Osiedle Bekasów

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Dream Houses Development Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 132 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Ludwinów(1.2 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Warszawa, Ursynów, Pyry, ul. Gawota (10.3 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 8 000/m2
  Osiedle Ludwinów
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba domów: 15
  Powierzchnia: 159 - 217 m2
  Liczba pokoi: 4 - 5
  APM Development Sp. z o.o.
 • Osiedle Ludwinowska(1.7 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Warszawa, Ursynów, Jeziorki Północne, ul. Ludwinowska (10.6 km od centrum Warszawy)
  Osiedle Ludwinowska
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba domów: 15
  Powierzchnia: 170 - 197 m2
  Liczba pokoi: 5
  Dream Houses Development Sp. z o.o.
 • Villa Prestige (Kabaty)(2.6 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Warszawa, Ursynów, Natolin, ul. Stryjeńskich (11.1 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 8 274/m2
  Villa Prestige (Kabaty)
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba domów: 10
  Powierzchnia: 223 - 254 m2
  Liczba pokoi: 5
  Prestige

Opis Inwestycji

Osiedle Bekasów to 14 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej przy ul. Bekasów na warszawskim Ursynowie (Imielinie), zaprojekowanych w oparciu o nowoczesny, indywidualny projekt architektoniczny. Każdy Nabywca wraz z domem stanie się właścicielem indywidualnej działki o powierzchni od 279m2 do 531m2 (pełna własność gruntu) oraz współwłaścicielem drogi wewnętrznej. Powierzchnia użytkowa budynków wyniesie od 172,7 m2 do 193,9 m2, a powierzchnia całkowita (z uwzględnieniem skosów na poddaszu) znacznie ponad 200 m2.Inwestycja została podzielona na 2 etapy, po 7 domów każdy:- I ETAP – rozpoczęty w I kwartale 2018- II ETAP – planowane rozpoczęcie III/IV kwartał 2018Projekt osiedla jest unikalny ze względu na otoczenie, rzadko spotykane w Warszawie dla tak korzystnie skomunikowanej lokalizacji. Inwestycja znajduje się przy drodze o niewielkim natężeniu ruchu, w bezpośrednim sąsiedztwie zacisznych, zielonych terenów użytku ekologicznego Jezioro Imielińskie, a jednocześnie w pobliżu dużych węzłów komunikacyjnych. W okolicy ul. Bekasów ścieżki rowerowe tworzą sieć okalającą inwestycję wzdłuż ul. rtm. W. Pileckiego, ul. W.K. Roentgena, ul. F. Płaskowickiej, dając możliwość bezpiecznego dojazdu do największego kompleksu leśnego w Warszawie – Lasu Kabackiego. Wycieczki rowerowe umożliwiają także stacje rowerów miejskich Veturilo, rozlokowane m.in. wzdłuż ul. rtm. W. Pileckiego.Osiedle Bekasów znajduje się ponadto w rejonie jednej z najlepszych szkół publicznych na Ursynowie - Szkoły Podstawowej nr 100 przy ul. Tanecznej (w odległości 400 metrów od osiedla).Budynki zostaną oddane w standardzie deweloperskim, realizowanym w tradycyjnej, sprawdzonej technologii, z solidną izolacją termiczną i wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów od renomowanych producentów. Standard wykończenia obejmuje szereg rozwiązań znacznie wykraczających poza podstawowy poziom deweloperski, w tym m.in. okna trzyszybowe, automatyczną bramę garażową, drzwi o podwyższonej odporności na włamanie, drzwi przeciwpożarowe do garażu, okna dachowe, wykończenie poddasza płytami gipsowo-kartonowymi, ogrzewanie podłogowe we wszystkich łazienkach. Budynki będą posiadały komplet przyłączy mediów z sieci miejskiej (woda, kanalizacja, prąd, gaz), a całe osiedle zostanie zagospodarowane zielenią i ogrodzone.

Inwestycja Osiedle Bekasów znajduje się na Starym Imielinie, ul. Bekasów 28 (9.2 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Dream Houses Development Sp. z o.o..

Inwestycja Osiedle Bekasów jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 14 nowych domów w tym 14 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Bekasów pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 173 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Dream Houses Development Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 14 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 270 do 278 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: (1 miejsce w garażu + 1 miejsce zewnętrzne).
Udogodnienia: teren ogrodzony, internet, videodomofon, własna kotłownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, jezioro.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Bekasów

Usytuowany na południu Warszawy Ursynów zajmuje zarówno pod względem obszaru, jak i liczby mieszkańców, trzecie miejsce wśród największych dzielnic stolicy. Na powierzchni liczącej ok. 44 km2 mieszka ok. 148 tys. ludzi, lecz dzielnica nie jest zatłoczona. Sprzyja temu obecność przestrzeni naturalnego krajobrazu: Rezerwatu Las Kabacki i polodowcowego Jeziora Imielińskiego, a także miejskiej zieleni, jak: Park Romana Kozłowskiego, Gucin Gaj czy Ogród Botaniczny PAN. Ursynów to największe w stolicy skupisko osiedli mieszkaniowych, jednakże zabudowa jest niejednolita. Dominują blokowiska, na Moczydle i Ursynowie Zachodnim znajdują się osiedla domków jednorodzinnych, zaś w Wolicy występują domy reprezentujące dawne budownictwo podmiejskie. Na terenie dzielnicy znajdują się tory do wyścigów konnych, Arena Ursynów oraz Park Kultury w Powsinie. Do Śródmieścia można dojechać metrem, które odjeżdża z pięciu stacji, a głównymi arteriami są: Al. KEN, Al. Jana Anody Rodowicza czy ul. Puławska.

Komunikacja

Główną osią Ursynowa jest Al. KEN, a inne ważne arterie to: Al. Jana Anody Rodowicza oraz ulice: Puławska, Nowoursynowska i Dolina Służewiecka. Na terenie dzielnicy znajduje się 5 stacji metra, które stanowi podstawowy środek komunikacji z centrum miasta. Ponadto na Ursynowie kursują autobusy umożliwiające dojazd do Śródmieścia lub do przystanków metra.

W odległości 250 metrów od inwestycji Osiedle Bekasów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Grabów.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Bekasów znajduje się 49 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Alternatywa Żłobka "Troskliwe Misie" w odległości 200m, Przedszkole Żłobek "Troskliwe Misie" Ursynów - Warszawa w odległości 200m, Ośrodek Sportów Japońskich BUDOJO w odległości 250m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 150 m znajduje się Novum. Przychodnia lekarska, w odległości 200 m znajduje się Sanitex Andrzej Kotowski, w odległości 200 m znajduje się Dorsim Sp. z o.o..

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 250 m znajduje się Blue-S, w odległości 250 m znajduje się Galeria Blue-S, w odległości 250 m znajduje się Galeria Blue-S.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 250 m znajduje się Imieliński Park Krajobrazowy Jeziorko Imielińskie), w odległości 400 m znajduje się Body Clinique, w odległości 600 m znajduje się Calypso Warszawa Ursynów.

Data publikacji: 09.02.2018

Data aktualizacji: 01.06.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie