Lokale handlowo - uslugowe

Oferta archiwalna

poznański, Czapury, ul. Robocza

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 324 oferty w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Lokale handlowo - uslugowe

2 zdjęcia

Lokale handlowo - uslugowe

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • ochrona całodobowa
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2012 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Lokale handlowo-usługowe na sprzedaż lub wynajem

Inwestycja Lokale handlowo - uslugowe znajduje się w Czapurach, ul. Robocza (0.6 km od Poznania), została zrealizowana przez Family House Sp. z o.o.

Inwestycja Lokale handlowo - uslugowe została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2012 roku.

Aktualnie w inwestycji Lokale handlowo - uslugowe nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Family House Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Czapury to podmiejska miejscowość usytuowana w południowej części powiatu poznańskiego, przy prawym brzegu rzeki Warty. Miejscowość należy do gminy Mosina i jest oddalona o ok. 12 km od centrum Poznania, dokąd można dojechać autobusami poznańskiej komunikacji miejskiej. Atutem lokalizacji Czapur jest położenie pośród terenów leśnych, w zacisznej i spokojnej okolicy. Miejscowość zamieszkuje prawie 1,5 tys. osób, ale wciąż rozwija się zabudowa mieszkaniowa. Dominuje niskie budownictwo jednorodzinne i szeregowe. Familijne szeregowce występują na Osiedlu Leśnym oraz powstają w północnej części miejscowości, w pobliżu granic Poznania. W promieniu kilkunastu kilometrów od Czapur rozciągają się tereny Wielkopolskiego Parku Narodowego z Jeziorem Góreckim oraz Ośrodkiem Muzealno-Dydaktycznym w Jeziorach. W oddalonych o 5 km Daszowicach znajduje się pływalnia, a w pobliżu miejscowości – kilka ośrodków jeździeckich. W czasie ok. 25 minut można dojechać z Czapur do poznańskich centrów handlowych oraz ważniejszych instytucji kultury.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Lokale handlowo - uslugowe?

Dojazd z Czapur do oddalonego o 12 km centrum Poznania zajmuje ok. 25 minut. Do miasta kursują z miejscowości autobusy miejskiej komunikacji – linia nr 527. Z Czapur można również dojechać do pobliskich Daszowic i Wiórka, a także do pętli na Starołęce autobusami komunikacji gminnej (linia nr 107). Najbliższe dworce PKP zlokalizowane są w Puszczykowie i Luboniu, a więc w promieniu ok. 15 km od miejscowości.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Lokale handlowo - uslugowe mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 270 metrów od inwestycji Lokale handlowo - uslugowe znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Czapury Stacja Energetyczna n/ż.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Lokale handlowo - uslugowe znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Lokale handlowo - uslugowe znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Prywatne Przedszkole Happy House w odległości 450 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Lokale handlowo - uslugowe składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 110 m znajduje się Dino.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Lokale handlowo - uslugowe w odległości 390 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data aktualizacji: 16.02.2023

Oferty w Czapurach

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: