Pomarańczarnia

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezFilicum Invesments Sp. z o.o. – Sp. Komandytowa

Ceny od: 10 200 zł netto/m2

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Pomarańczarnia dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (netto)
U01
334 m²
Parter
3 419 036 zł8 300 zł/m²

Oferty specjalne

  • Dni otwarte

    DNI OTWARTE - W KAŻDĄ SOBOTĘ + cena promocyjna 8.000 pln netto /m2 !

    Kontakt z deweloperem

Opis Inwestycji

Powierzchnia handlowo -usługowa na warszawskiej Woli - 3,5 km od ścisłego centrum. Budynek na skrzyżowanie Obozowej i Wawrzyszewskiej.Duże witryny. 336m2 - lokal bardzo dobrze widoczny od ulicy Obozowej.Lokalizacja przy przystanku autobusowym i tramwajowym zapewnia dobrą ekspozycję i natężenie ruchu. Lokal usytuowany jest na parterze, ma 3 wejścia bezprogowe z prosto z chodnika. Lokal znajduje się w budynku o podwyższonym standardzie, obecnie wybudowany.W okolicy zlokalizowane są także budynki użyteczności publicznej oraz osiedla mieszkaniowe, które dodatkowo przy dużym natężeniu ruchu samochodowego zapewniają wielu potencjalnych klientów.Miesięczny czynsz wynosi 85 PLN/m2 + VAT plus opłaty eksploatacyjne. Możliwość wynajęcia w wariancie metrażu:- całość 336m2,- podział na 2 powierzchnie 159m2 , 164,5 m2,- podział na 3 powierzchnie 102,89m2, 117,48m2, 99,95 m2.

Inwestycja Pomarańczarnia znajduje się na Młynowie, ul. Wawrzyszewska 11 (3.9 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Filicum Invesments Sp. z o.o. – Sp. Komandytowa.

Inwestycja Pomarańczarnia została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.

Aktualnie w inwestycji Pomarańczarnia pozostało na sprzedaż 1 lokal użytkowy o powierzchni 334 metrów kwadratowych w cenie od 10 200 zł za metr kwadratowy.

Deweloper Filicum Invesments Sp. z o.o. – Sp. Komandytowa przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne (6 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski podwyższony
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (6 miejsc): obowiązkowo - 6 stanowisk postojowych w garażu podziemnym w cenie 35 000+VAT brutto.
Udogodnienia: usługi w budynku, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne jest 1 lokal użytkowy.
Powierzchnie lokali użytkowych: 334 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
  • kształtują się na poziomie 3 419 036 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 10 200 do 8 300 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Pomarańczarnia

Znajdująca się w lewobrzeżnej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Śródmieścia, dzielnica Wola należy do najgęściej i najliczniej zaludnionych rejonów miasta. Dawny teren przemysłowy, na którym niegdyś powstały wielkie blokowiska, do dnia dzisiejszego stanowi skupisko wysokościowców. Współczesna architektura to przede wszystkim nowoczesne, postmodernistyczne biurowce, jak Atrium, budynki Kredyt Banku czy najwyższy na Woli drapacz – Warsaw Trade Tower. Atrakcyjne położenie dzielnicy sprzyja również dynamicznemu rozwojowi wysokiego budownictwa mieszkaniowego. Współczesna Wola to także ważny ośrodek życia kulturalnego, gdyż znajdują się tu znane w kraju i na świecie placówki muzealne: Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Historii Żydów Polskich oraz Muzeum Więzienia Pawiak, a ponadto: teatry, galerie sztuki i klubokawiarnie. Na tereny zielone dzielnicy składają się 4 parki i Lasek na Kole, a najważniejsze arterie to Al. Jana Pawła II i Trasa W-Z.

Komunikacja

Wielkim atutem Woli jest położenie w sąsiedztwie Śródmieścia, toteż dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych czy tramwajowych nie stanowi problemu. W 2019 roku planowane jest oddanie II linii metra. Trasa W-Z oraz Al. Jana Pawła II to najważniejsze arterie tej części stolicy.

W odległości 50 metrów od inwestycji Pomarańczarnia znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny WAWRZYSZEWSKA 02.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Pomarańczarnia znajduje się 49 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Maharadży Jam Saheba Digvijay Sinhji w odległości 450m, Liceum "Bednarska" w odległości 450m, Zespół Szkół Nr 6 w odległości 450m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 150 m znajduje się Ośrodek Terapii Uzależnień - psycholog, psychiatra, psychoterapia - warszawa, w odległości 200 m znajduje się Ośrodek psychoterapii uzależnień i pomocy psycholgicznej POLANA, w odległości 250 m znajduje się Arena Management Sp. z o.o..

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 100 m znajduje się Komis Meblowy REDA, w odległości 150 m znajduje się Euronet, w odległości 150 m znajduje się Pizzeria i Spaghetteria Umbria.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 400 m znajduje się Eden Day Spa, w odległości 550 m znajduje się Teakwon-Do. Warszawski Klub , w odległości 750 m znajduje się C.W.K.S. Legia Warszawa Sekcja Jeździecka Skoków.

Data publikacji: 08.05.2017

Data aktualizacji: 04.11.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie