Pomarańczarnia

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezFilicum Invesments Sp. z o.o. – Sp. Komandytowa

Ceny od: 8 600 zł netto/m2

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Pomarańczarnia dostępne są 2 oferty

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (netto)
U01.1
149,88 m²
Parter
133 700 zł9 100 zł/m²
U01.2
186,3 m²
Parter
1 573 800 zł8 600 zł/m²

Oferty specjalne

 • Promocja

  PROMOCJA : CENY OD 8600 PLN /NETTO

  Kontakt z deweloperem
 • Dni otwarte

  DNI OTWARTE : KAŻDA SOBOTA : 10.00 - 15.00

  Kontakt z deweloperem

Opis Inwestycji

Powierzchnia handlowo -usługowa na warszawskiej Woli - 3,5 km od ścisłego centrum. Budynek na skrzyżowanie Obozowej i Wawrzyszewskiej.Duże witryny. 336m2 - lokal bardzo dobrze widoczny od ulicy Obozowej.Lokalizacja przy przystanku autobusowym i tramwajowym zapewnia dobrą ekspozycję i natężenie ruchu. Lokal usytuowany jest na parterze, ma 3 wejścia bezprogowe z prosto z chodnika. Lokal znajduje się w budynku o podwyższonym standardzie, obecnie wybudowany.W okolicy zlokalizowane są także budynki użyteczności publicznej oraz osiedla mieszkaniowe, które dodatkowo przy dużym natężeniu ruchu samochodowego zapewniają wielu potencjalnych klientów.Miesięczny czynsz wynosi 85 PLN/m2 + VAT plus opłaty eksploatacyjne. Możliwość wynajęcia w wariancie metrażu:- całość 336m2,- podział na 2 powierzchnie 159m2 , 164,5 m2,- podział na 3 powierzchnie 102,89m2, 117,48m2, 99,95 m2.

Inwestycja Pomarańczarnia znajduje się na Młynowie, ul. Wawrzyszewska 11 (3.9 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Filicum Invesments Sp. z o.o. – Sp. Komandytowa.

Inwestycja Pomarańczarnia została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.

Aktualnie w inwestycji Pomarańczarnia pozostały na sprzedaż 2 lokale użytkowe o powierzchniach od 150 do 186 metrów kwadratowych w cenie od 8 600 zł za metr kwadratowy.

Deweloper Filicum Invesments Sp. z o.o. – Sp. Komandytowa przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (6 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski podwyższony
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (6 miejsc): obowiązkowo - 6 stanowisk postojowych w garażu podziemnym w cenie 35 000+VAT brutto.
Udogodnienia: usługi w budynku, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne są 2 lokale użytkowe.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 150 do 186 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
 • kształtują się w zakresie od 133 700 do 1 573 800 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 8 600 do 9 100 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Pomarańczarnia

Znajdująca się w lewobrzeżnej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Śródmieścia, dzielnica Wola należy do najgęściej i najliczniej zaludnionych rejonów miasta. Dawny teren przemysłowy, na którym niegdyś powstały wielkie blokowiska, do dnia dzisiejszego stanowi skupisko wysokościowców. Współczesna architektura to przede wszystkim nowoczesne, postmodernistyczne biurowce, jak Atrium, budynki Kredyt Banku czy najwyższy na Woli drapacz – Warsaw Trade Tower. Atrakcyjne położenie dzielnicy sprzyja również dynamicznemu rozwojowi wysokiego budownictwa mieszkaniowego. Współczesna Wola to także ważny ośrodek życia kulturalnego, gdyż znajdują się tu znane w kraju i na świecie placówki muzealne: Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Historii Żydów Polskich oraz Muzeum Więzienia Pawiak, a ponadto: teatry, galerie sztuki i klubokawiarnie. Na tereny zielone dzielnicy składają się 4 parki i Lasek na Kole, a najważniejsze arterie to Al. Jana Pawła II i Trasa W-Z.

Komunikacja

Wielkim atutem Woli jest położenie w sąsiedztwie Śródmieścia, toteż dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych czy tramwajowych nie stanowi problemu. W 2019 roku planowane jest oddanie II linii metra. Trasa W-Z oraz Al. Jana Pawła II to najważniejsze arterie tej części stolicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Pomarańczarnia mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 60 metrów od inwestycji Pomarańczarnia znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wawrzyszewska 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Pomarańczarnia znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczny Terapeutyczny Punkt Przedszkolny "TIK TAK" w odległości 150 m, Społeczne Gimnazjum Hispaniola w odległości 450 m, I Społeczne Liceum Ogólnokształcące w odległości 450 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Pomarańczarnia jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Medyczne Zawiszy w odległości 360 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Pomarańczarnia składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 40 m znajduje się SPC, w odległości 50 m znajduje się FOODS zdrowa żywność, w odległości 150 m znajduje się Odido.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Pomarańczarnia w odległości 270 m znajduje się Boisko, w odległości 310 m znajduje się Boisko, w odległości 340 m znajduje się Mrs.Sporty.

Data publikacji: 08.05.2017

Data aktualizacji: 01.09.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie