Wille Kwartet

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Palmowa, oferowane bezpośrednio przez DOMEX-BUD S.A.

wrocławski, Jaszkotle, ul. Palmowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 713 ofert w najbliższej okolicy!

Wille Kwartet

4 zdjęcia

Wille Kwartet
Wille Kwartet
Wille Kwartet
Wille Kwartet

Najbliższe inwestycje

 • Przyjazny Smolec Etap II
  od: 5 950 zł/m2

  HLM Deweloper

 • Osada Oliwkowa
  od: 5 045 zł/m2

  Omega Buildings Sp. z o.o. B Sp.k

 • Osiedle Smolec
  od: 3 424 zł/m2

  Osiedla Sogo

Opis Inwestycji

Wille Kwartet” to idealne miejsce dla osób ceniących ciszę, spokój i komfort życia w podmiejskim otoczeniu.

Oaza rodzinnego życia położona wśród zieleni, z dala od zgiełku metropolii, a jednocześnie w niewielkim oddaleniu od granic miasta Wrocławia.

„Wille Kwartet" to cztery, kameralne, trzypiętrowe wille wielorodzinne

w których znajdować się będzie 8 lub 9 mieszkań. Na terenie osiedla powstanie łącznie 35 lokali mieszkalnych.

W budynkach znajdować się będą mieszkania:

2 pokojowe, 3 pokojowe oraz 4 pokojowe o powierzchni od 50,75m2 do 82,20m2. Wszystkie lokale mieszkalne posiadają balkony lub tarasy, ponadto mieszkania na parterze posiadają własne ogródki.

Do dyspozycji przyszłych mieszkańców zaprojektowane zostały 54 ogólnodostępne miejsca postojowe zlokalizowane na terenie posesji.

Przewidziane zostały również miejsca dla osób niepełnosprawnych.

Zadbaliśmy także o najmłodszych mieszkańców projektując plac zabaw na terenie osiedla, co gwarantuje dzieciom bezpieczne miejsce do zabawy.

Dla bezpieczeństwa i wygody przyszłych mieszkańców osiedle zostanie ogrodzone i oświetlone

Inwestycja Wille Kwartet znajduje się w Jaszkotlu, ul. Palmowa (2.7 km od Wrocławia), została zrealizowana przez DOMEX-BUD S.A.

Inwestycja Wille Kwartet została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 34 nowych mieszkań znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Wille Kwartet nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców DOMEX-BUD S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne (54 miejsca)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 34 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (54 miejsca).
Udogodnienia:
plac zabaw, teren ogrodzony, przystosowane dla niepełnosprawnych
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Powiat wrocławski w województwie dolnośląskim obejmuje tereny położone na wschód i na południe od Wrocławia. W obrębie powiatu znajdują się miasta: Kąty Wrocławskie, Siechnice i Sobótka, a także: 3 gminy miejsko-wiejskie i 6 – wiejskich. Na obszarze o powierzchni ok. 1116 km2 zamieszkuje ponad 112 tys. osób, a zabudowę mieszkaniową stanowią domy jedno- i wielorodzinne. Pejzaż zdominowany jest przez grunty rolne, prawie 11% powierzchni zajmują kompleksy leśne. Do terenów zielonych należą: 2 parki krajobrazowe, 2 rezerwaty przyrody, doliny rzek i zabytkowe parki. W powiecie zlokalizowanych jest 12 akwenów wypoczynkowych, np.: Ośrodek Wypoczynku Świątecznego w Sulistrowicach czy Zalew Mietkowski. Miejscami aktywnego wypoczynku są: Adrenalina Park w Sokolnikach oraz Masyw Ślęży ze stokami narciarskimi, punktami wycieczek: Muzeum Motoryzacji Zamek Topacz w Ślęzie i Muzeum Ślężańskie. Do najważniejszych arterii powiatu należą: autostrada A4 oraz drogi krajowe: nr 35 i nr 95.

Komunikacja

Arterią o największym znaczeniu w powiecie jest autostrada A4, która ułatwia dojazd z poszczególnych miejscowości do Wrocławia. Ponadto przebiegają tędy drogi krajowe: nr 35 (Golińsk przy granicy z Czechami – Bielany Wrocławskie) oraz nr 95 (Grudziądz – A1 – DK55), a także trasa europejska E67. Arterie wojewódzkie, to drogi o numerach: 346, 347 (Wrocław – Kąty Wrocławskie), 395 i 455 (Wrocław – Oława). Do niektórych miejscowości powiatu kursują autobusy wrocławskiej komunikacji miejskiej, w całym powiecie – autobusy PKS i busy. Przez teren powiatu przebiegają także połączenia kolejowe z Wrocławia do: Warszawy, Opola czy Jeleniej Góry.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wille Kwartet mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 210 metrów od inwestycji Wille Kwartet znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Jaszkotle.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Wille Kwartet znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczny Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy przy ZOL dla Dzieci w Jaszkotlu w odległości 270 m, Szkoła Podstawowa Specjalna w Jaszkotlu w odległości 270 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wille Kwartet w odległości 70 m znajduje się Boisko, w odległości 240 m znajduje się Boisko, w odległości 340 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 12.09.2014
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: