Ekopark Aleksandrów

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Pabianicka 145/147 , oferowane bezpośrednio przez

Dynamix Sp. z o.o.

Aleksandrów Łódzki, ul. Pabianicka 145/147

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 5 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Ekopark Aleksandrów

10 zdjęć

Ekopark Aleksandrów
Ekopark Aleksandrów
Ekopark Aleksandrów
Ekopark Aleksandrów

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2012 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 25 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 1 kondygnację wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy nie posiadają garaży

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Przedstawiamy Państwu inwestycję firmy Dynamix składającą się z 25 domów jednorodzinnych, dwukondygnacyjnych (bez skosów) w zabudowie wolnostojącej i bliźniaczej. Osiedle mieści się w Aleksandrowie Łódzkim przy ul. Pabianickiej 145/147 w bezpośrednim sąsiedztwie z granicą Łodzi. Domy mają powierzchnię 216 m2 i usytuowane są na działkach o powierzchni od 550 m2 do 896 m2. Przy budowie tego osiedla postawiliśmy na ekologię i ekonomię tak istotne dla przyszłych użytkowników naszych domów. Zastosowaliśmy przy tym projekcie szereg nowatorskich technik pozwalających oszczędzać czas i pieniądze. Do współpracy przy tym projekcie zaprosiliśmy starannie wyselekcjonowane, cieszące się renomą na rynku firmy po to by zapewnić Państwu poczucie bezpieczeństwa i maksymalny komfort życia w zakupionym domu

Inwestycja Ekopark Aleksandrów znajduje się w Aleksandrowie Łódzkim, ul. Pabianicka 145/147 (0.3 km od Łodzi), została zrealizowana przez Dynamix Sp. z o.o.

Inwestycja Ekopark Aleksandrów została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 25 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Ekopark Aleksandrów nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Dynamix Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Aleksandrów Łódzki ma powierzchnię 13 km. kw. I populację 20 tys. mieszkańców. To miasto położone ok. 4 km. od granic Łodzi i Zgierza, wchodzące w skład aglomeracji Łódzkiej. Dzięki temu można stąd szybko dojechać do drugiego pod względem wielkości miasta w Polsce. Główne arterie Aleksandrowa Łódzkiego to ul. Wierzbińska, 11-tego Listopada i Piotrkowska. Na zachód i południe od miasta rozciągają się trzy lasy umożliwiające aktywność fizyczną na świeżym powietrzu.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Ekopark Aleksandrów?

Główne arterie Aleksandrowa Łódzkiego to ul.. Wierzbińska, 11-tego Listopada i Piotrkowska. Z Łodzią miasto łączy kolej i tramwaj. ok. 10 km od Aleksandrowa Łódzkiego można wjechać na autostradę A2 a przez miasto przebiegają dwie drogi krajowe (Gdańsk-Częstochowa i Stryków-Rzgów), co czyni miasto świetnie skomunikowanym z resztą kraju. Do Łodzi można dojechać dzięki Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej. Do Łódzkiego lotniska im. W. Reymonta jest ok. 10 km. Miasto jest też połączone komunikacją autobusową ze Zgierzem.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Ekopark Aleksandrów mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 359 metrów od inwestycji Ekopark Aleksandrów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zielony Romanów.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Ekopark Aleksandrów znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Ekopark Aleksandrów znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole ALA w odległości 446 m, Prywatna Szkoła Podstawowa na Zielonym Romanowie w odległości 546 m, szkoła w odległości 567 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Ekopark Aleksandrów jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 523 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 599 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Ekopark Aleksandrów składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 389 m znajduje się Stacja Paliw Orlen, w odległości 475 m znajduje się Biedronka, w odległości 501 m znajduje się Stokrotka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Ekopark Aleksandrów w odległości 492 m znajduje się boisko / kort, w odległości 495 m znajduje się boisko / kort, w odległości 498 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 13.03.2020

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: