Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Domy Nad Miedwiem logo

Domy Nad Miedwiem

Stargard, Ul. Lotników 51
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Domy Nad Miedwiem Domy Na Wybrzeżu Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Sp. k. jest prężnie działającym przedsiębiorstwem w branży deweloperskiej. Doświadczenie, które nabyliśmy w trakcie realizowanych inwestycji w miejscowościach: Łukęcin, Sarbinowo i Rewal pozwala nam na prowadzenie w profesjonalny sposób kolejnych inwestycji na coraz większą skalę. Specjalizujemy się w budowie domów wolnostojących oraz apartamentów.

Pierwszorzędnym celem naszej działalności jest pozyskanie atrakcyjnych terenów, rzetelna realizacja i sprzedaż inwestycji, które dostosowane są do potrzeb naszych klientów. To, co wyróżnia nasze inwestycje to przede wszystkim elegancka architektura oraz wyjątkowe położenie w otoczeniu przyrody, wykorzystywanie najlepszych nowoczesnych i sprawdzonych technologii oraz najwyższej jakości materiałów. Dużą uwagę przykładamy również do poziomu urbanistyczno-architektonicznego inwestycji, a także ich estetycznego wizerunku.

Firma w swojej działalności opiera się na starannie dobranych specjalistach, dążąc do realizacji najbardziej atrakcyjnych inwestycji. Staramy się aby jak najwyższy standard budowanych inwestycji towarzyszył atrakcyjnej cenie.

DOŚWIADCZENIE

Doświadczenie zdobyte podczas zakończonych inwestycji:

Osiedle Żubrów I – 69 domów wolnostojących i apartamentów w Łukęcinie k. Pobierowa;

Osiedle Żubrów II – 60 domów wolnostojących oraz domów o funkcji dwóch mieszkań tzw. bliźniaków i apartamentów w Łukęcinie k. Pobierowa;

Osiedle Żubrów III – 56 domów wolnostojących oraz domów o funkcji dwóch mieszkań tzw. bliźniaków w Łukęcinie k. Pobierowa;

Osiedle Żubrów IV – 9 domów wolnostojących w Sarbinowie k. Mielna;

Lido Apartaments & SPA – 92 apartamenty i lokale usługowe w Sarbinowie k. Mielna.

Rezydencja Mare Balticum – 41 apartamentów w Rewalu.

Baltic Cliff Apartments Spa&Wellness - 92 apartamenty i lokale usługowe w Niechorzu.

Zakończyliśmy sprzedaż 4 inwestycji

Kontakt

Domy Nad Miedwiem logo
Domy Nad Miedwiem
Stargard, Ul. Lotników 51
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023