Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Willa Monte

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Ogrodowa, oferowane bezpośrednio przez

Euro-Trademex Sp. z o.o.

Zakopane, ul. Ogrodowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 14 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Willa MonteWilla Monte

3 zdjęcia

Willa Monte
Willa Monte
Willa Monte

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

  • klimatyzacja

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 14 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 255 do 300 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się góry

Opis inwestycji

„Willa Monte” nowa, prestiżowa inwestycja spółki Euro-Trademex. Nieruchomość usytuowana jest w reprezentacyjnej części Zakopanego przy ulicy Ogrodowej 1, zaledwie 50m od Krupówek, głównego deptaka będącego wizytówką miasta.

Zwyczajem inwestora jest oferowanie klientom piękna lokalnej architektury i funkcjonalnych wnętrz. W przypadku Willi Monte nie mogło być inaczej. Butikowe apartamenty zaprojektowane przez architekta młodego pokolenia łączą piękno lokalnej tradycji ze współczesną wygodą. Wykończenie części wspólnych tworzyć będą najwyższej klasy materiały takie jak marmur czy granit.

Wyjątkowym atutem inwestycji jest to, że Willa powstała według projektu wybitnego architekta Karola Stryjeńskiego. Był on zasłużonym działaczem społeczno-kulturowym Zakopanego. W latach 1925-1926 poza Willą Monte zaprojektował Wielką Krokiew- skocznię narciarską oraz Mauzoleum Kasprowicza.

Obecnie deweloper tchnął w zapomnianą budowlę nowe życie. Inwestycja jest w trakcie przebudowy z planowanym terminem oddania na 4 kwartał 2020 roku. Spółka zachowała kameralność budynku oferując jedynie 14 apartamentów. Część z nich posiada piękny widok na panoramę Tatr. Jest to wyjątkowa cecha inwestycji położonej w centrum Zakopanego.

Budynek posiada 6 kondygnacji (5 naziemnych i 1 podziemną). Metraże lokali osclują w granicach od 32 m2 do 65m2 i składają się z jednego, dwóch lub trzech pokoi.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą Euro-Trademex Sp. z o.o.

Inwestycja Willa Monte znajduje się w Zakopanem, ul. Ogrodowa (2.7 km od centrum Zakopanego), została zrealizowana przez Euro-Trademex Sp. z o.o.

Inwestycja Willa Monte została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 14 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Willa Monte nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Euro-Trademex Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Zakopane to miasto znajdujące się w granicach województwa małopolskiego. Jest największym ośrodkiem miejskim w Tatrach oraz dużym ośrodkiem sportów zimowych - od dawna nieformalnie nazywanym zimową stolicą Polski. Zakopane to także atrakcyjna miejscowość w sezonie letnim. Góry oraz malownicze krajobrazy zapewniają możliwość odcięcia się od codziennego zgiełku oraz aktywne spędzanie czasu wolnego.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Willa Monte?

Dobre połączenie z Zakopanem zapewnia tzw. Zakopianka, trasa o długości niewiele ponad stu kilometrów, posiadająca swój początek w Krakowie. Niezmotoryzowanym dojazd do miasta zapewnia połączenie kolejowe oraz autobusy i busy obsługiwane przez prywatnych przewoźników. Przemieszczanie się po Zakopanem zapewnia szereg przewoźników zarówno w ramach regularnych, całorocznych linii autobusowych, jak i okresowych, uruchamianych dodatkowo w sezonach turystycznych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Willa Monte mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2103 metrów od inwestycji Willa Monte znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zakopane.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Willa Monte znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Willa Monte znajduje się 25 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 1 im. Heleny Marusarzówny w odległości 184 m, Zespół Szkół Budowlanych im. dr. Władysława Matlakowskiego w odległości 197 m, szkoła w odległości 204 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Willa Monte jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ Medicatio w odległości 176 m, NZOZ Zdrowie w odległości 338 m, Tatrzańskie Centrum Optyczno-Okulistyczne w odległości 595 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Willa Monte składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 95 m znajduje się Cukiernia, w odległości 131 m znajduje się Podhale, w odległości 141 m znajduje się sklep z żywnością.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Willa Monte w odległości 83 m znajduje się Klub Sportowy Zakopane, w odległości 105 m znajduje się boisko / kort, w odległości 199 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 18.09.2019
Data aktualizacji: 30.11.2022

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023