Apartamenty Elżbiety

ARCHIWALNA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezDomat Sp.c

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Opis Inwestycji

Apartamenty Elżbiety to elegancki, nowoczesny budynek wielorodzinny  zbudowany w Tczewie, przy ul. Elżbiety 9 w pobliżu nowo powstającej galerii Kociewskiej na dworcu głównym.Budynek został zaprojektowany z myślą o wygodzie i komforcie jego mieszkańców. Posiada 2 piętra i znajduje się na ogrodzonym terenie na ,który wjazd odbywa się przez bramy sterowane na pilota ,bądź wejście za pomocą chipów.Niewątpliwym atutem obiektu jest jego lokalizacja.Spokojna  dzielnica pozwoli każdemu odnaleźć ciszę i spokój,jednocześnie bliskość centrum oraz bardzo dobry dostęp do komunikacji miejskiej dają możliwość sprawnego dojazdu do miejsca pracy, zrobienia codziennych zakupów “tuż za rogiem” i szybkiego załatwienia wielu innych bieżących spraw. W bliskim sąsiedztwie budynku znajdują się szkoły, przedszkola, kościół, a także wiele instytucji użyteczności publicznej.  Apartamenty Elżbiety to wygodne mieszkania 1, 2 i 3 pokojowe o powierzchni od 24 do 68 m2.Zlokalizowane są na piętrach 1-2, a dostęp do nich prowadzi z 2 klatek schodowych.Projekt inwestycji wykonało Biuro Architektoniczne “MiM Architekci’'Jako deweloper występuje nasza firma oferująca w sprzedaży nowe mieszkania.  Nasze mieszkania dostępne są w rządowym programie “Rodzina na swoim”.

Inwestycja Apartamenty Elżbiety znajduje się w Tczewie, ul. Elżbiety 9 (1.2 km od centrum Tczewa), została zrealizowana przez dewelopera Domat Sp.c.

Inwestycja Apartamenty Elżbiety została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2012 roku.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Elżbiety pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych0.

Deweloper Domat Sp.c nie przewidział miejsc postojowych.

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2012 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Elżbiety

Tczew to miasto o powierzchni 22,4 km2, leżące w regionie Kociewie, nad Wisłą. Liczba jego mieszkańców to niespełna 60 000 osób. W zabudowie Tczewa dominują budynki mieszkalne wielorodzinne, przy czym wyróżnia się 5 dużych i 5 mniejszych osiedli bloków mieszkaniowych. Centrum stanowi zabytkowe Stare Miasto z wyznaczonymi trzema szlakami spacerowymi. Z uwagi na warunki geograficzne, zagospodarowywane są głównie wewnętrzne tereny miasta. Tczew ma bogatą infrastrukturę społeczną. Znajdują się tu szkoły każdego szczebla, wraz z wydziałem Gdańskiej Wyższej Szkoły Administracji. Działa też szpital powiatowy i 11 zakładów opieki zdrowotnej. Mieszkańcy mają dostęp do galerii handlowej, popularnych marketów, kina, Centrum Kultury i Sztuki oraz licznych obiektów sportowych. Jednym z największych walorów miasta jest położenie.

Komunikacja

W Tczewie krzyżuje się szereg istotnych szlaków drogowych i kolejowych. Miasto przecina droga krajowa nr 91 i wojewódzka nr 224. Ok. 2 km na południe biegnie droga krajowa nr 22, a niespełna 5 km na zachód - autostrada A1, będąca częścią europejskiej trasy E75. Prężnie działa tu transport kolejowy, oferujący połączenia m.in. z Austrią i Niemcami. Dzięki przepływającej Wiśle, drogą wodną Tczew łączy się z Warszawą i Brześciem. W granicach regularnie kursuje 13 linii autobusów miejskich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Elżbiety mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 260 metrów od inwestycji Apartamenty Elżbiety znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Łąkowa.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Elżbiety znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole Sióstr Miłosierdzia św. Wincnentego a Paulo w odległości 390 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Elżbiety składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 480 m znajduje się Galeria Kociewska.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Elżbiety w odległości 120 m znajduje się Boisko, w odległości 160 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 01.10.2015

Data aktualizacji: 26.10.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie