Domat Sp.c logo

Domat Sp.c

Tczew, ul.Elżbiety 9
O nas
Kontakt

Informacje o nas

„STEGNA SOLARIS to nowa inwestycja w nietypowej lokalizacji miejscowości Stegna przy ul. Sportowej 21 – w otoczeniu lasu oraz kolorowych łąk, w odległości ok. 2 km od morza. To właśnie widok na roztaczającą przyrodę, przestrzeń szczególnie ważna dla osób poszukujących spokoju i ciszy świadczy o jej odmiennym charakterze.

Elegancki budynek dwu piętrowy posadowiony na zagospodarowanej działce tworzy 12 lokali mieszkalnych od 34,4 m2 do 42,7 m2. Każdy z nich posiada dwa pokoje (w tym jeden z aneksem kuchennym) oraz łazienkę. Większość także przestronne balkony czy tarasy. Do każdego lokalu przynależy miejsce postojowe na zewnątrz lub dla zainteresowanych (z niewielka dopłatą) w hali garażowej. W przyziemiu znajdują się również kotłownia (ogrzewanie gazowe) oraz dwa duże pomieszczenia do dowolnego wykorzystania przez Wspólnotę.

Dla bezpieczeństwa właścicieli jak i ich gości wjazd przez bramę sterowaną na pilota lub wejście za pomocą indywidualnych kodów. Na terenie inwestycji przewidziano miejsce wypoczynkowe na altanę z kominkiem, natomiast dla najmłodszych pociech plac zabaw.

W obiekcie zastosowano innowacyjną technikę grzewczą wspomaganą system solarnym, który może zapewnić zaspokojenie 70% potrzeb na gorącą wodę w miesiącach słonecznych, co pozwala na znaczne obniżenie kosztów eksploatacji – szczególnie dla osób mieszkających na stałe.

Deweloper przewiduje możliwość wykończenia mieszkania wg uznania klienta. Wstępny koszt oszacowano na poziomie 450 zł/1m2. Zainteresowanych zapraszamy do lokalu pokazowego.”

Zakończyliśmy sprzedaż 2 inwestycji

Kontakt

Domat Sp.c logo
Domat Sp.c
Tczew, ul.Elżbiety 9
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: