Dobrego Pasterza/Bohomolca 7

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezDom-Bud M. Szaflarski Sp. j.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 423 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Ułanów(1.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Prądnik Czerwony, ul. Ułanów 64D (3.1 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 8 700 brutto/m2
  Ułanów
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 19
  Powierzchnia: 55 - 83 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dom-Bud M. Szaflarski Sp. j.
 • Lublańska Park(1.3 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Prądnik Czerwony, ul. Promienistych (3 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 8 400/m2
  Lublańska Park
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 33
  Powierzchnia: 44 - 82 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dla inwestora 6 ofert
  Wawel Service Sp. z o.o.
 • Lotniczówka(1.5 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Czyżyny, ul. Życzkowskiego 5 (3.8 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 10 620 brutto/m2
  Lotniczówka
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 16
  Powierzchnia: 39 - 66 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Dla inwestora 7 ofert
  Cordia Polska

Opis Inwestycji

Z dumą prezentujemy Państwu inwestycję położoną u zbiegu ulic Fr. Bohomolca oraz Dobrego Pasterza w Krakowie. Projekt przewiduje powstanie wygrodzonego osiedla budynków wielorodzinnych o średnio wysokiej zabudowie i nowoczesnej architekturze.Oferta mieszkań obejmuje pięć budynków z garażami podziemnymi, stolarką okienną antywłamaniową na parterach oraz drzwiami antywłamaniowymi do wszystkich mieszkań. Komfort zapewniają nowoczesne, elektryczne windy.Elewacje budynków wykończone są nowoczesnymi i eleganckimi materiałami ze szkła hartowanego, stali nierdzewnej oraz sztucznego kamienia. Podobną dbałość o detale cechuje wykończenie części wspólnych budynków, którego projekt zlecono profesjonalnym architektom wnętrz.Zadbaliśmy również o odpowiednio skomponowany projekt przestrzennego zagospodarowania osiedla, którego centralny element stanowi wewnętrzny dziedziniec z elementami małej architektury i pięknie utrzymaną zielenią.

Inwestycja Dobrego Pasterza/Bohomolca 7 znajduje się na Prądniku Czerwonym, ul. Dobrego Pasterza (4.1 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Dom-Bud M. Szaflarski Sp. j..

Inwestycja Dobrego Pasterza/Bohomolca 7 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 147 nowych mieszkań. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Dobrego Pasterza/Bohomolca 7 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 78 metrów kwadratowych w cenie od 6 150 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Dom-Bud M. Szaflarski Sp. j. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 147 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: monitoring, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, rowerownia.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Dobrego Pasterza/Bohomolca 7

Prądnik Czerwony to III dzielnica Krakowa. Jej terytorium liczy sobie 643,79 ha i zamieszkiwane jest przez 47 775 osób. To jedna z mniejszych dzielnic Krakowa, jednak jej bliska odległość od centrum sprawia, że rozwija się w zadowalającym tempie i może pochwalić się rozbudowaną infrastrukturą społeczną. Pod względem zabudowy dzielnica jest dość jednolita. Przez lata widoczne były tu głównie spółdzielcze osiedla z wielkiej płyty wybudowane na początku II połowy XXw. Obecnie na Prądniku Czerwonym zaczynają wyrastać coraz to nowe domy jednorodzinne oraz kompleksy budynków mieszkalnych. Mimo niedalekiej odległości od centrum miasta, jest tu spokojnie i nie brakuje terenów zielonych, a jednym z ciekawszych jest Park „Zaczarowanej Dorożki”. Działalność 2 klubów sportowych skutkuje natomiast istnieniem zaplecza sportowego w postaci m.in. boisk i kortów tenisowych.

Komunikacja

Przy zachodniej granicy Prądnika Czerwonego zbiegają się 3 istotne trasy drogowe. Jest to europejska trasa E77 oraz drogi krajowe nr 7 i 79. Dobre połączenie z centrum miasta oraz z innymi dzielnicami jest natomiast zasługą regularnych kursów linii autobusowych i tramwajowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Dobrego Pasterza/Bohomolca 7 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 120 metrów od inwestycji Dobrego Pasterza/Bohomolca 7 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Os. Oświecenia.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Dobrego Pasterza/Bohomolca 7 znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w odległości 230 m, Samorządowe Przedszkole nr 64 w odległości 230 m, Szkoła Podstawowa nr 130 w odległości 230 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Dobrego Pasterza/Bohomolca 7 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Lekarz w odległości 420 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Dobrego Pasterza/Bohomolca 7 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 210 m znajduje się Buczek, w odległości 270 m znajduje się Oaza, w odległości 270 m znajduje się Centrum Serenada.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Dobrego Pasterza/Bohomolca 7 w odległości 260 m znajduje się Boisko, w odległości 290 m znajduje się Wellness Club Park Wodny, w odległości 300 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 07.06.2016

Data aktualizacji: 21.08.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie