Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Osiedle Ruczaj - II kw 2016

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Zalesie, oferowane bezpośrednio przez

Emmerson Lumico Sp. z o.o.

Kraków, Dębniki, ul. Zalesie

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 26 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Ruczaj - II kw 2016Osiedle Ruczaj - II kw 2016

1 zdjęcie

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 8 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają od 1 do 2 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy nie posiadają garaży natomiast przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : Cena: 15000 zł

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Przedstawiamy Państwu nową inwestycję w sąsiedztwie ul. Kobierzyńskiej.

Wokół kameralna zabudowa jednorodzinna dająca komfort zamieszkania , przy jednoczesnej gwarancji doskonałych połączeń komunikacyjnych z pozostałą częścią miasta dzięki dostępności komunikacji miejskiej (autobusy dostępne z ul. Kobierzyńskiej, 10 minut pieszo do tramwaju ul. Grota Roweckiego).

Dla osób lubiących spacery dodatkowym atutem będzie bezpośrednia bliskość terenów zielonych -Skałek Twardowskiego.

Na terenie inwestycji powstanie 6 budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej z możliwością wydzielenia dwóch komfortowych mieszkań.

Na zainteresowanych czekają :

– mieszkanie dwupoziomowe składającego z parteru i I piętra o powierzchni 86,87 m2 wraz z ogródkiem do wyłącznego korzystania oraz

– mieszkanie na II piętrze z osobną klatką schodową o powierzchni 50,38 m2.

Istnieje możliwość zakupu całego segmentu w cenie 750 tys. brutto (w cenie garaż oraz jedno miejsce postojowe zewnętrzne).

Zagospodarowanie terenu:

podjazdy i podejścia wykonane z kostki brukowej, teren zniwelowany, obsiany trawą, ogrodzony

Termin odbioru inwestycji – II kwartał 2016 roku.

Inwestycja realizowana jest w oparciu o zapisy ustawy „Ochronie praw nabywcy lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego„.

Dla inwestycji prowadzony jest przez Krakowski Bank Spółdzielczy Oddział Ruczaj –Zaborze rachunek powierniczy zamknięty.

Inwestycja Osiedle Ruczaj - II kw 2016 znajduje się na Dębnikach, ul. Zalesie (5.5 km od centrum Krakowa), sprzedaż prowadzi Emmerson Lumico Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Ruczaj - II kw 2016 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 8 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Ruczaj - II kw 2016 nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Leżące w południowo-zachodniej części Krakowa Dębniki to dzielnica VIII, zajmująca obszar 4618,87 ha i zamieszkana przez 59 395 osób. Jest to teren bardzo zróżnicowany pod względem zagospodarowania. Zachodnia połowa dzielnicy to pełne malowniczych krajobrazów Lasy Tynieckie, przez które przepływa Wisła, natomiast wschodnia część Dębnik jest zdecydowanie bardziej zurbanizowana. Obok starych budowli, w tym kamienic i budynków typu dworkowego, znajdziemy tu nowe nieruchomości, takie jak osiedla mieszkaniowe, domy jednorodzinne oraz wille. Na Dębnikach kwitnie życie sportowe i kulturalne. Znajduje się tu m.in. Ośrodek Olimpijski „Kolna” i 3 centra sportowe oraz 2 muzea i centrum kultury. Na terenie dzielnicy VIII mieszczą się również 3 wydziały Uniwersytetu Jagiellońskiego. Niedaleka odległość od centrum sprawia, że na Dębnikach skutecznie działa komunikacja miejska. Odbywają się tu kursy linii autobusowych i tramwajowych. Przez dzielnicę przebiega droga krajowa nr 7, a na niewielkim fragmencie także droga krajowa nr 44, natomiast wzdłuż północnej granicy biegnie droga wojewódzka nr 780.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Ruczaj - II kw 2016?

Dębniki mają dobre połączenia komunikacyjne z centrum miasta, dzięki regularnie kursującym tramwajom oraz autobusom linii miejskiej i aglomeracyjnej. Przebiega tędy droga krajowa nr 7, będąca fragmentem obwodnicy IV Krakowa. Od południa do dzielnicy prowadzi droga krajowa nr 44. Obok północnej granicy Dębników biegnie droga wojewódzka nr 780.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Ruczaj - II kw 2016 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1715 metrów od inwestycji Osiedle Ruczaj - II kw 2016 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kraków Łagiewniki.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Ruczaj - II kw 2016 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Ruczaj - II kw 2016 znajduje się 26 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Akademia Jasia i Małgosi w odległości 441 m, przedszkole w odległości 445 m, przedszkole w odległości 453 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Ruczaj - II kw 2016 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Stomatologia Patykiewicz w odległości 61 m, Klinika Krakowska w odległości 267 m, Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Praktyka Lekarza Rodzinnego w odległości 336 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Ruczaj - II kw 2016 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 195 m znajduje się Lewiatan, w odległości 214 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 300 m znajduje się Tarta-k Cukiernia.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Ruczaj - II kw 2016 w odległości 292 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 348 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 359 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Inwestycje w pobliżu na Dębnikach

Oferty na Dębnikach

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023