Starter III

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezDolnośląskie Inwestycje S.A

Zapytaj o ceny

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Starter III dostępne są 2 oferty

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (netto)
U2
246,24 m²
Parter
U6
74,02 m²
Parter

Oferty specjalne

  • Promocja

    DOSTĘPNE W SPRZEDAŻY TYLKO DWA OSTATNIE LOKALE USŁUGOWE NA PARTERZE

    Kontakt z deweloperem

Opis Inwestycji

STARTER jest pierwszą inwestycją we Wrocławiu posiadającą w swojej ofercie wykonane w standardzie pod klucz niewielkie mikro apartamenty na sprzedaż, z opcją powierzenia najmu - z gwarancją najmu 7% w stosunku rocznym.Lokale przeznaczone są dla szerokiego spektrum końcowych użytkowników w tym w szczególności studentów, absolwentów i innych młodych ludzi wchodzących w dorosłe życie.Projekty realizowane są przez spółki celowe z grupy kapitałowej Dolnośląskie Inwestycje S.A.STARTER I to 149 mikro apartamentów obecnie wynajmowanych,STARTER II to 175 mikro apartamentów obecnie w przygotowaniu do najmu,STARTER III to 255 mikro apartamentów obecnie w sprzedaży.Zgodnie z naszą strategią, podobnie jak w poprzednich inwestycjach, w Starterze III powstaną nowoczesne mikroapartamenty wykończone w standardzie „pod klucz”.Wszystkie obiekty STARTER są w pełni monitorowane i chronione. Przy wejściu wita nas uśmiechnięty recepcjonista. Do cicho i szybkobieżnej windy dostajemy się za pomocą karty magnetycznej, która pozwala dostać się nam na kondygnację, na której mieszkamy oraz otworzyć drzwi do naszego lokalu. Energooszczędne oświetlenie LED części wspólnych i niskoszumowa wentylacja mechaniczna to kolejne ważne atuty w standardzie STARTERA. Każdy lokal wyposażany jest w indywidualnie sterowaną klimatyzację. STARTER to kompleks wielofunkcyjny oferujący oprócz mikroapartamentów także wielostanowiskowy garaż podziemny oraz zlokalizowane w części parterowej lokale usługowe, uzupełniające ofertę mieszkaniową. W obiektach STARTER znajdują się również: szerokopasmowy Internet, telewizja cyfrowa i samoobsługowa pralnia.

Inwestycja Starter III znajduje się na Południu, ul. Borowska 6-12 (1.5 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Dolnośląskie Inwestycje S.A.

Inwestycja Starter III została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 3 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada 7 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Starter III pozostały na sprzedaż 2 lokale użytkowe o powierzchniach od 74 do 246 metrów kwadratowych.

Deweloper Dolnośląskie Inwestycje S.A przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 3 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 430 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, monitoring, internet, klimatyzacja, recepcja, TV kablowa, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne są 2 lokale użytkowe.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 74 do 246 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Starter III

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Starter III mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 100 metrów od inwestycji Starter III znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Dyrekcyjna.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Starter III znajduje się się 27 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Gimnazjum Nr 17 w odległości 120 m, Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych "Vademecum" w odległości 120 m, Policealna Szkoła Ekonomiczna "Vademecum" w odległości 120 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Starter III jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Promyk Słońca w odległości 290 m, Luxmed w odległości 380 m, Practimed w odległości 440 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Starter III składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 210 m znajduje się Wroclavia, w odległości 250 m znajduje się Carrefour, w odległości 310 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Starter III w odległości 120 m znajduje się Boisko, w odległości 160 m znajduje się Boisko, w odległości 260 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 04.04.2019

Data aktualizacji: 29.12.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie