ul. Reduta bud. H

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezDom-Bud M. Szaflarski Sp. j.

Ceny od: 8 200 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji ul. Reduta bud. H dostępne są 4 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
20
3
62,35 m²
4
46
3
61,05 m²
1
55
3
69,77 m²
3
67
3
61,05 m²
4

Opis Inwestycji

Budynki mieszkalne wielorodzinne przy ul. Reduta.Projekt autorstwa: Pracownia Projektowa “Perspektywa”Ta inwestycja to kontynuacja dobrej tradycji budowania w rejonie ulicy Franciszka Bohomolca już od 2005 roku. Obecnie realizujemy budynki 5-cio i 6-cio piętrowe z garażami podziemnymi, gdzie proponujemy najbardziej poszukiwane wielkości mieszkań. W ofercie budynków dostępne są mieszkania od 32m2 do 86m2. W indywidualnej aranżacji wnętrz pomoże pracownia a2 forma. Oferujemy także mieszkania parterowe z tarasami – to ciekawy pomysł połączenia mieszkania w centrum z ogródkiem nietrudnym w utrzymaniu.Do wyboru mieszkanców są także komórki lokatorskie w kondygnacji podziemnej oraz komórki przy klatce schodowej. Istnieje możliwość wykupienia garażu w podziemiu.Dla bezpieczeństwa przyszłych nabywców wpłaty za mieszkania przyjmowane są na rachunek powierniczy z indywidualnymi kontami klientów w banku Spółdzielczym Rzemiosła.

Inwestycja ul. Reduta bud. H znajduje się na Prądniku Czerwonym, ul. Reduta (4.5 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez dewelopera Dom-Bud M. Szaflarski Sp. j..

Inwestycja ul. Reduta bud. H jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 90 nowych mieszkań. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji ul. Reduta bud. H pozostały na sprzedaż 4 mieszkania o powierzchniach od 61 do 70 metrów kwadratowych w cenie od 8 200 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 61 do 70 m2 w cenie od 506 715 zł (4 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Dom-Bud M. Szaflarski Sp. j. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 90 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 4 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:od 61 do 70 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się w zakresie od 506 715 do 572 114 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 8 200 do 9 100 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji ul. Reduta bud. H

Sprawny dojazd do centrum ułatwia pętla tramwajowa i pętla autobusowa w Mistrzejowicach, dodatkowo w pobliżu budynku znajduje się przystanek autobusowy. Atutem jest bliskość centrum handlowego Krokus i Obi, kompleksu Multikina, jedynego w Krakowie Aquaparku, wielkich biurowców jak Buma, Capgemini, Alma Tower. Dla najmłodszych są szkoły i przedszkola. W pobliżu, ulicą Jancarza jest planowana nowa linia tramwajowa. Zakładana jest także rozbudowa sieci drogowej. W zasięgu wzroku jest nowy, oddany do użytku plac zabaw i rekreacji “Smoczy Skwer” – przeznaczony dla wszystkich grup wiekowych. Władze miasta urządziły “Park Reduta”, tuż za naszym osiedlem, który zapewnia warunki dla rekreacji i aktywności sportowej mieszkańców, oraz miejsce przystosowane dla naszych czworonożnych wiernych kompanów.

Prądnik Czerwony to III dzielnica Krakowa. Jej terytorium liczy sobie 643,79 ha i zamieszkiwane jest przez 47 775 osób. To jedna z mniejszych dzielnic Krakowa, jednak jej bliska odległość od centrum sprawia, że rozwija się w zadowalającym tempie i może pochwalić się rozbudowaną infrastrukturą społeczną. Pod względem zabudowy dzielnica jest dość jednolita. Przez lata widoczne były tu głównie spółdzielcze osiedla z wielkiej płyty wybudowane na początku II połowy XXw. Obecnie na Prądniku Czerwonym zaczynają wyrastać coraz to nowe domy jednorodzinne oraz kompleksy budynków mieszkalnych. Mimo niedalekiej odległości od centrum miasta, jest tu spokojnie i nie brakuje terenów zielonych, a jednym z ciekawszych jest Park „Zaczarowanej Dorożki”. Działalność 2 klubów sportowych skutkuje natomiast istnieniem zaplecza sportowego w postaci m.in. boisk i kortów tenisowych.

Komunikacja

Przy zachodniej granicy Prądnika Czerwonego zbiegają się 3 istotne trasy drogowe. Jest to europejska trasa E77 oraz drogi krajowe nr 7 i 79. Dobre połączenie z centrum miasta oraz z innymi dzielnicami jest natomiast zasługą regularnych kursów linii autobusowych i tramwajowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji ul. Reduta bud. H mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 220 metrów od inwestycji ul. Reduta bud. H znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kurzei.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji ul. Reduta bud. H znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole "Kubuś i Martynka" w odległości 200 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji ul. Reduta bud. H składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 200 m znajduje się U Rika, w odległości 210 m znajduje się Lewiatan, w odległości 290 m znajduje się Oaza.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji ul. Reduta bud. H w odległości 100 m znajduje się Boisko, w odległości 370 m znajduje się Basen, w odległości 380 m znajduje się Gym4 Sp. z o.o..

Data publikacji: 12.11.2019

Data aktualizacji: 15.09.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie