Al. 29 Listopada 191

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Dom-Bud M. Szaflarski Sp. j.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 1359 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Al. 29 Listopada / Meiera Bud. B(0.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Prądnik Biały, ul. 29 Listopada (4.2 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 6 720/m2
  Al. 29 Listopada / Meiera Bud. B
  Termin oddania: 4 kw. 2019
  Liczba mieszkań: 1
  Powierzchnia: 50 m2
  Liczba pokoi: 2
  Dom-Bud M. Szaflarski Sp. j.
 • 29 Listopada Residence(0.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Prądnik Biały, al. 29 listopada (4.4 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 7 300/m2
  29 Listopada Residence
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 76
  Powierzchnia: 40 - 99 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  BAL-BUD Investment
 • SenTOTU(0.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Prądnik Biały, ul. Słomczyńskiego (4.1 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 7 022/m2
  SenTOTU
  Termin oddania: 1 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 132
  Powierzchnia: 35 - 94 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Sento S.A.

Opis Inwestycji

Projektowany budynek składa się z dwóch części usytuowanych na planie litery ''L’'. Każda z części posiada własną klatkę schodową oraz windę. Na piętrach od 1-ego do 10-ego znajdować się będą mieszkania, natomiast w części parterowej, wysuniętej poza obrys części mieszkalnej – usługi. Na stropie nad parterem, w części wysuniętej poza piętra mieszkalne zaprojektowano stropodachy zielone z tarasami przynależnymi do mieszkań I piętra. W części podziemnej zlokalizowano: garaże indywidualne – pod klatką pierwszą w garażu jednopoziomowym, a pod klatką drugą w garażu dwupoziomowym, a ponadto komórki lokatorskie, pomieszczenia techniczne i gospodarcze.Fundamenty, ściany i stropy piwnic żelbetowe, ściany nośne kondygnacji nadziemnych wylewane, a ściany zewnętrzne – murowane, ocieplone w technologii lekkiej – mokrej. Stropy żelbetowe monolityczne, w technologii typu ''filigran’'. Klatki schodowe oraz szyby dżwigów – żelbetowe, monolityczne. Dach płaski, ocieplony, z zamontowanymi elementami wentylacji mechanicznej.Stolarka okienna PCV, z okuciami obwiedniowymi. Parapety ze sztucznego kamienia np. aglomarmur. Drzwi wejściowe do mieszkań antywłamaniowe. Drzwi wewnętrzne płycinowe z ościeżnicami stałymi. Bramy garażowe uchylne, metalowe.Cena umowna obejmuje następujące wykończenie:- balkony i loggie – płytki gresowe;- tarasy indywidualne przy mieszkaniach na I piętrze – kostka lub płytki betonowe;- klatki schodowe i korytarze wspólne: posadzki – płytki gresowe; ściany i sufity – malowane;- mieszkania: posadzki – wylewki samopoziomujące, ściany – tynki gipsowe.

Inwestycja Al. 29 Listopada 191 znajduje się na Prądniku Białym, Al. 29 Listopada 191 (4.2 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Dom-Bud M. Szaflarski Sp. j..

Inwestycja Al. 29 Listopada 191 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 29 nowych mieszkań. Budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Al. 29 Listopada 191 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Dom-Bud M. Szaflarski Sp. j. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2011 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 29 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Al. 29 Listopada 191

Prądnik Biały to dzielnica IV Krakowa. Jest częścią miasta najbardziej wysuniętą na północ i zajmującą obszar 2341,87 ha. Powstała z połączenia 5 historycznych miejscowości. Zamieszkuje ją 69 135 osób. Jest jedną z tych części Krakowa, których zabudowa jest najbardziej zróżnicowana. Większość nieruchomości stanowią tu osiedla bloków mieszkalnych wzniesione w latach 60-tych, jednak uzupełnione są one blokami z wielkiej płyty powstałymi w latach 70-tych. Do tego dochodzą nowsze osiedla domów jednorodzinnych, a także domy szeregowe. Choć rozmaitość krajobrazu architektonicznego wskazuje na stały rozwój dzielnicy, to wciąż jeszcze można tu znaleźć elementy zabudowy typowo wiejskiej. W okolicy wiele jest miejsc rekreacyjnych idealnych do zabaw dla dzieci. Znajduje się tu 20 ogródków jordanowskich. W dzielnicy działa też 5 klubów sportowych. Dobrze rozbudowana jest infrastruktura oświatowa, o czym świadczy 10 funkcjonujących tu szkół i 4 zespoły szkolne. Zaletą dzielnicy jest też sieć połączeń komunikacyjnych z innymi częściami Krakowa. Działa tu łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych. Przez Prądnik Biały przechodzi też droga krajowa nr 7 i droga wojewódzka nr 794.

Komunikacja

Dzielnica IV jest bardzo dobrze skomunikowana zarówno z resztą miasta, jak i z okolicznymi miejscowościami. Przez Prądnik Biały przechodzi droga krajowa nr 7 oraz droga wojewódzka nr 794. W dzień i w nocy kursuje stąd łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych.

W odległości 100 metrów od inwestycji Al. 29 Listopada 191 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Górka Narodowa Wschód.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Al. 29 Listopada 191 znajduje się 15 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: PRYWATNE PRZEDSZKOLE JĘZYKOWE MARCHEWKOWE POLE w odległości 350m, Samorządowe Przedszkole nr 66 w odległości 400m, Przedszkole Prywatne "Dorotka" w odległości 900m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 200 m znajduje się PRZYCHODNIA ZDROWIA RODZINY SP. Z O.O. NZOZ, w odległości 1000 m znajduje się HYGIEIA. APTEKA, w odległości 1250 m znajduje się APTEKA PRYWATNA S.C..

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 200 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA CHRYSTUSA KRÓLA, w odległości 1300 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA PANA JEZUSA DOBREGO PASTERZA, w odległości 1300 m znajduje się MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 900 m znajduje się DAKO PROFESSIONAL, w odległości 1300 m znajduje się Studio Tańca i Fitness PASJA, w odległości 1450 m znajduje się KLUB SPORTOWY PRĄDNICZANKA.

Data publikacji: 07.03.2012

Data aktualizacji: 19.11.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie