Piltza 16 - Domy w mieście - III etap

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Emmerson Lumico Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 105 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Nove Skotniki(1.3 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Kraków, Dębniki, ul. Dobrowolskiego (7.9 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 5 206/m2
  Nove Skotniki
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba domów: 14
  Powierzchnia: 220 - 221 m2
  Liczba pokoi: 4
  INTER-BUD Developer Sp. z o.o. sp.k.
 • Południowa Enklawa(1.9 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Kraków, Dębniki, ul. Trockiego (9 km od centrum Krakowa)
  Południowa Enklawa
  Termin oddania: 4 kw. 2019
  Liczba domów: 1
  Powierzchnia: 122 m2
  Liczba pokoi: 5
  Optimum Inwestycje Optimum Sp. z o.o. Sp. K.
 • Laurowa House(2 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Kraków, Dębniki, ul. Laurowa (7.4 km od centrum Krakowa)
  Laurowa House
  Termin oddania: 4 kw. 2019
  Liczba domów: 2
  Powierzchnia: 105 m2
  Liczba pokoi: 5
  Optimum Inwestycje Optimum Sp. z o.o. Sp. K.

Opis Inwestycji

Budynek w trakcie realizacji, o podwyższonym standardzie, wznoszony metodą tradycyjną z materiałów najlepszej jakości. Planowane zakończenie inwestycji czerwiec 2019r.Do domu przynależy 150 m kw ogródka.Inwestycja zlokalizowana w pobliżu Osiedla Europejskiego.Bardzo dobra lokalizacja, w okolicy pełna infrastruktura handlowo-usługowa.Doskonałe połączenie z całym miastem.ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ ! ! !POMAGAMY W PRZEPROWADZANIU FORMALNOŚCI KREDYTOWYCH ORAZ PRAWNYCH !!!

Inwestycja Piltza 16 - Domy w mieście - III etap znajduje się na Dębnikach, ul. Piltza (7.1 km od centrum Krakowa), sprzedaż prowadzi Emmerson Lumico Sp. z o.o.

Inwestycja Piltza 16 - Domy w mieście - III etap została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 1 nowego dom w tym 2 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Piltza 16 - Domy w mieście - III etap pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 162 metrów kwadratowych w cenie od 990 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 1 dom.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
NA ZEWNĄTRZ Inwestycja budowana z wyjątkową dbałością o każdy szczegół. Budynek wzniesiony z pustaka ceramicznego 25 cm, ocieplony styropianem grafitowym od 15 do 20 cm. Elewacja wykończona tynkiem silikonowym oraz płytkami elewacyjnymi. Okna trójszybowe energooszczędne, w jasnym kolorze. Dodatkowo zamontowane zewnętrzne rolety z napędem elektrycznym, sterowane pilotem w kolorze srebrnym. Rolety schowane w elewacji. Zewnętrzne parapety stalowe w kolorze rolet. Balustrady ze stali nierdzewnej wypełnione bezpiecznym szkłem. Balkony wykończone płytkami. Drzwi wejściowe drewniane, antywłamaniowe, drewniane firmy CAL, model Hińcza w kolorze grafitowym. Brama garażowa segmentowa sterowana elektrycznie, również w kolorze grafitowym. Cały teren ogrodzony, ogrodzenie murowane, wypełnione stalowymi grafitowymi przęsłami oraz panel ogrodzeniowy także grafitowy. Główna brama wjazdowa przesuwna, sterowana elektrycznie, dodatkowo bezpośredni wjazd do ogródka. Rynny w kolorze czarnym. Dach czterospadowy pokryty blachą płaską z rąbkiem. Indywidualne zbiorniki na wody opadowe. WEWNĄTRZ Wykończenie tynki gipsowe oraz cementowo-wapienne w łazienkach i garażu, wylewki betonowe w garażu dodatkowo pokryte warstwą żywiczną. Parapety wewnętrzne z konglomeratu Bianco Carrara. Dach ocieplony pianą PUR,+ 2 warstwy płyt gipsowych. Instalacja elektryczna przygotowana pod " inteligentny dom". Elementami domu inteligentnego będzie alarm, sterujący także roletami, połączony z czujnikami otwarcia okien, piec i rekuperator ze sterowaniem za pomocą aplikacji internetowej. Założona instalacja alarmowa (centala Satel Integra), wideodomofon, oraz kamery zewnętrzne. Instalacje sanitarne: wodna, kanalizacyjna, gazowa. Ogrzewanie gazowe założony piec kondensacyjny Vaillant Ecotec IQ Green z zamkniętą komorą spalania i zasobnikiem 150l. W całym domu ogrzewanie podłogowe, dodatkowo w łazienkach grzejniki drabinkowe. Dom wyposażony w rekuperator Recovair 360 z wymiennikiem entalpicznym, zatrzymują one cząsteczki PM 2,5 - domy wolne od smogu. Założona klimatyzacja. Centralny odkurzacz (bez jednostki).
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Piltza 16 - Domy w mieście - III etap

Leżące w południowo-zachodniej części Krakowa Dębniki to dzielnica VIII, zajmująca obszar 4618,87 ha i zamieszkana przez 59 395 osób. Jest to teren bardzo zróżnicowany pod względem zagospodarowania. Zachodnia połowa dzielnicy to pełne malowniczych krajobrazów Lasy Tynieckie, przez które przepływa Wisła, natomiast wschodnia część Dębnik jest zdecydowanie bardziej zurbanizowana. Obok starych budowli, w tym kamienic i budynków typu dworkowego, znajdziemy tu nowe nieruchomości, takie jak osiedla mieszkaniowe, domy jednorodzinne oraz wille. Na Dębnikach kwitnie życie sportowe i kulturalne. Znajduje się tu m.in. Ośrodek Olimpijski „Kolna” i 3 centra sportowe oraz 2 muzea i centrum kultury. Na terenie dzielnicy VIII mieszczą się również 3 wydziały Uniwersytetu Jagiellońskiego. Niedaleka odległość od centrum sprawia, że na Dębnikach skutecznie działa komunikacja miejska. Odbywają się tu kursy linii autobusowych i tramwajowych. Przez dzielnicę przebiega droga krajowa nr 7, a na niewielkim fragmencie także droga krajowa nr 44, natomiast wzdłuż północnej granicy biegnie droga wojewódzka nr 780.

Komunikacja

Dębniki mają dobre połączenia komunikacyjne z centrum miasta, dzięki regularnie kursującym tramwajom oraz autobusom linii miejskiej i aglomeracyjnej. Przebiega tędy droga krajowa nr 7, będąca fragmentem obwodnicy IV Krakowa. Od południa do dzielnicy prowadzi droga krajowa nr 44. Obok północnej granicy Dębników biegnie droga wojewódzka nr 780.

W odległości 500 metrów od inwestycji Piltza 16 - Domy w mieście - III etap znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Kobierzyn.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Piltza 16 - Domy w mieście - III etap znajduje się 15 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczna Szkoła Podstawowa Źródełko w odległości 550m, Samorządowe Przedszkole nr 58 w odległości 550m, Szkoła Podstawowa nr 53 w odległości 650m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 550 m znajduje się Szpital Specjalistyczny im. dr J. Babińskiego w Krakowie, w odległości 1350 m znajduje się MANDECKA JOLANTA. APTEKA, w odległości 1400 m znajduje się 4M CENTRUM MEDYCZNE. NZOZ.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 500 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA P.W. MATKI BOŻEJ KRÓLOWEJ POLSKI, w odległości 1300 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA MATKI BOŻEJ RÓŻAŃCOWEJ, w odległości 1350 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA ŚW. RAFAŁA KALINOWSKIEGO.

Data publikacji: 11.04.2018

Data aktualizacji: 01.06.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie