Osiedle Bekasów

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Dream Houses Development Sp. z o.o.

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 147 domów w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

Osiedle Ludwinów (1,2 km dalej)

Inwestycja z domami jednorodzinnymi Osiedle Ludwinów znajduje się na Pyrach, ul. Gawota (10,3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera APM Development Sp. z o.o.. Inwestycja Osiedle Ludwinów została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku. Inwestycja składa się z 15 domów jednorodzinnych. Aktualnie na sprzedaż pozostało 10 nowych domów o powierzchniach od 156 do 182 m2.

Warszawa, Pyry, ul. Gawota (10,3 km od centrum Warszawy)

Inwestycja polecana

Osiedle Ludwinów
 • Gotowe do zamieszkania
 • Liczba domów: 10
 • Powierzchnia: 156 - 182 m2
 • Liczba pokoi: 4
APM Development Sp. z o.o.
Domy spełniające kryteria

Villa Prestige (Kabaty) (2,6 km dalej)

Inwestycja z domami jednorodzinnymi Villa Prestige (Kabaty) znajduje się na Natolinie, ul. Stryjeńskich (11,1 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Prestige. Inwestycja Villa Prestige (Kabaty) jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 30 domów jednorodzinnych. Aktualnie na sprzedaż pozostało 8 nowych domów o powierzchniach od 223 do 251 m2.

Warszawa, Natolin, ul. Stryjeńskich (11,1 km od centrum Warszawy)
Ceny od: 11 638 zł/m2

Inwestycja polecana

Villa Prestige (Kabaty)
 • Termin oddania: 3 kw. 2019
 • Liczba domów: 8
 • Powierzchnia: 223 - 251 m2
 • Liczba pokoi: 5
Prestige
Domy spełniające kryteria

Hampton Residence Wilanów (3,1 km dalej)

Inwestycja z domami jednorodzinnymi Hampton Residence Wilanów znajduje się na Błoniach Wilanowskich, ul. Hlonda (9 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Green House Development. Inwestycja Hampton Residence Wilanów jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 26 domów jednorodzinnych. Aktualnie na sprzedaż pozostało 13 nowych domów o powierzchniach od 250 do 306 m2.

Warszawa, Błonia Wilanowskie, ul. Hlonda (9 km od centrum Warszawy)

Inwestycja polecana

Hampton Residence Wilanów
 • Termin oddania: 3 kw. 2020
 • Liczba domów: 13
 • Powierzchnia: 250 - 306 m2
 • Liczba pokoi: 5 - 7
Green House Development
Domy spełniające kryteria

Osiedle Bekasów to 14 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej przy ul. Bekasów na warszawskim Ursynowie (Imielinie), zaprojekowanych w oparciu o nowoczesny, indywidualny projekt architektoniczny. Każdy Nabywca wraz z domem stanie się właścicielem indywidualnej działki o powierzchni od 279m2 do 531m2 (pełna własność gruntu) oraz współwłaścicielem drogi wewnętrznej. Powierzchnia użytkowa budynków wyniesie od 172,7 m2 do 193,9 m2, a powierzchnia całkowita (z uwzględnieniem skosów na poddaszu) znacznie ponad 200 m2.

Inwestycja została podzielona na 2 etapy, po 7 domów każdy:
- I ETAP – rozpoczęty w I kwartale 2018
- II ETAP – planowane rozpoczęcie III/IV kwartał 2018

Projekt osiedla jest unikalny ze względu na otoczenie, rzadko spotykane w Warszawie dla tak korzystnie skomunikowanej lokalizacji. Inwestycja znajduje się przy drodze o niewielkim natężeniu ruchu, w bezpośrednim sąsiedztwie zacisznych, zielonych terenów użytku ekologicznego Jezioro Imielińskie, a jednocześnie w pobliżu dużych węzłów komunikacyjnych. W okolicy ul. Bekasów ścieżki rowerowe tworzą sieć okalającą inwestycję wzdłuż ul. rtm. W. Pileckiego, ul. W.K. Roentgena, ul. F. Płaskowickiej, dając możliwość bezpiecznego dojazdu do największego kompleksu leśnego w Warszawie – Lasu Kabackiego. Wycieczki rowerowe umożliwiają także stacje rowerów miejskich Veturilo, rozlokowane m.in. wzdłuż ul. rtm. W. Pileckiego.

Osiedle Bekasów znajduje się ponadto w rejonie jednej z najlepszych szkół publicznych na Ursynowie - Szkoły Podstawowej nr 100 przy ul. Tanecznej (w odległości 400 metrów od osiedla).

Budynki zostaną oddane w standardzie deweloperskim, realizowanym w tradycyjnej, sprawdzonej technologii, z solidną izolacją termiczną i wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów od renomowanych producentów. Standard wykończenia obejmuje szereg rozwiązań znacznie wykraczających poza podstawowy poziom deweloperski, w tym m.in. okna trzyszybowe, automatyczną bramę garażową, drzwi o podwyższonej odporności na włamanie, drzwi przeciwpożarowe do garażu, okna dachowe, wykończenie poddasza płytami gipsowo-kartonowymi, ogrzewanie podłogowe we wszystkich łazienkach. Budynki będą posiadały komplet przyłączy mediów z sieci miejskiej (woda, kanalizacja, prąd, gaz), a całe osiedle zostanie zagospodarowane zielenią i ogrodzone.

Inwestycja Osiedle Bekasów znajduje się na Starym Imielinie, ul. Bekasów 28 (9,2 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Dream Houses Development Sp. z o.o..

Inwestycja Osiedle Bekasów jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 14 nowych domów w tym 14 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Bekasów pozostało na sprzedaż 0 nowych domów jednorodzinnych o powierzchni 173 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Dream Houses Development Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba domów: cała inwestycja składa się z 14 domów.
Liczba kondygnacji: domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń: w zależności od kondygnacji od 270 do 278 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Garaże: domy posiadają garaże oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: (1 miejsce w garażu + 1 miejsce zewnętrzne).
Udogodnienia: teren ogrodzony, internet, videodomofon, własna kotłownia.
Przyroda: w okolicy inwestycji znajduje się park, jezioro.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Bekasów

Usytuowany na południu Warszawy Ursynów zajmuje zarówno pod względem obszaru, jak i liczby mieszkańców, trzecie miejsce wśród największych dzielnic stolicy. Na powierzchni liczącej ok. 44 km2 mieszka ok. 148 tys. ludzi, lecz dzielnica nie jest zatłoczona. Sprzyja temu obecność przestrzeni naturalnego krajobrazu: Rezerwatu Las Kabacki i polodowcowego Jeziora Imielińskiego, a także miejskiej zieleni, jak: Park Romana Kozłowskiego, Gucin Gaj czy Ogród Botaniczny PAN. Ursynów to największe w stolicy skupisko osiedli mieszkaniowych, jednakże zabudowa jest niejednolita. Dominują blokowiska, na Moczydle i Ursynowie Zachodnim znajdują się osiedla domków jednorodzinnych, zaś w Wolicy występują domy reprezentujące dawne budownictwo podmiejskie. Na terenie dzielnicy znajdują się tory do wyścigów konnych, Arena Ursynów oraz Park Kultury w Powsinie. Do Śródmieścia można dojechać metrem, które odjeżdża z pięciu stacji, a głównymi arteriami są: Al. KEN, Al. Jana Anody Rodowicza czy ul. Puławska.

Komunikacja

Główną osią Ursynowa jest Al. KEN, a inne ważne arterie to: Al. Jana Anody Rodowicza oraz ulice: Puławska, Nowoursynowska i Dolina Służewiecka. Na terenie dzielnicy znajduje się 5 stacji metra, które stanowi podstawowy środek komunikacji z centrum miasta. Ponadto na Ursynowie kursują autobusy umożliwiające dojazd do Śródmieścia lub do przystanków metra. W odległości 250 metrów od inwestycji Osiedle Bekasów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Grabów.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Bekasów znajdują się 43 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Alternatywa Żłobka "Troskliwe Misie" w odległości 200 m, Przedszkole Żłobek "Troskliwe Misie" Ursynów - Warszawa w odległości 200 m, Ośrodek Sportów Japońskich BUDOJO w odległości 250 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 150 m Novum. Przychodnia lekarska, w odległości 200 m Sanitex Andrzej Kotowski, w odległości 200 m Dorsim Sp. z o.o..

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: MarcPol w odległości 350 m, Euronet w odległości 350 m, Multibank Marcpol w odległości 350 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Imieliński Park Krajobrazowy Jeziorko Imielińskie) w odległości 250 m, Body Clinique w odległości 400 m, Calypso Warszawa Ursynów w odległości 600 m.

Data publikacji: 09 lutego 2018 11:39

Data aktualizacji: 01 czerwca 2019 01:00

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie

Nie masz czasu przeglądać wszystkich ofert?
Powiedz nam, jakiego mieszkania szukasz, a my znajdziemy je dla Ciebie.

Etap 1 z 3

Wybierz lokalizację

Liczba pokoi, która mnie interesuje:

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5+

Twój maksymalny budżet