Al. 29 Listopada / Meiera Bud. B

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezDom-Bud M. Szaflarski Sp. j.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 1635 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Al. 29 Listopada/Meiera Bud. C
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Prądnik Biały, Al. 29 Listopada (4.2 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 7 200/m2
  Al. 29 Listopada/Meiera Bud. C
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 43
  Powierzchnia: 42 - 50 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Dla inwestora 16 ofert
  Dom-Bud M. Szaflarski Sp. j.
 • 29 Listopada Residence(0.2 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Prądnik Biały, al. 29 listopada (4.4 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 7 500/m2
  29 Listopada Residence
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 50
  Powierzchnia: 40 - 110 m2
  Liczba pokoi: 2 - 5
  Dla inwestora 16 ofert
  BAL-BUD Investment
 • Przestrzenie Banacha(0.6 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Prądnik Biały, ul. Banacha (4.1 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 6 500 brutto/m2
  Przestrzenie Banacha
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 96
  Powierzchnia: 35 - 94 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 44 oferty
  Grupa BUMA

Opis Inwestycji

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu drugi etap inwestycji przy al. 29 Listopada/Meiera.Dziesięciopiętrowy, komfortowy budynek jest kolejną realizacją naszego autorstwa na tym terenie.Elegancka a zarazem dynamiczna forma architektoniczna budynku doskonale komponuje się z dotychczasowym otoczeniem. Budynek B posiada nowoczesne, niewielkie lecz bardzo ustawne i funkcjonalne mieszkania o powierzchni od 34,78 m2 do 51,71 m2, wykończone w standardzie deweloperskim. Dodatkowym atutem jest z pewnością fakt, iż każde mieszkanie posiada przestronną loggie lub balkon.Na parterze oraz w podziemiu dla wygody mieszkańców znajdują się garaże wielostanowiskowe.Estetyka i dbałość o detale cechuje wykończenie części wspólnych budynku, o które zadbał profesjonalny zespół architektów wnętrz a2 forma.Bezpieczeństwo mieszkańcom zapewnią drzwi antywłamaniowe, oraz monitoring na najważniejszych punktach obiektu. Dodatkową zaletą mieszkań jest cichobieżna winda o napędzie elektrycznym oraz doprowadzone instalacje TV/Internet/Sat.

Inwestycja Al. 29 Listopada / Meiera Bud. B znajduje się na Prądniku Białym, ul. 29 Listopada (4.2 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Dom-Bud M. Szaflarski Sp. j..

Inwestycja Al. 29 Listopada / Meiera Bud. B została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 90 nowych mieszkań. Budynek posiada 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Al. 29 Listopada / Meiera Bud. B pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 50 metrów kwadratowych w cenie od 6 720 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Dom-Bud M. Szaflarski Sp. j. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 90 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia: plac zabaw, monitoring, klub fitness.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Al. 29 Listopada / Meiera Bud. B

Niewątpliwym atutem inwestycji jest bliskość do centrum. Przystanek autobusowy znajdujący się tuż przy bloku, a w nieodległej przyszłości linia tramwajowa sprawią, że dojazd do poszczególnych punktów Krakowa będzie łatwy i przyjemny. Dostępność do okolicznych sklepów, przedszkoli, aptek czy placu zabaw niewątpliwie wpływają na komfort życia w tej okolicy.

Prądnik Biały to dzielnica IV Krakowa. Jest częścią miasta najbardziej wysuniętą na północ i zajmującą obszar 2341,87 ha. Powstała z połączenia 5 historycznych miejscowości. Zamieszkuje ją 69 135 osób. Jest jedną z tych części Krakowa, których zabudowa jest najbardziej zróżnicowana. Większość nieruchomości stanowią tu osiedla bloków mieszkalnych wzniesione w latach 60-tych, jednak uzupełnione są one blokami z wielkiej płyty powstałymi w latach 70-tych. Do tego dochodzą nowsze osiedla domów jednorodzinnych, a także domy szeregowe. Choć rozmaitość krajobrazu architektonicznego wskazuje na stały rozwój dzielnicy, to wciąż jeszcze można tu znaleźć elementy zabudowy typowo wiejskiej. W okolicy wiele jest miejsc rekreacyjnych idealnych do zabaw dla dzieci. Znajduje się tu 20 ogródków jordanowskich. W dzielnicy działa też 5 klubów sportowych. Dobrze rozbudowana jest infrastruktura oświatowa, o czym świadczy 10 funkcjonujących tu szkół i 4 zespoły szkolne. Zaletą dzielnicy jest też sieć połączeń komunikacyjnych z innymi częściami Krakowa. Działa tu łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych. Przez Prądnik Biały przechodzi też droga krajowa nr 7 i droga wojewódzka nr 794.

Komunikacja

Dzielnica IV jest bardzo dobrze skomunikowana zarówno z resztą miasta, jak i z okolicznymi miejscowościami. Przez Prądnik Biały przechodzi droga krajowa nr 7 oraz droga wojewódzka nr 794. W dzień i w nocy kursuje stąd łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Al. 29 Listopada / Meiera Bud. B mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 60 metrów od inwestycji Al. 29 Listopada / Meiera Bud. B znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Górka Narodowa Wschód.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Al. 29 Listopada / Meiera Bud. B znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Publiczne "Bajkowy Świat" w odległości 60 m, Przedszkole Publiczne Parafii Chrystusa Króla im. św. Jana Pawła II w odległości 70 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Al. 29 Listopada / Meiera Bud. B jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Ginekolog w odległości 250 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Al. 29 Listopada / Meiera Bud. B składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 140 m znajduje się Lewiatan, w odległości 210 m znajduje się Żabka, w odległości 390 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Al. 29 Listopada / Meiera Bud. B w odległości 250 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 06.07.2018

Data aktualizacji: 23.10.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie