Ekopark Aleksandrów

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Dynamix Sp. z o.o.

zgierski, Aleksandrów Łódzki, ul. Pabianicka 145/147

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 14 ofert w najbliższej okolicy!

Ekopark Aleksandrów

10 zdjęć

Ekopark Aleksandrów
Ekopark Aleksandrów
Ekopark Aleksandrów
Ekopark Aleksandrów

Opis Inwestycji

Przedstawiamy Państwu inwestycję firmy Dynamix składającą się z 25 domów jednorodzinnych, dwukondygnacyjnych (bez skosów) w zabudowie wolnostojącej i bliźniaczej. Osiedle mieści się w Aleksandrowie Łódzkim przy ul. Pabianickiej 145/147 w bezpośrednim sąsiedztwie z granicą Łodzi. Domy mają powierzchnię 216 m2 i usytuowane są na działkach o powierzchni od 550 m2 do 896 m2. Przy budowie tego osiedla postawiliśmy na ekologię i ekonomię tak istotne dla przyszłych użytkowników naszych domów. Zastosowaliśmy przy tym projekcie szereg nowatorskich technik pozwalających oszczędzać czas i pieniądze. Do współpracy przy tym projekcie zaprosiliśmy starannie wyselekcjonowane, cieszące się renomą na rynku firmy po to by zapewnić Państwu poczucie bezpieczeństwa i maksymalny komfort życia w zakupionym domu

Inwestycja Ekopark Aleksandrów znajduje się w Aleksandrowie Łódzkim, ul. Pabianicka 145/147 (0.3 km od Łodzi), została zrealizowana przez dewelopera Dynamix Sp. z o.o..

Inwestycja Ekopark Aleksandrów została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 25 nowych domów w tym 17 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Ekopark Aleksandrów pozostało na sprzedaż 0 nowych domów0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Dynamix Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2012 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 25 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 1 kondygnację wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy nie posiadają garaży
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Aleksandrów Łódzki ma powierzchnię 13 km. kw. I populację 20 tys. mieszkańców. To miasto położone ok. 4 km. Od granic Łodzi i Zgierza, wchodzące w skład aglomeracji Łódzkiej. Dzięki temu można stąd szybko dojechać do drugiego pod względem wielkości miasta w Polsce i skorzystać z tamtejszych licznych uczelni wyższych. Główne arterie Aleksandrowa Łódzkiego to ul. Wierzbińska, 11-tego Listopada i Piotrkowska. Na zachód i południe od miasta rozciągają się trzy lasy umożliwiające aktywność fizyczną na świeżym powietrzu. Świetna komunikacja z Łodzią i sąsiednim Zgierzem umożliwia wizyty w tamtejszych centrach handlowych, kinach, teatrach i muzeach. Aleksandrów Łódzki posiada basen, kilka ciekawych zabytków z XIX wieku a do tego 3 państwowe i 2 prywatne przedszkola, 6 podstawówek, 3 gimnazja, 3 licea i 1 liceum prywatne.

Komunikacja

Główne arterie Aleksandrowa Łódzkiego to ul.. Wierzbińska, 11-tego Listopada i Piotrkowska. Z Łodzią miasto łączy kolej i tramwaj. ok. 10 km od Aleksandrowa Łódzkiego można wjechać na autostradę A2 a przez miasto przebiegają dwie drogi krajowe (Gdańsk-Częstochowa i Stryków-Rzgów), co czyni miasto świetnie skomunikowanym z resztą kraju. Do Łodzi można dojechać dzięki Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej. Do Łódzkiego lotniska im. W. Reymonta jest ok. 10 km. Miasto jest też połączone komunikacją autobusową ze Zgierzem.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Ekopark Aleksandrów mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 360 metrów od inwestycji Ekopark Aleksandrów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zielony Romanów.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Ekopark Aleksandrów znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole Prywatne "ALA" w odległości 440 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Ekopark Aleksandrów składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 400 m znajduje się Stacja Paliw Orlen, w odległości 500 m znajduje się Biedronka, w odległości 530 m znajduje się Uni Rynek.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Ekopark Aleksandrów w odległości 490 m znajduje się Boisko, w odległości 500 m znajduje się Boisko, w odległości 500 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 17.07.2012
Data aktualizacji: 13.03.2020
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: