakter osiedla, stąd na jego terenie pojawiają się liczne tereny zielone, aleje spacerowe, place zabaw i boisko wielofunkcyjne z kortem tenisowym. Lokalizacja pozwala dotrzeć do ścisłego centrum Wrocławia w 20 minut samochodem, zrobić zakupy w położonym nieopodal Centrum Handlowym Bielany oraz korzystać z obwodnicy miasta (węzeł Magnice). Charakter inwestycji i jej położenie pozwala na bezproblemowe dotarcie do pracy, szkół i przedszkoli oraz na radość płynącą z powrotów do domu położonego z dala od zgiełku miasta.

Inwestycja Primavera znajduje się w Racławicach Wielkich, ul. Racławice Wielkie (6.7 km od Wrocławia), została zrealizowana przez Gant Development S.A.

Inwestycja Primavera została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 85 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Primavera nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Gant Development S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2013 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 85 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Powiat wrocławski zlokalizowany jest w środkowowschodniej części województwa dolnośląskiego, w sąsiedztwie Wrocławia. W jego skład wchodzą miasta i gminy: Kąty Wrocławskie, Siechnice, Sobótka, Czernica, Długołęka, Jordanów Śląski, Kobierzyce, Mietków, Żórawina. Przez wzgląd na unikalne walory przyrodnicze - Górę Ślęża i zbiornik Mietkowski - powiat wrocławski może pochwalić się doskonałymi warunkami do wypoczynku i rekreacji. Z uwagi na spore zróżnicowanie terenu (obszar ponad 1116 km2), powiat wrocławski można podzielić na część zachodnią i wschodnią. Część zachodnia obejmuje gminy Mietków, Sobótka, Jordanów Śląski, Kąty Wrocławskie, Kobierzyce, Żórawina, część wschodnia - gminy Siechnice, Czernica, Długołęka. Warto wyróżnić również takie miejscowości, jak Kamieniec Wrocławski, Dobrzykowice, Jelcz Laskowice. Zabudowę mieszkalną powiatu wrocławskiego, w przeważającej części stanowią domy jednorodzinne i wielorodzinne a pejzaż zdominowany jest przez grunty rolne - blisko 11% powierzchni powiatu zajmują kompleksy leśne. Na terenie powiatu znajduje się również Ślężański Park Krajobrazowy, Park Krajobrazowy Dolina Bystrzycy a także poszczególne strefy wyznaczone Obszarem Natura 2000. Sporą popularnością zarówno wśród mieszkańców, jak i turystów cieszy się oferta Ośrodka Sportów Wodnych i Rekreacji Powiatu Wrocławskiego w Borzygniewie. Atrakcyjna lokalizacja, dogodne połączenia komunikacyjne i proinwestycyjna postawa władz lokalnych sprawiają, że powiat wrocławski cieszy się nieustannym zainteresowaniem deweloperów. Mając na uwadze dobro mieszkańców, turystów i inwestorów, na terenie powiatu realizowane są różnego rodzaju projektu - rozbudowywana jest infrastruktura drogowa, prowadzone są inwestycje wspierające rozwój edukacji ekologicznej oraz turystyki.

Komunikacja

Arteriami o największym znaczeniu w powiecie wrocławskim są: droga ekspresowa S8, łącząca aglomerację wrocławską, łódzką, warszawską i białostocką oraz autostrada A4, ułatwiająca dojazd z poszczególnych miejscowości do Wrocławia. Przez powiat przebiega również droga krajowa nr 94, będąca nieodpłatną alternatywą dla autostrady A4 oraz droga krajowa nr 35 na trasie Golińsk-Mieroszów-Wałbrzych-Świebodzice-Świdnica-Wrocław. Do niektórych miejscowości powiatu kursują autobusy wrocławskiej komunikacji miejskiej, w całym powiecie – autobusy PKS i busy. Przez teren powiatu przebiegają również połączenia kolejowe z Wrocławia do: Warszawy, Opola czy Jeleniej Góry.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Primavera?

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Primavera w odległości 90 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 26.03.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: