Jaszkotle

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż Jaszkotle, oferowane bezpośrednio przez DOMEX-BUD S.A.

wrocławski, Jaszkotle, Jaszkotle

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 41 ofert w najbliższej okolicy!

Jaszkotle

2 zdjęcia

Jaszkotle

Opis Inwestycji

Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową ofertą domków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Jaszkotle, gmina Kąty Wrocławskie.Cicha i spokojna okolica połączona z nowoczesną architekturą jest idealnym rozwiązaniem dla rodzin z dziećmi oraz osób ceniących sobie kontakt z przyrodą. Inwestycja zlokalizowana jest około 4 km od granic miasta Wrocławia. Dodatkowo wielką zaletą tej lokalizacji jest doskonałe połączenie z wjazdem na budowaną obwodnicę autostradową miasta Wrocławia oraz z tz Węzłem Bielańsim.Powierzchnia użytkowa domków wynosi 126,43 m2Powierzchnia działki wynosi od 436 m2 do 480 m2

Inwestycja Jaszkotle znajduje się w Jaszkotlu (2.8 km od Wrocławia), została zrealizowana przez DOMEX-BUD S.A.

Inwestycja Jaszkotle została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 4 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Jaszkotle nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców DOMEX-BUD S.A. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 4 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 1 kondygnację wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy nie posiadają garaży
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Powiat wrocławski w województwie dolnośląskim obejmuje tereny położone na wschód i na południe od Wrocławia. W obrębie powiatu znajdują się miasta: Kąty Wrocławskie, Siechnice i Sobótka, a także: 3 gminy miejsko-wiejskie i 6 – wiejskich. Na obszarze o powierzchni ok. 1116 km2 zamieszkuje ponad 112 tys. osób, a zabudowę mieszkaniową stanowią domy jedno- i wielorodzinne. Pejzaż zdominowany jest przez grunty rolne, prawie 11% powierzchni zajmują kompleksy leśne. Do terenów zielonych należą: 2 parki krajobrazowe, 2 rezerwaty przyrody, doliny rzek i zabytkowe parki. W powiecie zlokalizowanych jest 12 akwenów wypoczynkowych, np.: Ośrodek Wypoczynku Świątecznego w Sulistrowicach czy Zalew Mietkowski. Miejscami aktywnego wypoczynku są: Adrenalina Park w Sokolnikach oraz Masyw Ślęży ze stokami narciarskimi, punktami wycieczek: Muzeum Motoryzacji Zamek Topacz w Ślęzie i Muzeum Ślężańskie. Do najważniejszych arterii powiatu należą: autostrada A4 oraz drogi krajowe: nr 35 i nr 95.

Komunikacja

Arterią o największym znaczeniu w powiecie jest autostrada A4, która ułatwia dojazd z poszczególnych miejscowości do Wrocławia. Ponadto przebiegają tędy drogi krajowe: nr 35 (Golińsk przy granicy z Czechami – Bielany Wrocławskie) oraz nr 95 (Grudziądz – A1 – DK55), a także trasa europejska E67. Arterie wojewódzkie, to drogi o numerach: 346, 347 (Wrocław – Kąty Wrocławskie), 395 i 455 (Wrocław – Oława). Do niektórych miejscowości powiatu kursują autobusy wrocławskiej komunikacji miejskiej, w całym powiecie – autobusy PKS i busy. Przez teren powiatu przebiegają także połączenia kolejowe z Wrocławia do: Warszawy, Opola czy Jeleniej Góry.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Jaszkotle mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 90 metrów od inwestycji Jaszkotle znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Jaszkotle.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Jaszkotle znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczny Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy przy ZOL dla Dzieci w Jaszkotlu w odległości 160 m, Szkoła Podstawowa Specjalna w Jaszkotlu w odległości 160 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Jaszkotle w odległości 90 m znajduje się Boisko, w odległości 110 m znajduje się Boisko, w odległości 190 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: