DOR OCHOTA

ARCHIWALNA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezDor Group

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 4 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Apartamenty Włodarzewska 30(1.2 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, Ochota, Szczęśliwice, ul. Włodarzewska 30 (4.5 km od centrum Warszawy)
  Apartamenty Włodarzewska 30
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 1
  Powierzchnia: 142 m2
  Dom Development S.A.
 • Murapol Jana Kazimierza(1.7 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, Wola, Odolany, ul. Jana Kazimierza (4.7 km od centrum Warszawy)
  Murapol Jana Kazimierza
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 1
  Powierzchnia: 37 m2
  Murapol S.A.
 • Apartamenty Bakalarska(2.2 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, Włochy, Raków, ul. Bakalarska (5.6 km od centrum Warszawy)
  Apartamenty Bakalarska
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 1
  Powierzchnia: 116 m2
  Radius Projekt

Opis Inwestycji

Ochota – dla ceniących aktywny tryb życiaOsiedle położone jest przy ulicy Bohaterów Września w jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic Warszawy. Inwestycja łączy atuty zielonego parkowego sąsiedztwa z doskonałą komunikacją z pozostałymi częściami Warszawy. Znajdujące się w pobliżu arterie zapewniają łatwy dojazd do kluczowych punktów miasta a odpowiednie położenie budynku zapewnia spokojne warunki do mieszkania.Bliskość terenów rekreacyjnych – Park Szczęśliwicki, basen, korty tenisowe w połączeniu z bardzo dobrą komunikacją i infrastrukturą handlowo – rozrywkową (Blue City i CH Reduta) czynią tę inwestycję doskonałym miejscem dla ludzi ceniących aktywny tryb życia.Nowoczesny budynek, najpopularniejsze metrażeW 13-kondygnacyjnym budynku zaprojektowano 245 mieszkania. Większość z nich stanowić będą lokale dwupokojowe. Na najwyższych piętrach zaprojektowano penthousy z tarasami z widokiem na panoramę Warszawy.Nowoczesna architektura, wysokiej klasy wykończenie części wspólnych to niewątpliwe atuty dla ludzi, ceniących sobie awangardowy design i wygodę.Na parterze znajdować się będą lokale usługowe. Do dyspozycji mieszkańców przewidziano również 254 miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie.

Inwestycja DOR OCHOTA znajduje się na Szczęśliwicach, Ul. Bohaterów Września (4 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Dor Group.

Inwestycja DOR OCHOTA została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2013 roku.

Aktualnie w inwestycji DOR OCHOTA pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych0.

Deweloper Dor Group przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2013 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 13 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji DOR OCHOTA

Uchodząca za jedną spośród najbardziej atrakcyjnych dzielnic lewobrzeżnej części stolicy, Ochota, to niewielki i zarazem najgęściej zaludniony obszar miasta. Znaczną część dzielnicy zajmują strefy zieleni, zwłaszcza parki i skwery, wśród których warto wymienić Park im. Marszałka Piłsudskiego, Park Szczęśliwicki czy Park Wielkopolski. Enklawy zieleni stanowią przestrzeń zaadaptowaną do uprawiania sportu i rekreacji, toteż nie brakuje placów zabaw, ścieżek rowerowych, alei spacerowych czy boisk. Uroku nadaje okolicy niska, kameralna i często zabytkowa architektura. Na szczególną uwagę zasługują osiedla-ogrody: Staszica i Lubeckiego oraz przedwojenne kamienice. Na południowej Ochocie powstają nowe, harmonijnie wkomponowane w pejzaż, osiedla mieszkaniowe. Ośrodkiem o znacznym natężeniu miejskiego ruchu są Aleje Jerozolimskie (jedna z głównych arterii stolicy), a także ulice: Grójecka, Żwirki i Wigury. Na terenie dzielnicy znajdują się centra handlowe, teatry, muzea i uczelnie wyższe .

Komunikacja

Arteriami o znacznym natężeniu miejskiego ruchu są na Ochocie: Al. Jerozolimskie oraz ulice: Grójecka, Żwirki i Wigury. Dojazd z dzielnicy do centrum miasta jest możliwy za pomocą środków komunikacji miejskiej: autobusów i tramwajów . W zachodniej części Ochoty znajdują się również stacje, z których odjeżdżają pociąg Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji DOR OCHOTA mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 70 metrów od inwestycji DOR OCHOTA znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Na Bateryjce 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji DOR OCHOTA znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne ULIK w odległości 100 m, Laboratorium Pomiarów Środowiskowych Szkolenia w zakresie BHP w odległości 100 m, Niebieski Koralik Niepubliczny Punkt Przedszkolny w odległości 360 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji DOR OCHOTA jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Rehabilitacyjna w odległości 50 m, ORTO w odległości 160 m, Enel-Med Oddział Blue City w odległości 310 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji DOR OCHOTA składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 150 m znajduje się Żabka, w odległości 330 m znajduje się Piotr i Paweł, w odległości 350 m znajduje się Blue City.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji DOR OCHOTA w odległości 110 m znajduje się Boisko, w odległości 180 m znajduje się Boisko, w odległości 180 m znajduje się Total Fitness Ochota.

Data publikacji: 01.10.2015

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie