Wysłouchów

Pod wynajem

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezFrax-Bud Franciszek Drożdż

Ceny od: 8 813 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Wysłouchów dostępne są 3 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
3
1
32,79 m²
1
289 000 zł8 813 zł/m²
10
1
33,25 m²
2
299 000 zł8 992 zł/m²
32
1
33,18 m²
2
295 000 zł8 890 zł/m²

Opis Inwestycji

Jeśli szukasz mieszkania lub lokalu usługowego w jednej z najbardziej przyjaznych do życia dzielnic Krakowa to dobrze trafiłeś – bez względu na to czy poszukujesz lokalu na własne potrzeby lub też w celach inwestycyjnych. Wysłouchów 41A to kameralna inwestycja mieszkaniowa realizowana na jednej z ostatnich niezabudowanych działek w samym centrum Kurdwanowa. Ulica Bolesława i Marii Wysłouchów to ulica, która skupia życie mieszkańców tej dzielnicy i stwarza doskonałe warunki do zamieszkania oraz prowadzenia działalności gospodarczej. W tym właśnie miejscu powstanie wyróżniający się prostą formą i nowoczesną architekturę budynek mieszkalny z funkcją usługową na parterze.Do mieszkania obowiązuje zakup miejsca postojowego i komórki lokatorskiej.

Inwestycja Wysłouchów znajduje się na Podgórzu Duchackim, ul. Wysłouchów 41A (6.3 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Frax-Bud Franciszek Drożdż.

Inwestycja Wysłouchów została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 66 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Wysłouchów pozostały na sprzedaż 3 mieszkania o powierzchni 33 metrów kwadratowych w cenie od 8 813 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 1-pokojowe o powierzchni od 33 m2 w cenie od 289 000 zł (3 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Frax-Bud Franciszek Drożdż przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 66 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: loggia.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: monitoring, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda, własna kotłownia.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 3 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań: 33 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 1-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się w zakresie od 289 000 do 299 000 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 8 813 do 8 992 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Oferty pod inwestycje:

W inwestycji Wysłouchów znajdują się 3 oferty rekomendowane do zakupu pod przyszły wynajem.

Lokalizacja inwestycji Wysłouchów

Podgórze Duchackie, czyli dzielnica XI Krakowa, zlokalizowane jest na południe od Wisły i zajmuje terytorium 954,00 ha. Mieszka tu 52 859 osób, co przekłada się na dużą gęstość zaludnienia. Dzielnica powstała z przyłączenia do Krakowa wsi Kurdwanów, Wola Duchacka i Piaski. Zabudowa tej części miasta jest zróżnicowana. Widoczne są zarówno liczne zespoły mieszkaniowe stawiane w latach 70-tych i 80-tych, jak i typowe domy jednorodzinne budowane w różnych okresach XXw. Jedną z cech charakterystycznych dzielnicy jest duża liczba urokliwych kapliczek. Niewiele jest natomiast terenów zielonych, ale w celach rekreacyjnych można wybrać się do parku na Woli Duchackiej, który niedawno został odnowiony i przekształcony z parku dworskiego na park miejski. Znaleźć można tu także kino, teatr oraz 3 kluby sportowe. Dumą dzielnicy jest duże centrum handlowe Bonarka City Center. Przez południową część Podgórza Duchackiego przebiega droga krajowa nr 7 będąca częścią autostrady A4, której fragment stanowi IV obwodnicę Krakowa. Na dobre połączenia komunikacyjne z resztą miasta wpływają też regularne kursy linii autobusowych i tramwajowych oraz znajdująca się na północy dzielnicy zajezdnia autobusowa.

Komunikacja

Podgórze Duchackie leży w części Krakowa dobrze skomunikowanej z resztą miasta. Odbywają się tu regularne kursy autobusów miejskich i tramwajów. Przez dzielnicę biegnie droga nr 7, będąca fragmentem transkontynentalnej autostrady A4 i częścią IV obwodnicy Krakowa.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wysłouchów mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 390 metrów od inwestycji Wysłouchów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Stojałowskiego.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Wysłouchów znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Sportowo-Taneczne"Arcobaleno" w odległości 210 m, Ośrodek Psychoterapii Systemowej w odległości 320 m, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 162 w odległości 390 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Wysłouchów jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Kraków-Południe w odległości 80 m, Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne Arcus w odległości 160 m, Przychodnia Kurdwanów w odległości 400 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Wysłouchów składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 60 m znajduje się Biedronka, w odległości 60 m znajduje się Biedronka, w odległości 110 m znajduje się Buczek.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wysłouchów w odległości 190 m znajduje się Fitness & Wellness Azik, w odległości 190 m znajduje się Boisko, w odległości 200 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 12.07.2019

Data aktualizacji: 23.02.2021

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie