Kuklińskiego 7

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Kuklińskiego, oferowane bezpośrednio przez F.H. ROAN E.I.M. Włodarczyk S.J.

Kraków, Podgórze, ul. Kuklińskiego 7

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 1310 ofert w najbliższej okolicy!

Kuklińskiego 7

8 zdjęć

Kuklińskiego 7
Kuklińskiego 7
Kuklińskiego 7
Kuklińskiego 7

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Oddajemy w Państwa ręce inwestycję przy ul. Kuklińskiego 7 w Krakowie w dzielnicy Podgórze. Prezentujemy Państwu czteropiętrowy budynek mieszkalny z garażem podziemnym oraz parterem użytkowym. Znajdują się w nim mieszkania jedno-, dwu- oraz trzypokojowe.

Inwestycja znajduje się w pobliżu dzielnicy biznesowej Zabłocie oraz Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego. Funkcjonalne mieszkania oraz dogodna lokalizacja pozwalająca na sprawne przemieszczanie się do centrum Krakowa, to tylko jedne z nielicznych zalet tego miejsca.

Zaletą tej inwestycji jest fakt, iż budowa jest już ukończona na poziomie 90%. Zatem będą Państwo mieli możliwość zobaczenia mieszkania przed jego zakupem.

Co nas wyróżnia?

Nasz budynek znajduje się w dobrej lokalizacji - blisko biznesowej dzielnicy Zabłocie oraz społeczności akademickiej, co stanowi zaletę zarówno dla osób poszukujących mieszkania na własne potrzeby, jak i dla inwestorów, chcących je wynajmować.

ATRAKCYJNY STANDARD

Budynek przy ul. Kuklińskiego 7 został zaprojektowany tak, by spełniał Państwa oczekiwania, zarówno pod kątem funkcjonalności, jak i atrakcyjności.

Inwestycja Kuklińskiego 7 znajduje się na Podgórzu, ul. Kuklińskiego 7 (3.1 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez F.H. ROAN E.I.M. Włodarczyk S.J.

Inwestycja Kuklińskiego 7 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 52 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Kuklińskiego 7 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców F.H. ROAN E.I.M. Włodarczyk S.J. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 52 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
monitoring, internet, usługi w budynku, winda, rowerownia, własna kotłownia, wózkarnia
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

DOBRA LOKALIZACJA Inwestycja znajduje się w pobliżu ulic Strycharska, Nowohucka czy Gromadzka w Krakowie. Doskonały dojazd do inwestycji zapewniają przystanki tramwajowe i autobusowe w pobliżu budynku.

Dzielnica Podgórze znajduje się w centrum Krakowa i jest zamieszkiwana przez 34 045 osób. Dzielnicę można podzielić na 3 podregiony, z których każdy cechuje się odmiennym typem zabudowy. Stare Podgórze pełne jest zabytków i budynków wzniesionych w XIX i na początku XXw., w Płaszowie dominują czterokondygnacyjne budynki z lat 90-tych XXw. oraz domy jednorodzinne, natomiast na Rybitwach domy jednorodzinne mieszają się z nieruchomościami przemysłowymi. Podgórze to dzielnica, na której II wojna światowa wyraźnie odcisnęła swoje piętno. Do dziś wiele jest tu świadectw koszmaru niemieckiej okupacji, takich jak pozostałości po obozie koncentracyjnym „Płaszów”. Obecnie jednak dzielnica rozwija się w szybkim tempie i może pochwalić się dobrze rozbudowaną infrastrukturą, czego przykładem jest niemal 20 szkół, 2 galerie, 2 muzea, Kino Teatr „Wrzos”, domy kultury. Odpocząć można tu na Plantach im. F. Nowackiego lub w Parku im. W. Bednarskiego. Dodatkowo Podgórze ma dobre połączenia komunikacyjne z pozostałymi dzielnicami Krakowa, a dojazdy ułatwiają przechodzące przez dzielnicę drogi: krajowa nr 7 i wojewódzka nr 776.

Komunikacja

Podgórze przecina droga wojewódzka nr 776 oraz droga krajowa nr 7. Dzielnica leżąca w centralnej części miasta ma bardzo dobre połączenia komunikacyjne z jego pozostałymi rejonami. Kursuje tu ok. 20 linii autobusów miejskich i tramwajów.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Kuklińskiego 7?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kuklińskiego 7 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 70 metrów od inwestycji Kuklińskiego 7 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kuklińskiego.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Kuklińskiego 7 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kuklińskiego 7 znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE "KRAINA ODKRYWCY" w odległości 100 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kuklińskiego 7 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 330 m znajduje się King Square, w odległości 380 m znajduje się Bazarek, w odległości 440 m znajduje się Biedronka.

Data publikacji: 20.05.2020
Data aktualizacji: 10.01.2022

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: