Sonata Park etap IV

Mieszkania na sprzedaż ul. Witolda Lutosławskiego, oferowane bezpośrednio przez EKP Deweloper

Słupsk, ul. Witolda Lutosławskiego
Sonata Park etap IV

6 zdjęć

Sonata Park etap IV
Sonata Park etap IV
Sonata Park etap IV
Sonata Park etap IV

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Sonata Park etap IV dostępne są 32 oferty

  • Lista
  • Rzuty

Opis Inwestycji

Sonata Park etap IV logo

Informujemy o zakończeniu sprzedaży I etapu budowy „Budynek wielorodzinny A1” oraz II etapu budowy „Budynek wielorodzinny A2”. Zapraszamy do zakupu mieszkań w III oraz IV etapie „Budynek wielorodzinny B1” i „Budynek wielorodzinny B2” wchodzących w skład osiedla Sonata Park w Słupsku przy ul. Rybackiej. Usytuowane w bezpośredniej bliskości Parku Kultury i Wypoczynku. To jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji w naszym mieście. Ulubione miejsce wędrówek Słupszczan; tereny położone z dala od zgiełku, zanurzone w zieleni, a jednocześnie oddalone od ścisłego centrum miasta zaledwie o niespełna kilometr. Z okien mieszkań roztaczać się będzie unikalny widok na park, a ich bliskość dopingować mieszkańców do aktywnego spędzania czasu. Bezpośredni wjazd na osiedle będzie prowadził od ulicy Rybackiej. Trzeci budynek wchodzący w skład osiedla SONATA PARK to 28 lokali mieszkalnych o powierzchni od 36 do 110 metrów kwadratowych. Czwarty budynek wchodzący w skład osiedla SONATA PARK to 59 lokali mieszkalnych o powierzchni od 36 do 110 metrów kwadratowych. Materiały budowlane najwyższej jakości (porotherm akustyczny). Lokale wykończone w standardzie deweloperskim, funkcjonalne, słoneczne i komfortowe. Wszystkie mieszkania z Bloku A1 i A2 zostały sprzedane. Informujemy o zakończeniu sprzedaży I etapu budowy „Budynek wielorodzinny A1” oraz „Budynek wielorodzinny A2”. W III etapie budowy „Budynek wielorodzinny B1” zostały mieszkania powyżej 70 m2. Zapraszamy do zakupu mieszkań w etapie IV „Budynek wielorodzinny B2” wchodzących w skład osiedla Sonata Park w Słupsku przy ul. Rybackiej. ” Rozpoczęliśmy budowę oraz wstępną rezerwacje na BLOK B2 – przewidywany termin zakończenia marzec 2021 r.

Inwestycja Sonata Park etap IV znajduje się w Słupsku, ul. Witolda Lutosławskiego (0.5 km od centrum Słupska), została zrealizowana przez dewelopera EKP Deweloper.

Inwestycja Sonata Park etap IV została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 59 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Sonata Park etap IV pozostały na sprzedaż 32 mieszkania o powierzchniach od 37 do 105 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 37 do 64 m2 (20 mieszkań)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 54 do 68 m2 (11 mieszkań)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 105 m2 (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper EKP Deweloper przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 59 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępne są 32 mieszkania .
Powierzchnie mieszkań:
od 37 do 105 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Słupsk to ponad 93-tysięczne miasto leżące na Pomorzu, w odległości 18 km od Bałtyku. Jego obszar wynosi ok. 43,15 km2. Charakter zabudowy jest zależny od konkretnych dzielnic. Na Śródmieściu koncentrują się nieruchomości usługowe. Strefy mieszkalne to osiedla mieszkaniowe oraz zespoły domów jednorodzinnych. Skupiska nieruchomości przemysłowych koncentrują się w tutejszej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Słupsk posiada pełną infrastrukturę społeczną. Działają tu szkoły każdego szczebla, w tym kilkanaście szkół wyższych. Mieszczący się w Słupsku Wojewódzki Szpital Specjalistyczny wyposażony jest w 21 oddziałów. Rozbudowane zaplecze kulturalne i sportowe składa się m.in. na: dwa kina, trzy muzea, dwa stadiony, krytą pływalnię i skatepark. Głównym punktem rekreacyjnym jest Park Kultury, Sportu i Rekreacji, ale są tu także dwa parki miejskie, dwa laski i planty. Miasto ma własną galerię handlową.

Komunikacja

Przez południowo-wschodnią część miasta biegnie droga krajowa nr 6, która jest częścią transkontynentalnej trasy E28. W ułożeniu południkowym Słupsk przecinany jest przez drogę krajową nr 21. Przebiegają tędy również drogi wojewódzkie nr 210 i 213. Miasto pełni rolę węzła kolejowego. Przecinają się tu linie nr 202 i 405. Kursują stąd głównie pociągi lokalne, ale Słupsk ma też połączenie kolejowe z Katowicami i Krakowem. Działa tu komunikacja miejska, która zapewnia transport osobowy w obrębie miasta oraz sąsiadujących z nim miejscowości.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Sonata Park etap IV mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 30 metrów od inwestycji Sonata Park etap IV znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Lutosławskiego.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Sonata Park etap IV znajduje się się 13 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 1 w Słupsku w odległości 60 m, Przedszkole Miejskie nr 4 "Królestwo Skrzatów" w odległości 90 m, Ośrodek Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego Magola Magdalena Danielewicz w odległości 120 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Sonata Park etap IV jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Psychiatra Konrad Kiersnowski w odległości 350 m, Psychiatra Krzysztof Gawroński w odległości 360 m, Ortopeda Dariusz Badaczewski w odległości 360 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Sonata Park etap IV składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 100 m znajduje się Lidl, w odległości 190 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Sonata Park etap IV w odległości 430 m znajduje się Boisko, w odległości 450 m znajduje się Boisko, w odległości 470 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 31.01.2020
Data aktualizacji: 29.10.2020
Sonata Park etap IV logoStrona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

76-200 Słupsk ul. Mostnika 7
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: