Dziewiarska

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Domwil

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Najbliższe inwestycje

 • Segmenty ‘Pod Lasem’(2.3 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż wołomiński, Ząbki, ul. Gajowa (1.1 km od Warszawy)
  Segmenty ‘Pod Lasem’
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba domów: 21
  Powierzchnia: 96 m2
  Liczba pokoi: 5
  Expander Nieruchomości

Opis Inwestycji

Przedstawiamy Państwu dwa domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej zrealizowane według sprawdzonego już przez naszych klientów projektu KLASYKA. Każdy dom o powierzchni całkowitej 223,8m2, powierzchni użytkowej 154,4m2, położony jest na działce o powierzchni 403 m2. Powierzchnia zabudowy domu to 116,3m2. Na parterze zaprojektowano salon z jadalnią, kuchnię oraz dodatkowy pokój z łazienką i pomieszczenie gospodarcze. Na poddaszu znajdują się cztery przestronne pokoje oraz łazienka z oknem. Dom z dachem dwuspadowym ma tradycyjny charakter uwidoczniony w wyglądzie zewnętrznym. Szczególnie atrakcyjna jest elewacja wejściowa z ciekawymi oknami oraz zadaszenie tarasu od tylnej strony domu. Salon połączony z jadalnią i hallem oraz optycznie połączony dużym przeszkleniem z ogrodem jest bardzo przestronny i otwarty. Ogrodzenia, tereny zielone oraz podjazdy zostały zaprojektowane w nawiązaniu do architektury domu, uzupełniając budynek wizualnie i funkcjonalnie.Każdy dom stanowi odrębną własność, działki posiadają księgi wieczyste wolne od jakichkolwiek obciążeń.Ulica Dziewiarska w Starym Rembertowie to świetny punkt lokalizacyjny zarówno na mapie Warszawy jak i samego Rembertowa. Położona w leśnym zakątku niedaleko skrzyżowania ulicy Czwartaków i Żołnierskiej stanowi cichą ostoję w dobrym puncie komunikacyjnym. Dodatkowym atutem jest bliskość największych delikatesów w Rembertowie a także przystanków komunikacji miejskiej. Ciekawa architektura domów, wykończenie na najwyższym poziomie wraz z pięknym terenem zielonym i lasem wokół tworzą niepowtarzalny klimat.

Inwestycja Dziewiarska znajduje się na Starym Rembertowie, ul. Dziewiarska (10.3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Domwil.

Inwestycja Dziewiarska została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 2 nowych domów w tym 2 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Dziewiarska pozostało na sprzedaż 0 nowych domów0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Domwil nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 2 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 1 kondygnację wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy nie posiadają garaży
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Dziewiarska

Dzielnica Rembertów na wschodzie Warszawy należy do najmniej zaludnionych rejonów miasta. Na obszarze liczącym niespełna 20 km2 powierzchni zamieszkuje ok. 24 tys. osób, co wpływa na bezpieczeństwo lokalnej ludności. Przyczyną niewielkiej liczby mieszkańców jest niska – jednorodzinna i wielorodzinna zabudowa oraz znaczna ilość obszarów leśnych, które stanowią aż 30% terenu Rembertowa. Do najbardziej wartościowych kompleksów zieleni należy rezerwat przyrody Kawęczyn. Usytuowanie na obrzeżach miasta, zaciszna i spokojna okolica, walory przyrodnicze oraz wciąż powstająca niska zabudowa mieszkaniowa sprawiają, że dzielnica jest atrakcyjnym miejscem zamieszkania. Sprawną komunikację między Rembertowem a centrum stolicy zapewniają linie Szybkiej Kolei Miejskiej (podróż trwa zaledwie 15 minut). Charakterystycznym rysem dzielnicy są obiekty wojskowe: Akademia Obrony Narodowej, Centralne Archiwum Wojskowe oraz Wojskowy Instytut Chemii i Radiometrii.

Komunikacja

Z Rembertowa do innych dzielnic miasta można dojechać za pomocą połączeń autobusowych i kolejowych, zaś najbardziej dogodnym środkiem transportu do centrum stolicy jest Szybka Kolej Miejska.

W odległości 150 metrów od inwestycji Dziewiarska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny PADEREWSKIEGO 02.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Dziewiarska znajduje się 12 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Gumiś. Przedszkole niepubliczne w odległości 400m, Szkoła Podstawowa nr 217 w odległości 900m, Przedszkole Nr 243 w odległości 1100m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 450 m znajduje się Simbavet Przychodnia Weterynaryjna, w odległości 1150 m znajduje się Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Gminy Rembertów, w odległości 1200 m znajduje się Przychodnia Nr 1 (Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa - Rembertów).

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 1550 m znajduje się Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Rembertów m.st. Warszawy, w odległości 1550 m znajduje się Biblioteka Publiczna Dzielnicy Rembertów im. Jana Pawła II.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 1250 m znajduje się Sportmania, w odległości 1500 m znajduje się Pasja. Nauka Tenisa. Obozy Tenisowe. Aleksander Junosza-Piotrowski , w odległości 1750 m znajduje się Infitity Fitness. Treningi Indywidualne .

Data publikacji: 09.11.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie