Osiedle Lazurowe

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezDomvestment

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 20 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Lazurowe etap II

  Nowe domy na sprzedaż poznański, Koninko, ul. Radiowa (1.6 km od Poznania)
  Ceny od: 4 500 brutto/m2
  Osiedle Lazurowe etap II
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba domów: 20
  Powierzchnia: 80 - 103 m2
  Liczba pokoi: 4 - 6
  Domvestment

Opis Inwestycji

Osiedle Lazurowe to kameralne osiedle składające się z 30 bliźniaków tworzących wspólnotę 60 domów o powierzchni od 80 do 102 metrów kwadratowych. Całość tworzy zamknięte – strzeżone i monitorowane osiedle, z ulicznymi lampami, drogami z kostki brukowej i częścią rekreacyjną dla mieszkańców. Domy na sprzedaż w Koninku wyróżnia także nowoczesna kolorystyka, koncept architektoniczny z dużymi, panoramicznymi przeszkleniami oraz przydomowe ogrody o powierzchni od 80 do nawet 260 metrów kwadratowych.

Inwestycja Osiedle Lazurowe znajduje się w Koninku, ul. Radiowa (1.6 km od Poznania), została zrealizowana przez dewelopera Domvestment.

Inwestycja Osiedle Lazurowe została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 60 nowych domów w tym 20 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Lazurowe pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchniach od 80 do 103 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Domvestment przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 60 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: monitoring, teren ogrodzony.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się jezioro, staw, las.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Lazurowe

Koninko jest częścią gminy Kórnik, która leży w centralnej części Pojezierza Wielkopolskiego. Atrakcyjność turystyczna tej strony powiatu poznańskiego nie jest wyłącznie zasługą przepięknej przyrody, która umożliwia wypoczynek nad wodą wśród terenów leśnych. Okolica wyposażona jest także w bogatą infrastrukturę ścieżek rowerowych.

Powiat poznański znajduje się w centralnej części województwa wielkopolskiego i składa z 17 gmin okalających miasto Poznań. Na obszarze o powierzchni ok. 1900 km2 zamieszkuje ponad 344 tys. osób, toteż poznański jest najludniejszym powiatem w Polsce. Pod względem krajobrazowym powiat należy do Pojezierza Wielkopolskiego, a walorami pejzażu są: rzeka Warta wraz z dopływami, liczne jeziora, 11 rezerwatów przyrody oraz kompleksy leśne, min. Wielkopolski Park Narodowy, Rogaliński Park Krajobrazowy, Puszcza Zielonka i Park Krajobrazowy Promno. Przez powiat przebiegają ważne arterie jak: wschodnia i zachodnia obwodnica Poznania, autostrada A2 czy droga krajowa nr 92, dlatego zlokalizowanych jest tu wiele firm, hal magazynowych oraz zakładów produkcyjnych, a także 4 centra i 10 galerii handlowych. Dogodna lokalizacja w pobliżu Poznania oraz łatwy dojazd do miasta dzięki 29 połączeniom autobusowym sprawiają, że intensywnie rozwija się budownictwo mieszkaniowe – zwłaszcza jednorodzinne.

Komunikacja

Przez obszar powiatu poznańskiego przebiegają arterie, przy których zlokalizowane są hale magazynowe oraz firmy spedycyjne, logistyczne i kurierskie. Do arterii tych należą: autostrada A2, droga krajowa nr 92 (Rzepin – Poznań – Warszawa – Kałuszyn) oraz drogi ekspresowe: S11 i S5, czyli zachodnia i wschodnia obwodnica Poznania. Sieć torów kolejowych sprawia, że przez powiat poznański kursują pociągi ze stolicy Wielkopolski do wielu polskich i zagranicznych miast. Organizacją transportu publicznego zajmuje się Transport Aglomeracji Poznańskiej, dzięki czemu między Poznaniem a podmiejskimi miejscowościami kursują autobusy obsługujące 29 połączeń, a ponadto busy komunikacji prywatnej oraz autobusy PKS Poznań.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Lazurowe mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 470 metrów od inwestycji Osiedle Lazurowe znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Szczytniki Nad Wodą n/ż.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Lazurowe składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 420 m znajduje się WZ.

Data publikacji: 19.07.2019

Data aktualizacji: 10.09.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie