Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Sensity

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Wielicka, oferowane bezpośrednio przez

Dom Development S.A.

Kraków, Podgórze Duchackie, ul. Wielicka 113

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 484 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

SensitySensity

3 zdjęcia

Sensity
Sensity
Sensity

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 120 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Charakterystyka terenu: Drogi, chodniki i miejsca postojowe - kostka brukowa oraz tzw. geokraty (elementy betonowe ażurowe obsiane trawą). Trawniki wysiewane na warstwie humusu, lokalnie wykonane zostaną tzw. geokraty (ciągi jezdne obsiane trawą). Oświetlenie zewnętrzne terenu - wzdłuż ciągów jezdnych i dróg wewnętrznych. Ogrodzenie - teren przedsięwzięcia deweloperskiego zostanie częściowo ogrodzony (ogrodzenie ażurowe), od strony ul. Zbrojarzy teren będzie częściowo otwarty, na wysokości projektowanego zjazdu wykonany zostanie automatyczny szlaban. Mała architektura - elementy małej architektury przewiduje się w okolicy głównego wejścia do budynku.

Konstrukcja budynku

-Fundamenty, ściany fundamentowe: Posadowienie budynku - żelbetowa płyta denna wykonana w technologii betonu wodoszczelnego TBW. Ściany zewnętrzne kondygnacji podziemnej - technologia żelbetowa, beton wodoszczelny TBW. -Stropy, ściany zewnętrzne i wewnętrzne kondygnacji nadziemnych: stropy żelbetowe - monolityczne. Strop nad garażem podziemnym wykonany będzie w technologii TBW. Ściany nośne konstrukcji nadziemnych - żelbetowe i murowane z pustaków TeknoAmerBlok, grubość 19 cm. Ściany wypełniające - pustaki TeknoAmerBlok, grubość 19 cm. Ściany działowe - bloki gipsowe w systemie MultiGips. Biegi schodów i spoczniki między kondygnacyjne - technologia żelbetowa monolityczna. Ściany szybu windowego – technologia żelbetowa monolityczna. Dach wykonany w technologii żelbetowej monolitycznej w systemie stropodachu odwróconego.

Dach

Dach: dach nad VI kondygnacją - stropodach żelbetowy w systemie stropodachu odwróconego.

Elewacja

Elewacja budynku: ściany ocieplone styropianem i wyprawione tynkiem silikonowym, cienkowarstwowym na siatce w kolorze białym i grafitowym. Parapety zewnętrzne oraz obróbki blacharskie z blachy powlekanej, miejscowo elementy obróbek blacharskich w systemie aluminiowym.

Stolarka okienna

PCV, wypełniona zestawem szklonym zespolonym i wyposażona w nawiewniki wentylacyjne oraz okucia umożliwiające rozszczelnienie oraz rozwarcie i uchylenie wg dokumentacji technicznej. Parapety zostaną zamontowane przy wszystkich oknach (nie dotyczy to drzwi wyjściowych na taras, ogródek lokatorskich lub balkon). Parapety zostaną wykonane z konglomeratu.

Posadzka

Posadzki w mieszkaniach - zatarta wylewka cementowa. Tzw. ogródki lokatorskie przynależne do mieszkań zlokalizowanych na parterze zostaną wykończone warstwą ziemi urodzajnej oraz obsiane trawa (wzdłuż ściany elewacyjny będą wykonane opaski wypełnione kruszywem).

Ściany

Ścianki działowe - murowane z pustaków lub w systemie MULTIGIPS. Tynki w mieszkaniach - gipsowe – maszynowe.

Instalacje

-elektryczna, -centralnego ogrzewania, -kanalizacji sanitarnej, -ciepłej i zimnej wody użytkowej, -wentylacji, -wentylacji okapowej, -domofonowa, -RTV, Internet, telefon.

Wentylacja

we wszystkich mieszkaniach wentylacja mechaniczna wywiewna, w kuchni dodatkowo otwór do podłączenia okapu wyposażony w klapę zwrotną, klatka schodowa wentylowana poprzez wentylator wyciągowy zlokalizowany na dachu budynku, wentylacja szybu windowego grawitacyjna

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

SENSITY to projekt zlokalizowany przy ul. Wielickiej w Krakowie, skierowany do osób, które prowadzą aktywny tryb życia i poszukują inwestycji w nowoczesnym stylu. Mieszkania mają od 1 do 4 pokoi, a ich metraże mieszczą się w przedziale od 28 do 108 m2. Przemyślane i funkcjonalne układy gwarantują łatwą aranżację i wykończenie zgodne z indywidualnymi preferencjami.

Inwestycja zapewnia wysoki komfort mieszkaniowy i sprawia, że życie na wielu płaszczyznach nabiera sensu.

W sąsiedztwie inwestycji znajduje się mnóstwo terenów zielonych m.in. malownicze łąki, ścieżki spacerowe i rowerowe, Kopiec Kraka, czy zalew Bagry, które dają wiele możliwości rekreacji oraz spędzania czasu wolnego.

A jeśli nie chcesz szukać daleko, na terenie osiedla możesz zrelaksować się na terenie wyjątkowej strefy zieleni, albo aktywnie wypoczywać na siłowni zewnętrznej.

-strój kąpielowy + okulary przeciwsłoneczne + koc = wypoczynek nad Bagrami,

-rower + butelka wody = wycieczka do parku krajobrazowego Bonarka,

-wolny wieczór + towarzystwo dobrego przyjaciela = niesamowity zachód słońca na Kopcu Kraka,

-ciepłe popołudnie + strój sportowy = fitness na osiedlu.

Dużym atutem inwestycji są wygodne lokale i funkcjonalna przestrzeń wspólna, zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami, które zapewnią wysoki komfort mieszkania. Dlatego Sensity to miejsce, które spodoba się Twojemu partnerowi, dzieciom, a nawet teściom!

Zakupy w Lidlu - 1 przystanek tramwajem,

Gotowanie obiadu dla dwojga - 45 min,

Udane popołudnie - codziennie!

Inwestycja Sensity znajduje się na Podgórzu Duchackim, ul. Wielicka 113 (4.6 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Dom Development S.A.

Inwestycja Sensity została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 120 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Sensity nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Dom Development S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Atrakcyjna lokalizacja gwarantuje komfortowy dojazd do miejsca pracy, niezależnie od tego, który środek transportu wybierzesz!

Centrum handlowo-biznesowe Bonarka - 5 min autobusem

Stare Miasto - kwadrans tramwajem

Lotnisko w Balicach - pół godziny pociągiem

Wyjazd na autostradę - 10 min samochodem

Podgórze Duchackie, czyli dzielnica XI Krakowa, zlokalizowane jest na południe od Wisły i zajmuje terytorium 954,00 ha. Mieszka tu 52 859 osób, co przekłada się na dużą gęstość zaludnienia. Dzielnica powstała z przyłączenia do Krakowa wsi Kurdwanów, Wola Duchacka i Piaski. Zabudowa tej części miasta jest zróżnicowana. Widoczne są zarówno liczne zespoły mieszkaniowe stawiane w latach 70-tych i 80-tych, jak i typowe domy jednorodzinne budowane w różnych okresach XXw. Jedną z cech charakterystycznych dzielnicy jest duża liczba urokliwych kapliczek. Niewiele jest natomiast terenów zielonych, ale w celach rekreacyjnych można wybrać się do parku na Woli Duchackiej, który niedawno został odnowiony i przekształcony z parku dworskiego na park miejski. Znaleźć można tu także kino, teatr oraz 3 kluby sportowe. Dumą dzielnicy jest duże centrum handlowe Bonarka City Center. Przez południową część Podgórza Duchackiego przebiega droga krajowa nr 7 będąca częścią autostrady A4, której fragment stanowi IV obwodnicę Krakowa. Na dobre połączenia komunikacyjne z resztą miasta wpływają też regularne kursy linii autobusowych i tramwajowych oraz znajdująca się na północy dzielnicy zajezdnia autobusowa.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Sensity?

Podgórze Duchackie leży w części Krakowa dobrze skomunikowanej z resztą miasta. Odbywają się tu regularne kursy autobusów miejskich i tramwajów. Przez dzielnicę biegnie droga nr 7, będąca fragmentem transkontynentalnej autostrady A4 i częścią IV obwodnicy Krakowa.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Sensity mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 55 metrów od inwestycji Sensity znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kabel 03.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Sensity znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Sensity znajdują się 24 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: szkoła w odległości 382 m, szkoła w odległości 386 m, szkoła w odległości 391 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Sensity jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 609 m, Stomatologia SJM w odległości 694 m, Klinika uśmiechu w odległości 733 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Sensity składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 320 m znajduje się Żabka, w odległości 560 m znajduje się Globi, w odległości 579 m znajduje się Chmura.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Sensity w odległości 88 m znajduje się KS Cracovia, w odległości 109 m znajduje się boisko / kort, w odległości 172 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 14.10.2016
Data aktualizacji: 01.06.2022

Artykuły powiązane:

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023