Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Nowe Hallerowo

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Siedleckiego, oferowane bezpośrednio przez

ELMIS GK Sp. z o.o. S.K.A.

Władysławowo, ul. Siedleckiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 85 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Nowe HallerowoNowe Hallerowo

1 zdjęcie

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • morze

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2021 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 60 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, morze

Opis inwestycji

Inwestycja jest zlokalizowana w bardzo atrakcyjnej części Władysławowa, blisko Centrum, w pobliżu portu i najbardziej popularnego deptaku dla pieszych. To spokojne a zarazem bogate w infrastrukturę miejsce zaspokoi gusta zarówno osób ceniących ciszę i spokój oraz tych, które preferują aktywny wypoczynek.

Okolica charakteryzuje się dużymi obszarami zieleni i zabudową domów jednorodzinnych.

W najbliższym sąsiedztwie znajduje się stacja PKP i PKS, Szkoła Podstawowa, boisko „Orlik”, Zakład Opieki Zdrowotnej, restauracje, sklepy, apteka, Lunapark Sowiński, pensjonaty, domy wczasowe, trasy rowerowe i spacerowe oraz Wieża Widokowa w Domu Rybaka, gdzie z obu tarasów podziwiać można przepiękną panoramę Władysławowa i okolic a także Morze Bałtyckie, Zatokę Pucką oraz przylądek Rozewie i Mierzeję Helską.

Bliskość punktów usługowych, obiektów rekreacyjnych i sportowych, powoduje że zakup apartamentu w tej okolicy to zdecydowanie trafna decyzja i bardzo dobra lokata kapitału.

Do Państwa dyspozycji oddajemy kameralny 3 piętrowy budynek, który składa się z 60 wyjątkowych apartamentów o pow. od 27,31m² do 47,38m. Na poziomie -1 będzie się znajdowała hala garażowa z miejscami postojowymi oraz indywidualnymi schowkami na przechowywanie np. rowerów, desek czy żagli.

Co roku Władysławowo odwiedza szeroka grupa ludzi, którzy doceniają kameralny charakter i zalety tego miejsca. Apartamenty w metrażach, które proponujemy są obecnie najlepszą alternatywą dla małych pokoi hotelowych. Wszystkie te aspekty sprawiają, że właściciele apartamentów, którzy kupili go w celach inwestycyjnych, cieszą się zyskami.

Inwestycja Nowe Hallerowo znajduje się we Władysławowie, ul. Siedleckiego (0.9 km od centrum Władysławowa), została zrealizowana przez ELMIS GK Sp. z o.o. S.K.A.

Inwestycja Nowe Hallerowo została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 60 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nowe Hallerowo nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców ELMIS GK Sp. z o.o. S.K.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Władysławowo to miasto położone w północnej Polsce, w województwie pomorskim. Jest ono największym miastem w powiecie puckim. W niewielkiej odległości od niego znajduje się Morze Bałtyckie i Zatoka Pucka. Mieści się tutaj także port morski oraz kilkanaście kąpielisk nadmorskich.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nowe Hallerowo?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowe Hallerowo mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 195 metrów od inwestycji Nowe Hallerowo znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rybacka.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Nowe Hallerowo znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nowe Hallerowo znajduje się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Nr 1 im. Jana Pawła II w odległości 215 m, Szkoła Podstawowa nr 2 im. kontradmirała Włodzimierza Steyera w odległości 257 m, szkoła w odległości 258 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Nowe Hallerowo jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Dentysta z wieży w odległości 249 m, Przychodnia w odległości 352 m, Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wła-Med w odległości 415 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nowe Hallerowo składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 67 m znajduje się u Alexa, w odległości 75 m znajduje się Żabka, w odległości 114 m znajduje się Konkol.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowe Hallerowo w odległości 234 m znajduje się boisko / kort, w odległości 269 m znajduje się boisko / kort, w odległości 336 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 30.01.2020
Data aktualizacji: 01.06.2021

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023