Oaza Michałowo

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Expander Nieruchomości

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 3 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Sokalska(2.6 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Poznań, Nowe Miasto, Szczepankowo-Spławie-Krzesinki, ul. Sokalska 22 (9.1 km od centrum Poznania)
  Sokalska
  Termin oddania: 2 kw. 2020
  Liczba domów: 3
  Powierzchnia: 86 m2
  Liczba pokoi: 4
  AT Inwest Sp. z o.o. Sp. K.

Opis Inwestycji

Nowoczesna architektura budynków i komfortowe wnętrza to atuty domów na bezpiecznym, zamkniętym osiedlu Oaza Michałowo. Projekt stanowi kompleks 12 budynków składających się z dwóch segmentów i spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Inwestycja Oaza Michałowo znajduje się na Szczepankowie-Spławiu-Krzesinkach, ul. Michałowo (7.6 km od centrum Poznania), sprzedaż prowadzi Expander Nieruchomości

Inwestycja Oaza Michałowo została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 24 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Oaza Michałowo pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchniach od 136 do 144 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 24 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże
Udogodnienia: teren ogrodzony.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Oaza Michałowo

Nowe Miasto to najstarsza część Poznania, którą ze wschodu na zachód przecina linia kolejowa a z północy na południe ul. Bolesława Krzywoustego. Dzielnica ma powierzchnię ponad 100 km kw na której mieszka 136 tys. mieszkańców. Dzielnicę przecinają na południu i północy drogi krajowe i europejskie E30, S11 i 92 a w odległości 7 km znajduje się Port Lotniczy Poznań-Ławica. Najbardziej atrakcyjnym pod względem przyrodniczym punktem dzielnicy jest Jezioro Maltańskie z ogrodem zoologicznym i Parkiem Tysiąclecia. Od wschodu dzielnicę pokrywają lasy miejskie. W odległości 1 km od granic dzielnicy znaleźć można Wyższą Szkołę Psychologii Społecznej, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, Politechnikę Poznańską czy Wyższą Szkołę Umiejętności Społecznych. W samej dzielnicy i w promieniu 500 metrów znajdują się szpitale Szpital-Przychodnia Celsus, Wielospecjalistyczny Szpital Miejski, ZOZ Poznań-Nowe Miasto, Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny czy Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej.

Komunikacja

Nowe Miasto to dzielnica doskonale skomunikowana z resztą miasta poprzez sieć komunikacji miejskiej. Poza tym dzielnicę przecina linia kolejowa a dworzec Poznań Główny znajduje się w odległości ok. 1,5 km na zachód. Przez Nowe Miasto przebiegają ważne drogi krajowe EE30, S11 i 92. Lotnisko znajduje się w odległości 7 km na zachód.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Oaza Michałowo znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Baśniowy Świat w odległości 500m, Przedszkole nr 93 w odległości 1250m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 1100 m znajduje się SZCZEPANKOWO. APTEKA, w odległości 1250 m znajduje się ADAMED. LEKARZ RODZINNY, STOMATOLOGIA. NZOZ.

Data publikacji: 08.05.2019

Data aktualizacji: 09.05.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie