Osiedle Żurawia

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez DOMOS Nieruchomości

Ceny od: 3 136 zł/m2

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Osiedle Żurawia dostępnych jest 5 ofert

RzutNumerPokojeMetrażPow. działkiCena
DOM 5 4132 m2534 m2
429 000 zł3 247 zł/m²
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży
DOM 6 4132 m2603 m2
439 000 zł3 323 zł/m²
DOM 2 5153 m2850 m2
479 000 zł3 136 zł/m²
DOM 3 5153 m2850 m2
479 000 zł3 136 zł/m²
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży
DOM 7 5153 m2888 m2
489 000 zł3 202 zł/m²

Opis Inwestycji

Osiedle Żurawia

Osiedle Żurawia to nowo powstające kameralne osiedle domów wolnostojących stworzone z myślą o najbardziej wymagających klientach.Osiedle składać się będzie z siedmiu nowoczesnych domów jednorodzinnych wybudowanych na przylegających do siebie działkach o powierzchniach od 537 m2 do 950 m2 oraz prowadzącej do nich utwardzonej drogi wewnętrznej.Dużym atutem osiedla jest jego położenie wśród sielskich krajobrazów z dala od zgiełku miasta, w otoczeniu łąk, lasów i terenów zielonych, gwarantujące panoramiczne widoki oraz możliwość całorocznego odpoczynku na świeżym powietrzu.Osiedle Żurawia to przede wszystkim przykład inwestycji wyróżniającej się ze względu na nowoczesny design, walory estetyczne i wysoki standard wykończenia.Przewidywany termin zakończenia całej inwestycji – grudzień 2019 roku.Teren całej inwestycji zostanie ogrodzony z użyciem paneli w kolorze antracyt, a wjazd na jej teren umożliwiać będzie brama automatyczna.Poszczególne działki zostaną dodatkowo ogrodzone z trzech stron, podjazd zostanie wyłożony kostką brukową a na posesji zostanie zasiana trawa. Droga wewnętrzna zostanie utwardzona i okrawężnikowana.W przypadku zakupu lub rezerwacji domu w trakcie realizacji budowy istnieje możliwość wprowadzenia ewentualnych zmian układu pomieszczeń oraz instalacji wedle życzenia klienta.

Inwestycja Osiedle Żurawia znajduje się w Porębie, ul. Żurawia (10.5 km od Tych), jest realizowana przez dewelopera DOMOS Nieruchomości.

Inwestycja Osiedle Żurawia jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 7 nowych domów w tym 5 domów typu dom wolnostojący.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Żurawia pozostało na sprzedaż 5 nowych domów o powierzchniach od 132 do 153 metrów kwadratowych w cenie od 429 000 zł.

Dostępne są domy:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 132 m2 w cenie od 429 000 zł (2 domy)
  • 5-pokojowe o powierzchni od 153 m2 w cenie od 479 000 zł (3 domy)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper DOMOS Nieruchomości przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 7 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 1 kondygnację wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 284 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski,standard deweloperski podwyższony.
strop żelbetowy, schody wewnętrzne żelbetowe, tynki na ścianach cementowo-wapienne, poddasze z płyt g-k, podjazd wyłożony kostką brukową brama garażowa sterowana pilotem
Konstrukcja budynku
fundamenty wykonane z bloczków betonowych; docieplone styrodurem
Dach
dach dwuspadowy w konstrukcji drewnianej pokryty płaską dachówką ceramiczną firmy Creaton w kolorze antracyt, docieplony pianką PUR,
Elewacja
wykończenie elewacji tynkiem akrylowym białym, ocieplenie styropianem o grubości 20 cm,
Stolarka okienna
okna PCV w kolorze drewna, 6- komorowe, 3- szybowe, rolety zewnętrzne, sterowane elektrycznie w kolorze stolarki okiennej, okna dachowe firmy Velux
Drzwi zewnętrzne
drzwi wejściowe do budynku antywłamaniowe w kolorze stolarki okiennej,
Balkony
taras z wyjściem na ogród
Posadzka
posadzki – wylewki cementowe,
Ściany
ściany konstrukcyjne zewnętrzne wykonane z pustaków ceramicznych o grubości 25 cm, ściany działowe wykonane z pustaków ceramicznych o grubości 12 cm,
Parapety zewnętrzne
w kolorze stolarki okiennej,
Instalacje
instalacja wod–kan. (bez białego montażu), podejście do WC dostosowane do systemu podtynkowego (typu Geberit), instalacja elektryczna (bez białego montażu i opraw oświetleniowych), instalacja alarmowa przewodowa, instalacja centralnego odkurzacza, instalacja gazowa + piec gazowy dwufunkcyjny,
Ogrzewanie
ogrzewanie podłogowe w całym domu wraz z instalacją indywidualnego sterowania w pokojach na piętrze,
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże:domy posiadają garażeoraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: 2 miejsca na podjeździe.
Udogodnienia: teren ogrodzony, własna kotłownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las, jezioro.

Aktualna oferta

Dostępne domy:aktualnie dostępnych jest 5 domów w tym 5 domów typu dom wolnostojący.
Powierzchnie domów:od 132 do 153 m2.
Powierzchnie działek:od 534 do 888 m2.
Liczba pokoi:dostępne są domy 4, 5-pokojowe.
Ceny domów:
  • kształtują się w zakresie od 429 000 do 489 000 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 3 136 do 3 323 zł.
Opis płatności:10% wartości w formie zadatku po podpisaniu przedwstępnej umowy sprzedaży w formie notarialnej, pozostała cześć zapłaty po umowie przeniesienia własności..
Warunki rezerwacji:rezerwacja w kwocie 10 tyś zł – zwrotna po wpłaceniu zadatku lub całkowitej ceny sprzedaży w zależności od wybranej formy zakupu..
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Żurawia

Inwestycja usytuowana jest w niewielkiej miejscowości Poręba w woj. śląskim, zaledwie kilka kilometrów od centrum malowniczej i pełnej zabytków architektonicznych Pszczyny, zwanej „Perłą Górnego Śląska”. Wybór gruntu pod budowę domów został starannie przemyślany przez Inwestora pod kątem odległości od centrum miasta jak również dróg wojewódzkich i krajowych umożliwiających swobodną komunikację pomiędzy większymi miastami Aglomeracji Śląskiej. Odległość do ścisłego centrum Pszczyny to ok. 6 km, do obwodnicy miasta- drogi wojewódzkiej nr 935 to 1,4 km, do Tychów 18 km, do Żor 15 km a do Bielska- Białej 24 km. W niedalekim sąsiedztwie Osiedla Żurawia znajduje się Szkoła Podstawowa i Przedszkole Publiczne (1,3 km) a także sklepy spożywcze i restauracja.

Powiat Pszczyński powstał w 1999 roku w ramach reformy administracyjnej. Jest częścią województwa śląskiego, a jego siedzibą jest miasto Pszczyna. Tworzą go: gmina miejsko-wiejska Pszczyna, gminy wiejskie: Goczałkowice-Zdrój, Kobiór, Miedźna, Pawłowice, Suszec oraz miasto Pszczyna. Pierwsza wzmianka o powiecie pszczyńskim pochodzi z 1742 roku. Na początki istnienia w regionie znajdował się znaczny kawałek Górnego Śląska. Przez lata powierzchni regionu zmieniała się kilka razy. Obecnie zajmuje przestrzeń około 471 kilometrów, którą zamieszkuje ponad 100 tysięcy osób.

Komunikacja

Przez powiat pszczyński przechodzą ważne dla południowej i zachodniej części województwa śląskiego szlaki komunikacyjne - droga krajowa nr 1, która łączy północ z południem kraju. Duże znaczenie mają także drogi wojewódzkie przebiegające przez powiat: 933, 935, 938, 939, 931 i 928. Transport zbiorowy w regionie świadczony jest przez prywatnych przewoźników oraz autobusy PKS.

Data publikacji: 01.04.2019

Data aktualizacji: 06.06.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie