Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 12 ofert w najbliższej okolicy!

Bazarowa

2 zdjęcia

Bazarowa

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 4 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 77 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .
  • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się staw

Opis Inwestycji

Realizowana inwestycja przy ul. Bazarowej w Piekarach Śląskich składa się z dwóch budynków wielorodzinnych, w których łącznie będzie znajdować się 74 mieszkania o powierzchni od 33,92 m2 do 73,84 m2. Budynek B1 posiada III piętra, natomiast budynek B2 - IV . W budynku B2 znajduje się winda, oraz 23 miejsca postojowe w garażu wielostanowiskowym. Z kolei budynek B1 mieści 6 odrębnych garaży. Realizowana budowa ma również zaplanowane garaże wolnostojące. Zaprojektowane mieszkania, z jednej strony są przytulne i funkcjonalne a z drugiej nowoczesne. Dodatkowo w cenie mieszkania oferujemy przynależną komórkę lokatorską o powierzchni ok. 3 m2 oraz miejsce postojowe zlokalizowane na terenie inwestycji.

TYLKO U NAS KOMÓRKA LOKATORSKA W CENIE!!!

Inwestycja Bazarowa znajduje się w Piekarach Śląskich, ul. Bazarowa (6.3 km od Chorzowa), została zrealizowana przez Dombud S.A.

Inwestycja Bazarowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 77 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 4 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Bazarowa nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Dombud S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Atrakcyjność inwestycji podnosi bliskość centrum przesiadkowego, ścieżki rowerowe oraz nowoczesny dworzec. Dla amatorów aktywnego wypoczynku walorem będzie również położona w pobliżu hala sportowa. W okolicach znajduje się również szkoła, przedszkole oraz liczne sklepy.

Piekary Śląskie to miasto usytuowane w środkowej części województwa śląskiego, w samym centrum Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego (GOP). Obszar zajmuje ok. 40 km2 i zamieszkiwany jest przez ponad 60 tys. osób. Charakterystycznym symbolem Piekar jest Kopiec Wyzwolenia, który symbolizuje walki powstańców śląskich o wolność. Piekary Śląskie to miasto o wyjątkowych tradycjach górniczych i hutniczych. Wchodząca w skład Węglokoksu, Kopalnia Węgla Kamiennego Piekary, daje zatrudnienie wielu mieszkańcom i rozwija gospodarkę miasta. Na terenie Piekar funkcjonuje 16 przedszkoli, 11 szkół podstawowych, 4 gimnazja, 3 szkoły ponadgimnazjalne. Przez miasto przebiega wiele szlaków turystycznych, umożliwiających aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu. Duża liczba obiektów sportowych umożliwia poprawę kondycji starszych mieszkańców jak i rozwój formy najmłodszych fanów dyscyplin sportowych. Piekary Śląskie to drugi co do wielkości po Jasnej Górze, ośrodek w Polsce do którego co roku przybywa wielu pielgrzymów. Bogate zaplecze restauracji, miejsc noclegowych sprzyja rozwojowi turystyki. Przyszli mieszkańcy na pewno nie będą narzekać na nudę. Coroczne festiwale, imprezy kulturalne urozmaicą czas i pozwolą na spędzanie czasu wraz z rodziną.

Komunikacja

Piekary Śląskie usytuowane są niespełna 6 km od Bytomia, 10 km od Tarnowskich Gór. W odległości kilku kilometrów znajduje się autostrady A1. Droga Krajowa nr. 94 poprowadzi mieszkańców na trasie: Zgorzelec – Wrocław – Bytom – Piekary Śląskie – Kraków. Port Lotniczy Katowice- Pyrzowice znajduje się w odległości około 20 km od miasta. Komunikacja miejska to 25 linii autobusowych łączących dzielnice miasta, a także zapewniających dojazd do Bytomia, Siemianowic Śląskich, Tarnowskich Gór, Radzionkowa, Chorzowa, Będzina, Wojkowic i innych pobliskich miejscowości.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Bazarowa?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Bazarowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 320 metrów od inwestycji Bazarowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Osiedle Wieczorka Dworzec.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Bazarowa znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Bazarowa znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Miejskie Przedszkole nr 8 w Piekarach Śląskich w odległości 360 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Bazarowa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 280 m znajduje się Biedronka, w odległości 400 m znajduje się Aldi.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Bazarowa w odległości 240 m znajduje się Boisko, w odległości 340 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 12.02.2021
Data aktualizacji: 21.07.2022

Pobliskie Lokalizacje

Oferty w Piekarach Śląskich

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: