Osiedle Ostoja

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Szpitalna, oferowane bezpośrednio przez

Dom Ełcki Sp. z o.o.

Suwałki, ul. Szpitalna 70

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 328 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Ostoja

6 zdjęć

Osiedle Ostoja
Osiedle Ostoja
Osiedle Ostoja
Osiedle Ostoja

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 61 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się rzeka

Opis inwestycji

„Osiedle Ostoja” to nowoczesny kompleks 6 budynków średniowysokich znajdujących się przy ulicy Szpitalnej w Suwałkach. Atutem inwestycji jest niewątpliwie lokalizacja. W okolicy około 300 m znajdziemy szkołę podstawową, gimnazjum, liceum, sklepy ogólnospożywcze, a około 500 m od osiedla znajdują się żłobki, przedszkola oraz galerie handlowe.

Nieopodal „Osiedla Ostoja” płynie największa rzeka Suwalszczyzny – Czarna Hańcza, która będzie idealnym miejscem na długie spacery oraz wycieczki rowerowe.

Do wyboru przyszłych mieszkańców zaprojektowano ergonomiczne mieszkania o różnorodnej wielkości z przestronnymi balkonami i tarasami. Mieszkania „Osiedla Ostoja” są ciche i ciepłe, dzięki użytym materiałom wysokiej jakości, spełniają najostrzejsze wymogi pod względem izolacyjności cieplnej oraz ochrony akustycznej. Zastosowanie energooszczędnych materiałów zapewnia niskie koszty utrzymania mieszkania, a zainstalowana nowoczesna instalacja teletechniczna jest dużym udogodnieniem każdego lokalu.

Pod kompleksem „Osiedla Ostoja” znajduje się parking podziemny z garażami oraz komórkami lokatorskimi. Dodatkowe miejsca postojowe są usytuowane na osiedlu oraz w jego obrębie.

Bezpieczeństwo naszych mieszkańców zapewnią wideo-domofony oraz drzwi z certyfikatem antywłamaniowym klasy B. Do wszystkich kondygnacji można dotrzeć cichobieżnymi windami znajdującymi się w każdym budynku.

Dodatkowo zaprojektowano nowoczesny plac zabaw dla dzieci oraz miejsca rekreacyjne dla wypoczynku mieszkańców.

Inwestycja Osiedle Ostoja znajduje się w Suwałkach, ul. Szpitalna 70 (1.7 km od centrum Suwałk), została zrealizowana przez Dom Ełcki Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Ostoja została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 61 nowych mieszkań znajdujących się w 6 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Ostoja nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Dom Ełcki Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Suwałki to miasto powiatowe leżące w woj. podlaskim, niedaleko granic z Białorusią, Litwą i Rosją. Jego powierzchnia wynosi 65,24 km2 . Mieszka tu ok. 69 000 ludzi. W mieście panuje niezwykły klimat, który zawdzięcza się m.in. ciekawej, częściowo zabytkowej zabudowie. Uwagę przykuwa neoklasycystyczna ul. Kościuszki oraz przechodzący przez miasto szlak turystyczny i szlak kulturowy. Suwałki położone są na malowniczych terenach, w otoczeniu rozległych obszarów zielonych, m.in. Wigierskiego Parku Narodowego i Puszczy Augustowskiej. Dynamiczny rozwój gospodarczy miasta zapewnia w ostatnich latach działająca tu Specjalna Strefa Ekonomiczna i park technologiczny. Miasto zapewnia mieszkańcom dostęp do wszystkich niezbędnych instytucji. Mieści się tu 6 szkół i 12 zespołów szkół. Działają też dwa szpitale, 12 przychodni lekarskich, dysponujący rozbudowaną infrastrukturą ośrodek sportu i rekreacji, kino, muzeum, a także galeria handlowa.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Ostoja?

Główną arterią drogową przebiegającą przez Suwałki jest europejska trasa E67. Przechodzą tędy także drogie wojewódzkie nr: 652, 653 i 655. Na terenie miasta za transport publiczny odpowiada 21 linii autobusów miejskich. Jest tu lotnisko sportowe Aeroklubu Suwałki i funkcjonuje transport kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Ostoja mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2791 metrów od inwestycji Osiedle Ostoja znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Suwałki.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Ostoja znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Ostoja znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Zespół Szkół nr 3 w Suwałkach w odległości 283 m, szkoła w odległości 304 m, Zespół Szkół nr 10 w Suwałkach w odległości 995 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Ostoja jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Szpital Wojewódzki im. dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach w odległości 720 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 768 m, Prywatna przychodnia w odległości 981 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Ostoja składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 140 m znajduje się Dar, w odległości 223 m znajduje się POLOmarket, w odległości 445 m znajduje się ABC.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Ostoja w odległości 329 m znajduje się boisko / kort, w odległości 380 m znajduje się boisko / kort, w odległości 395 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 01.10.2019

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: