Starówka Stargardzka

Oferta archiwalna

Apartamenty na sprzedaż ul. Bolesława Chrobrego, oferowane bezpośrednio przez

Firma Budowlano-Handlowo-Usługowa „Modehpolmo” Sp. z o.o.

Stargard, ul. Bolesława Chrobrego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 191 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Starówka Stargardzka

8 zdjęć

Starówka Stargardzka
Starówka Stargardzka
Starówka Stargardzka
Starówka Stargardzka

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2012 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba apartamentów:

cała inwestycja składa się z 40 apartamentów

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Typ nieruchomości:

Opis inwestycji

Obiekt  3 – 5 kondygnacyjny o charakterze usługowo – mieszkalnym z miejscami postojowymi w części podziemnej. Powstałe kamienice  stanowią zabudowę obrzeżną, a parter wnętrza kwartału zabudowany  w formie galerii z linią pieszych wiążących usługi. Ponad parterem znajdują się mieszkania, w części I piętra usługi i biura.W budynku tym możemy  zaoferować ogólnopolskim kontrahentom oraz mieszkańcom Stargardu do zakupu bądź najmu, zróżnicowaną powierzchnię lokali usługowych oraz sprzedaż lokali mieszkalnych. Galeria handlowa na poziomie przyziemia – parteru skomunikowana  jest  poprzez ruchome schody oraz windy. Łączna powierzchnia użytkowa obiektu to około 20 500,00 m2. Zaprojektowane metraże mieszkań wahają się od 33 do 91 m2, lokali usługowych od 23 do 1200 m2.

Inwestycja Starówka Stargardzka znajduje się w Stargardzie, ul. Bolesława Chrobrego (16 km od Szczecina), została zrealizowana przez Firma Budowlano-Handlowo-Usługowa „Modehpolmo” Sp. z o.o.

Inwestycja Starówka Stargardzka została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 40 nowych apartamentów znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Starówka Stargardzka nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Firma Budowlano-Handlowo-Usługowa „Modehpolmo” Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Stargard jest miastem leżącym w woj. zachodniopomorskim, nad rzeką Iną. Jego powierzchnia wynosi 48,10 km2, a mieszka tu ok. 70 000 osób. Ciekawe warunki geograficzne zapewnia mu położenie na styku Niziny Szczecińskiej i Pojezierza Szczecińskiego. Centrum miasta stanowią głównie budynki zabytkowe zaadaptowane na nowoczesne, bardziej funkcjonalne obiekty, a duże natężenie historycznych budowli sprawiło, że Stargard należy do Europejskiego Szlaku Gotyku Ceglanego. Stargard ma rozwiniętą infrastrukturę oświatową. Działa tu szpital i przychodnie lekarskie. Miasto sprzyja rekreacji – wyznaczonych jest 7 szlaków rowerowych, 5 pieszych i jeden kajakowy prowadzący rzeką Iną.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Starówka Stargardzka?

Przez Stargard przebiegają droga krajowa nr 20 i droga ekspresowa S10, a także droga wojewódzka nr 106. Funkcjonuje tu transport kolejowy, czynne są dwie linie pociągów. W mieście kursuje 20 linii autobusów miejskich. Niedaleko, bo 35 km od Stargardu zlokalizowany jest Port Lotniczy Szczecin-Goleniów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Starówka Stargardzka mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 960 metrów od inwestycji Starówka Stargardzka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Stargard.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Starówka Stargardzka znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Starówka Stargardzka znajdują się 22 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 5 w odległości 35 m, Zespół Szkół Specjalnych w odległości 75 m, szkoła w odległości 109 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Starówka Stargardzka jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Samodzielny Publiczny Wielospecjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Stargardzie w odległości 512 m, Wedent w odległości 620 m, SOR w odległości 641 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Starówka Stargardzka składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 130 m znajduje się Fabryka Formy, w odległości 161 m znajduje się Netto, w odległości 169 m znajduje się Asprod.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Starówka Stargardzka w odległości 198 m znajduje się boisko / kort, w odległości 440 m znajduje się boisko / kort, w odległości 445 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: