Osiedle Poziomkowa

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Kozia Góra, oferowane bezpośrednio przez Freedom Nieruchomości

wołomiński, Nadma, ul. Kozia Góra

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 17 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedle Poziomkowa

15 zdjęć

Osiedle Poziomkowa
Osiedle Poziomkowa
Osiedle Poziomkowa
Osiedle Poziomkowa

Opis Inwestycji

Wychodzimy naprzeciw tym, którzy cenią komfort swojej przestrzeni życiowej. Wybór naszej inwestycji to pewność, że zamieszkasz wygodnie. Własny ogródek i las na wyciągnięcie ręki. Czego chcieć więcej?

To właśnie tu, możesz stworzyć swoje własne miejsce na ziemi. Miejsce, do którego chętnie będziesz wracać każdego dnia.

W realizowanej inwestycji mamy do zaproponowania 4 segmenty (2 narożne i 2 środkowe).

Atuty naszej inwestycji.

- bardzo przemyślany układ pomieszczeń

- 2 poziomy bez żadnych skosów (ok.132 m2) + ok.60m2 poddasza, w sumie ok.198 m2

- duże przeszklenia w całym domu

- garaż w bryle budynku

- własne ogródki (segmenty narożne ok. 220 m2, środkowe ok. 110 m2)

- las na wyciągnięcie ręki

- świetny dojazd do Warszawy trasą S8

Na parterze każdego z segmentów znajdziemy salon z wyjściem do ogródka, kuchnię, WC, wiatrołap, garaż oraz pomieszczenie gospodarcze. Na pierwszym piętrze do dyspozycji są cztery sypialnie, garderoba i łazienka. Na poddaszu istnieje możliwość podziału przestrzeni na mniejsze pomieszczenia lub pozostawienie dużej otwartej przestrzeni z przeznaczeniem na pokój telewizyjny, salę zabaw lub gabinet.

Zapraszam do kontaktu i umówienia się na terenie inwestycji.

Inwestycja Osiedle Poziomkowa znajduje się w Nadmie, ul. Kozia Góra (6.5 km od Warszawy), sprzedaż prowadzi Freedom Nieruchomości

Inwestycja Osiedle Poziomkowa jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 4 nowych domów w tym 4 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Poziomkowa pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 198 metrów kwadratowych w cenie od 530 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2021 roku
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 4 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
własne ujęcie wody, własna kotłownia
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las

Lokalizacja inwestycji

Budynek znajduje się w cichej okolicy. Dla fanów przyrody wielki atut to bliskość lasu -nieopodal inwestycji. Do szkoły jest około 700 metrów, blisko kościół, przedszkole oraz sklepy. Świetny dojazd do centrum Warszawy. Obecnie wjazd na trasę S8- Radzymin Południe- ok. 5 km od domu. W niedalekiej przyszłości szybki dojazd do trasy S8 - zjazd Nadma/Kobyłka (w trakcie realizacji).

Powiat wołomiński położony jest na północny wschód od Warszawy i należy do najbardziej zaludnionych powiatów województwa mazowieckiego. Obszar o powierzchni ok. 955 km2 zamieszkują ponad 222 tys. osób, a przeważającą część terenu stanowią grunty rolne i kompleksy leśne. Do powiatu należy 5 gmin wiejskich, zaś miasta: Wołomin, Kobyłka, Marki, Ząbki, Zielonka, Radzymin i Tłuszcz usytuowane są wśród zielonych, zacisznych okolic. Zabudowę mieszkalną miast stanowią niskie budynki jedno- i wielorodzinne oraz czterokondygnacyjne bloki. Ząbki to miasto-ogród z zabytkowymi willami, zaś w Markach znajduje się unikatowa architektura postindustrialna. W Markach zlokalizowane są też duże zakłady produkcyjne, zaś na pozostałym obszarze – cegielnie. W obrębie powiatu znajdują się rezerwaty: Horowe Bagno i Grabicz oraz kąpielisko Glinianki. Kursują tutaj autobusy warszawskiej komunikacji miejskiej oraz pociągi Kolei Mazowieckich. Najważniejsza arteria to droga krajowa nr 8 (Warszawa – Białystok).

Komunikacja

Do miast powiatu wołomińskiego kursują autobusy warszawskiej komunikacji miejskiej oraz pociągi Kolei Mazowieckich. Dodatkowo miasta posiadają własne linie komunikacji miejskiej, zaś w całym powiecie kursują autobusy PKS oraz prywatne busy. Najważniejszymi arteriami są drogi krajowe: nr 8 (Warszawa – Białystok) i nr 50 (Ciechanów – Ostrów Mazowiecka), natomiast łączność z okolicznymi miejscowościami i stolicą zapewniają drogi wojewódzkie o numerach: 631, 634, 635 i 636.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Poziomkowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 280 metrów od inwestycji Osiedle Poziomkowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bieszczadzka 01.

Data publikacji: 29.06.2020
Data aktualizacji: 01.06.2021

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: