Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Osiedle Havlove

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż Al. Vaclava Havla, oferowane bezpośrednio przez

DOMESTA Sp. z o.o.

Gdańsk, Chełm, Al. Vaclava Havla

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 3 oferty w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle HavloveOsiedle Havlove

10 zdjęć

Osiedle Havlove
Osiedle Havlove
Osiedle Havlove
Osiedle Havlove

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 1 lokalu użytkowego

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (6 miejsc) : cena: 15 000 zł/miejsce (sprzedaż) lub 184,50 zł/miejsce (wynajem)

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Ostatni lokal handlowo-usługowy w budynku nr 2 na Osiedlu Havlove, położony w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańsk Chełm, przy Alei Vaclava Havla. Istnieje możliwość wynajmu lokalu lub jego zakupu. Zapraszamy do kontaktu z naszymi Doradcami po więcej szczegółów.

Lokal usługowy o łącznej powierzchni 271,5 m2 znajduje się w budynku z dwiema kondygnacjami nadziemnymi, we fragmencie z antresolą.

Inwestycja Osiedle Havlove znajduje się w Chełmie (4 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez DOMESTA Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Havlove została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 1 nowego lokalu użytkowego.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Havlove nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli DOMESTA Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Osiedle Havlove zlokalizowane w dzielnicy Gdańsk Chełm, przy Al. Vaclava Havla. To doskonały wybór dla osób, które szukają miejsca z dobrym dojazdem do centrum, bezpośrednim dostępem do komunikacji publicznej, rozwiniętym zapleczem infrastrukturalnym oraz bliskim otoczeniem terenów zielonych. Naprzeciwko osiedla znajdują się leśne ścieżki, a alejką koło zbiornika retencyjnego Augustowska można dojść do Parku Oruńskiego.

Gdańsk Południe to dawna (do 2011 roku) dzielnica Chełm i Gdańsk Południe, która dziś dzieli się na Chełm, Ujeścisko i Jasień. Dzielnica ma powierzchnię 30 km kw i jest zamieszkana przez 71 tys. osób. Z dzielnicą graniczą miejskie dzielnice Matarnia, Brętowo, Piecki-Migowo, Siedlce, Śródmieście, Orunia, Kokoszki a także gminy podmiejskie Kolbudy i Pruszcz Gdański. Na krajobraz obszaru składają się Potok Oruński i duże Jezioro Jasień, położone na zachodzie. Dodatkowo Chełm wyróżnia się górzystym terenem – znajduje się tu najbardziej stroma trasa tramwajowa w Polsce. Znajduje się tu też obwodnica Trójmiasta będąca częścią drogi ekspresowej S6, a także drogi krajowe 221 i 222. Gdańsk Południe to głównie nowoczesne osiedla mieszkalne i bloki a dobrą komunikację z resztą miasta zapewniają tramwaje i autobusy miejskie.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Havlove?

Na terenie Gdańska Południe znajduje się trójmiejska obwodnica, trasa W-Z a także drogi krajowe 221 i 222. Cały obszar jest dobrze skomunikowany z resztą miasta tramwajami, kilkunastoma autobusami dziennymi i czterema autobusami nocnymi. Jako część Pomorskiej Kolei Metropolitalnej planowana jest też stacja Gdańsk Jasień położona na terenie Gdańska Południe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Havlove mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 201 metrów od inwestycji Osiedle Havlove znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Świętokrzyska 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Havlove znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Havlove znajduje się 16 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Chrześcijańska Szkoła i Przedszkole Montessori nr 2 w odległości 120 m, Chrześcijańskie Przedszkole Montessori nr 2 w odległości 129 m, Chrześcijańska Szkoła Montessori nr 2 w odległości 143 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Havlove jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Dental Planet Havlowe, Danuta i Cezary Kłosińscy w odległości 15 m, Indywidualna Praktyka Lekarska Stomatologia Krzemiński w odległości 16 m, NZOZ Medycyna Rodzinna w odległości 20 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Havlove składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 21 m znajduje się Żabka, w odległości 356 m znajduje się Livio, w odległości 393 m znajduje się Carrefour Market.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Havlove w odległości 459 m znajduje się boisko / kort, w odległości 468 m znajduje się boisko / kort, w odległości 494 m znajduje się centrum sportowe.

Data publikacji: 14.07.2022
Data aktualizacji: 03.07.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023