Baltic Cliff Spa & Wellness

Oferta archiwalna

gryficki, Niechorze, ul. Niechorze

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 28 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Baltic Cliff Spa & Wellness

11 zdjęć

Baltic Cliff Spa & Wellness
Baltic Cliff Spa & Wellness
Baltic Cliff Spa & Wellness
Baltic Cliff Spa & Wellness

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 90 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Kompleks apartamentowy Baltic Cliff Spa & Wellness Obecnie realizujemy kolejną inwestycję nad Bałtykiem pod nazwą Baltic Cliff Spa & Wellness w malowniczej miejscowości Niechorze. Niechorze malownicza miejscowość nadmorska położona pomiędzy Morzem Bałtyckim a jeziorem Liwia Łuża. Niewątpliwym atutem Niechorza jest czysta, szeroka plaża oraz żywiczne lasy sosnowo-brzozowe, idealne na dłuższe i krótkie spacery czy wycieczki rowerowe. Jedną z głównych atrakcji tej miejscowości stanowi zabytkowa latarnia morska o wysokości 45 metrów, z której szczytu rozciąga się niepowtarzalny widok na morze i okolice miasta.

Tuż obok tego niezwykłego zabytku znajduje się Baltic Cliff Spa & Wellness firmy „ST INVESTMENTS” . Kompleks stanowią luksusowe apartamenty, oddalone od morza o zaledwie 80 metrów, a także centrum rekreacyjne i restauracja. Baltic Cliff Spa & Wellness składa się z czterech budynków, w których posiadamy aż 90 wyjątkowych apartamentów, o powierzchni od 24 do 54 m2, niektóre z nich jeszcze na sprzedaż.

Oferujemy Państwu apartamenty w dwóch opcjach wykończenia – w stanie „pod klucz”. Dodatkowo oddajemy do Państwa dyspozycji zielone tarasy na dachu każdego z budynków, z których rozciąga się przepiękny widok na panoramę Niechorza oraz morze.

Relaks przy samym Bałtyku

Oprócz luksusowego kompleksu apartamentów Baltic Cliff Spa & Wellness oferuje Państwu w Niechorzu szereg atrakcji, dzięki którym będą Państwo mogli odprężyć się i zapomnieć o wszelkich zmartwieniach. W ofercie Baltic Cliff Spa & Wellness znajduje się basen (gdzie można skorzystać na przykład z masażu wodnego), mini basenu z hydromasażem, sauna fińska, rzymska, salon masażu, komora lodowa, słoneczna łąka czy salon odnowy biologicznej. Co więcej, dla mieszkańców naszych apartamentów przygotowaliśmy także salę konferencyjną, podziemne miejsca parkingowe czy plac zabaw. Wrażeń estetycznych i smakowych zapewni Państwu nasza restauracja z modernistyczną fontanną i kawiarnia, a także klimatyczne patio.

Inwestycja Baltic Cliff Spa & Wellness znajduje się w Niechorzu, ul. Niechorze (21.6 km od Międzywodzia), została zrealizowana przez Domy Nad Miedwiem.

Inwestycja Baltic Cliff Spa & Wellness została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 90 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Baltic Cliff Spa & Wellness nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Domy Nad Miedwiem nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Powiat gryficki to leżący w woj. zachodniopomorskim region o powierzchni 1017 km2. Zamieszkiwany jest przez ponad 61 500 osób. Składa się z 6 gmin oraz trzech miast, a jego siedzibą są Gryfice. Graniczy z czterema powiatami, a od północy sąsiaduje z Morzem Bałtyckim, co decyduje o jego nieprzeciętnych walorach turystycznych. Przepływa tędy rzeka Rega. W zależności od konkretnych miejscowości, występuje tu zabudowa typowa dla wsi lub małych miast ze sporą liczbą klimatycznych zabytków, głównie kościołów. Ponad 66% powierzchni to użytki rolne, co zapewnia mieszkańcom odpoczynek od atmosfery wielkomiejskiej. W regionie funkcjonują instytucje niezbędne mieszkańcom w codziennym życiu. Jest tu m.in. 21 podstawówek i 14 gimnazjów. W Gryficach mieści się szpital specjalistyczny i działa pogotowie ratunkowe. Rozwija się tu sport, a ok. 15 klubów daje możliwość uprawiania różnych dyscyplin. Mieszczą się tu trzy muzea. Powiat daje łącznie dostęp do ponad 50 placówek kulturalnych. Przez region biegnie droga krajowa nr 6 oraz 7 dróg wojewódzkich. Funkcjonuje tu transport wodny i kolejowy.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Baltic Cliff Spa & Wellness?

Południową część powiatu przecina droga krajowa nr 6, która jest częścią europejskiej trasy E28. Biegną tędy także drogi wojewódzkie nr: 102, 103, 105, 108, 109, 110 i 152. W Mrzeżynie zlokalizowany jest port morski, a w Niechorzu i Rewalu znajdują się przystanie. Przez powiat przebiega trasa kolejowa prowadząca do Koszalina.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Baltic Cliff Spa & Wellness mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 70 metrów od inwestycji Baltic Cliff Spa & Wellness znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Niechorze.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Baltic Cliff Spa & Wellness składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 400 m znajduje się Dino.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Baltic Cliff Spa & Wellness w odległości 200 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 340 m znajduje się Boisko, w odległości 380 m znajduje się Boisko.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Niechorzu

Oferty w Niechorzu

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: