Rezydencja Canaletto

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Panieńska, oferowane bezpośrednio przez ECO Classic Sp. z o.o.

Warszawa, Praga-Północ, Stara Praga, ul. Panieńska 7

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Rezydencja Canaletto

3 zdjęcia

Rezydencja Canaletto
Rezydencja Canaletto
Rezydencja Canaletto

Najbliższe inwestycje

 • Przy Arsenale
  Pod wynajem

  ECO Classic Sp. z o.o.

 • Szwedzka 4

  SP Invest

 • Kryształ Powiśla- Solec Residence

  Sawa Apartments

Opis Inwestycji

Lokal znajduje się w inwestycji Rezydencja Canaletto przy ul. Panieńska 7 na Starej Pradze (2,5 km od centrum Warszawy). Inwestycja została zrealizowana przez dewelopera ECO-Classic Sp. z o.o. i oddany do użytkowania w 3 kw. 1995 r.

Lokal wcześniej wykorzystywany na biuro. Wykończony. Z podziałem na 5 pokoi, recepcję, kuchnię, 2 WC. Klimatyzacja, alarm.

Usytuowany na parterze z bezpośrednim dostępem z ul. Panieńskiej.

Powierzchnia lokalu: 156,1 m2.

Wysokość lokalu: 300 cm.

Cena netto lokalu: 1 014 650 zł (6 500 zł/m2).

Aktualnie w inwestycji Rezydencja Canaletto pozostał na sprzedaż 1 lokal użytkowy.

Biuro sprzedaży

ul. Bukowińska24A

Kontakt: /22/ 380 11 11

Inwestycja Rezydencja Canaletto znajduje się na Starej Pradze, ul. Panieńska 7 (2.5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez ECO Classic Sp. z o.o.

Inwestycja Rezydencja Canaletto została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 1995 roku.

Aktualnie w inwestycji Rezydencja Canaletto nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli ECO Classic Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 1993 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 1995 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 300 cm wysokości.
Standard wykończenia:
wykończenie pod klucz
Wysokość pomieszczenia do sufitu podwieszanego - 300 cm.
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:
w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:
internet, recepcja, TV kablowa, winda
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Praga-Północ to niewielka, położona na prawym brzegu Wisły, dzielnica Warszawy, która słynie z przedwojennej architektury, a także cieszy się popularnością ze względu na relikty tzw. warszawskiego folkloru. Wzdłuż ulicy Targowej usytuowane zostały najstarsze, stylowe kamienice, we wnętrzach których znajdują się obecnie galerie sztuki, pracownie artystyczne, kawiarnie i restauracje. Zabytkowa architektura stanowi także część zabudowy Nowej Pragi oraz Szmulowizny, lecz występują tu także rozległe socrealistyczne blokowiska. Nowe inwestycje mieszkaniowe powstają natomiast w malowniczym rejonie Portu Praskiego. Największymi kompleksami przyrodniczymi na terenie dzielnicy są Park Praski i Ogród Zoologiczny. Znajduje się tu również kino i aż 4 teatry. Z Pragi-Północ jest zaledwie 10 minut drogi do centrum miasta, gdzie można dotrzeć tramwajem, autobusem, a także drugą linią metra. Ważne arterie dzielnicy to Al. Solidarności i ulice: Targowa, Jagiellońska, Szwedzka.

Komunikacja

Wewnątrz dzielnicy kursują lokalne linie tramwajowe, zaś autobusy pełnią rolę uzupełniającą. Ulice łączące Pragę-Północ z innymi dzielnicami rozchodzą się promieniście od ronda Starzyńskiego. Znajdują się tu 2 dworce kolejowe, a także – 3 stacje II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Rezydencja Canaletto mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 120 metrów od inwestycji Rezydencja Canaletto znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Most Śląsko-Dąbrowski.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Canaletto znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne ULIK w odległości 10 m, Szkoła Podstawowa nr 395 w odległości 270 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Rezydencja Canaletto jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Szpital Praski w odległości 170 m, Samodzielny Publiczny Kliniczny Szpital Okulistyczny w odległości 190 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Rezydencja Canaletto składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 350 m znajduje się Putka, w odległości 420 m znajduje się Carrefour Express, w odległości 450 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Canaletto w odległości 220 m znajduje się Boisko, w odległości 230 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 250 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.01.2016
Data aktualizacji: 12.02.2019

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: