Apartamenty Poniatowskiego

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Poniatowskiego, oferowane bezpośrednio przez

DWELL WELL DEVELOPMENT

Piaseczno, ul. Poniatowskiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 7 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Apartamenty Poniatowskiego

5 zdjęć

Apartamenty Poniatowskiego
Apartamenty Poniatowskiego
Apartamenty Poniatowskiego
Apartamenty Poniatowskiego

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

APARTAMENTY PONIATOWSKIEGO To nowoczesny projekt w dogodnej lokalizaji, stworzony z myślą o komforcie jego mieszkańców.Sąsiedztwo dworca PKP umożliwia szybki dojazd koleją do centrum Warszawy (Warszawa Śrómieście w 38min), plasuje to naszą lokalizacje jako lepiej skomunikowaną z centrum niż wiele Warszawskich lokalizcji.Standard wykończenia, niska czteropiętrowa zabudowa  oraz starannie przemyślana architektura pozwalają na uzyskanie przestrzeni łatwej do optymalnej aranżacji.Ekologiczne technologie gwarantują energooszczędność późniejszego użytkowania. W ofercie mieszkania od 40m.kw. do 103m.kw.

Inwestycja Apartamenty Poniatowskiego znajduje się w Piasecznie, ul. Poniatowskiego (4 km od Warszawy), została zrealizowana przez DWELL WELL DEVELOPMENT.

Inwestycja Apartamenty Poniatowskiego została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Poniatowskiego nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli DWELL WELL DEVELOPMENT nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Piaseczno to miasto aglomeracji warszawskiej położone w odległości 17 km od centrum stolicy. Liczba ludności Piaseczna ciągle wzrasta ze względu na dogodność lokalizacji oraz dynamicznie rozwijające się budownictwo mieszkaniowe i biznesowo-usługowe. Niską zabudowę mieszkalną tworzą domy jednorodzinne lub wielorodzinne oraz wille. Do terenów miejskiej zieleni należą: Park Miejski i Skwer im. Stefana Kisielewskiego, zaś do zabytków ─ Ratusz Miejski i Dworek Poniatówka. Miasto stanowi siedzibę wielu firm, np.: VIMEX, Creotech Instruments czy Olmar. Zlokalizowane są tu liczne obiekty sportowo-rekreacyjne m.in.: pływalnie, korty tenisowe, skate park, hale paintballowe i ścianka wspinaczkowa.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Poniatowskiego?

Ze względu na bezpośrednie sąsiedztwo Warszawy, dogodny dojazd z Piaseczna umożliwiają strefowe, nocne i lokalne linie autobusowe warszawskiej komunikacji miejskiej. Na terenie miasta kursują również autobusy PKS oraz pociągi, np. Kolei Mazowieckich. Ważną arterią ogólnokrajową jest droga nr 79 (Warszawa – Kraków – Bytom), zaś arterie wojewódzkie to: droga nr 721 w kierunku Ciszycy i droga nr 722 w kierunku Grójca.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Poniatowskiego mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 230 metrów od inwestycji Apartamenty Poniatowskiego znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Piaseczno 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Poniatowskiego znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Poniatowskiego znajdują się 23 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Publiczne PRZYJACIELE KUBUSIA w odległości 130 m, Niepubliczne Przedszkole Leśny Skrzat w Piasecznie w odległości 400 m, Zespół Szkół nr 1 w odległości 420 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Poniatowskiego jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: S Dental Clinic w odległości 240 m, Dental Nobile Clinic w odległości 490 m, Centrum Zdrowia w odległości 600 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Poniatowskiego składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 200 m znajduje się Kropla, w odległości 250 m znajduje się Żabka, w odległości 400 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Poniatowskiego w odległości 500 m znajduje się boisko / kort, w odległości 540 m znajduje się boisko / kort, w odległości 560 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: