Apartamenty Ludwiki

8 zdjęć

Apartamenty Ludwiki
Apartamenty Ludwiki
Apartamenty Ludwiki
Apartamenty Ludwiki

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Ludwiki dostępnych jest 7 ofert

 • 11 pokój
 • 22 pokoje
 • 33 pokoje
 • 44 pokoje
 • 5+5 pokoi i więcej

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • ochrona całodobowa
 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • winda
 • rowerownia
 • wózkarnia
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Przyroda w okolicy

 • 9 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 5 budynków.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 4 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 7 lokali użytkowych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Drzwi zewnętrzne

- antywłamaniowe

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne .
 • miejsca postojowe naziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne lokale:

aktualnie dostępnych jest 7 lokali użytkowych.

Powierzchnie lokali użytkowych:

od 28 do 51 m².

Ceny lokali użytkowych:

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Apartamenty Ludwiki to nowa inwestycja Dom Development zlokalizowana w sercu warszawskiej Woli. Charakteryzuje ją elegancka architektura, łącząca nowoczesne rozwiązania i najlepsze tradycje zabudowy dzielnicy oraz znakomite położenie. Rozbudowana komunikacja miejska, w tym sąsiedztwo II linii metra, zapewnia wygodny i szybki dojazd do Śródmieścia oraz do centrum biznesowego przy Rondzie Daszyńskiego. Apartamenty Ludwiki to idealna propozycja dla miłośników miejskiego stylu życia i inwestorów na rynku nieruchomości.

Apartamenty Ludwiki to kompleks 5 budynków o wysokości od 3 do 8 pięter. Na elewacji pojawią się szlachetne materiały, m.in. szkło, stal, laminat oraz mineralna płytka klinkierowa, a we wnętrzach gresy i marmur naturalny. Przestrzeń między budynkami wypełni bogata zieleń oraz wewnętrzne dziedzińce z placami zabaw dla dzieci i miejscami relaksu dla dorosłych. W parterach budynków zaplanowaliśmy lokale usługowe, przeznaczone m.in. pod kawiarnie i sklepiki. Z myślą o wygodzie cyklistów zaprojektowaliśmy rowerownie, a dla użytkowników samochodów elektrycznych naziemną stację ładowania.

W ramach I etapu zaplanowaliśmy 103 lokale o zróżnicowanych metrażach od 32 m2 do 129 m2, od jedno- do pięciopokojowych. Ich wysoki standard podkreślą m.in. duże, drewniane okna oraz nawiewniki okienne z wkładkami antysmogowymi. Każdy z apartamentów posiadać będzie przestronną loggię, balkon lub taras, a lokatorzy mieszkający na parterze będą się mogli cieszyć prywatnymi, zielonymi ogródkami.

Inwestycja Apartamenty Ludwiki znajduje się na Czystem, ul. Ludwiki (3.2 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez Dom Development S.A.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 7 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Ludwiki w sprzedaży jest 7 nowych lokali użytkowych o powierzchni od 28 do 51 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych właścicieli Dom Development S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Znajdująca się w lewobrzeżnej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Śródmieścia, dzielnica Wola należy do najgęściej i najliczniej zaludnionych rejonów miasta. Dawny teren przemysłowy, na którym niegdyś powstały wielkie blokowiska, do dnia dzisiejszego stanowi skupisko wysokościowców. Współczesna architektura to przede wszystkim nowoczesne, postmodernistyczne biurowce, jak Atrium, budynki Kredyt Banku czy najwyższy na Woli drapacz – Warsaw Trade Tower. Atrakcyjne położenie dzielnicy sprzyja również dynamicznemu rozwojowi wysokiego budownictwa mieszkaniowego. Współczesna Wola to także ważny ośrodek życia kulturalnego, gdyż znajdują się tu znane w kraju i na świecie placówki muzealne: Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Historii Żydów Polskich oraz Muzeum Więzienia Pawiak, a ponadto: teatry, galerie sztuki i klubokawiarnie. Na tereny zielone dzielnicy składają się 4 parki i Lasek na Kole, a najważniejsze arterie to Al. Jana Pawła II i Trasa W-Z.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Ludwiki?

Wielkim atutem Woli jest położenie w sąsiedztwie Śródmieścia, toteż dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych, tramwajowych czy II linii metra nie stanowi problemu. Trasa W-Z oraz Al. Jana Pawła II to najważniejsze arterie tej części stolicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Ludwiki mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 280 metrów od inwestycji Apartamenty Ludwiki znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Płocka.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Ludwiki znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Ludwiki znajduje się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: PRZEDSZKOLE nr 74 "Przy Zielonym Wzgórzu" w odległości 200 m, V Ogród Jordanowski w odległości 230 m, Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział Okręgowy w Warszawie Centrum Edukacji Zawodowej w odległości 280 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Ludwiki w odległości 170 m znajduje się Boisko, w odległości 180 m znajduje się Boisko, w odległości 200 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 07.03.2023
Data aktualizacji: 21.03.2023

Artykuły powiązane:

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Czystem

Oferty na Czystem

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: