Dompol logo

Dompol

Łomianki, ul. Dolna 14 A1
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Podstawowym obszarem działania od 1999r jest kompleksowa realizacja inwestycji budowlanych polegająca na przygotowaniu, realizacji i sprzedaży inwestycji własnych.

Zajmujemy się również pośrednictwem w obrocie nieruchomościami, pracami wykończeniowymi obiektów mieszkalnych i komercyjnych, wynajmem sprzętu budowlanego, wykonywaniem infrastruktury w postaci: nawierzchni drogowych, ogrodzeń, sieci gazowych, energetycznych i wodno-kanalizacyjnych.Posiadamy duże doświadczenie w realizacji inwestycji budowlanych oraz obiektów mieszkalnych o nowoczesnym i indywidualnym charakterze. Działamy jako Generalny Wykonawca: www.villapoint.waw.pl, Inwestor Zastępczy, Wykonawca oraz prowadzimy inwestycje jako Deweloper.

Naszym priorytetem jest terminowość wykonania przedsięwzięcia, krótki okres realizacji oraz najwyższa jakość prac co zapewniają: wyszkolona i doświadczona kadra kierownicza oraz wysoko wykwalifikowane ekipy wykonawcze. W celu uzyskania najwyższej jakości wykonania w firmie wprowadzono wewnętrzny system nadzoru i odbioru prac przez Koordynatora Projektu lub Koordynatora Inwestycji. Współpracujemy ze sprawdzoną grupą Partnerów, dostawców zapewniających najwyższą jakość materiałów używanych przez nas, oraz najwyższej jakości wykonawstwo.

Nasze inwestycje powstają zawsze w najlepszych lokalizacjach, a projekty są zawsze indywidualnie dopasowane do każdej działki oraz powstają na nasze zamówienie przez co są niepowtarzalne, funkcjonalne i dopracowane w szczegółach.Poświęcamy wszystkim naszym Klientom tyle czasu ile potrzebują. W każdej naszej inwestycji istnieje możliwość dowolnej aranżacji wnętrza. W takim przypadku mogą Państwo zmiany skonsultować z naszym architektem i koordynatorem inwestycji, a po ich uzgodnieniu i zatwierdzeniu wykonamy je na budowie.Zgodnie z wymogami nowoczesnego budownictwa stosujemy ekologiczne technologie budowlane mając na uwadze energooszczędność zarówno procesu budowlanego jak również późniejszego użytkowania realizowanych obiektów.Siedziba firmy mieści się w Łomiankach k/Warszawy przy ul.Dolnej 14A1/Biuro sprzedaży i obsługi Klientów mieści się w Łomiankach k/Warszawy przy ul.Dolnej 4.

Zakończyliśmy sprzedaż 1 inwestycji

Kontakt

Dompol logo
Dompol
Łomianki, ul. Dolna 14 A1
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: