Starter III

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Borowska, oferowane bezpośrednio przez

Dolnośląskie Inwestycje S.A

Wrocław, Krzyki, Południe, ul. Borowska 6-12

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 162 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Starter III

2 zdjęcia

Starter III

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • ochrona całodobowa
  • monitoring
  • recepcja
  • winda
  • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

  • klimatyzacja

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 3 lokali użytkowych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 430 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

STARTER jest pierwszą inwestycją we Wrocławiu posiadającą w swojej ofercie wykonane w standardzie pod klucz niewielkie mikro apartamenty na sprzedaż, z opcją powierzenia najmu - z gwarancją najmu 7% w stosunku rocznym.

Lokale przeznaczone są dla szerokiego spektrum końcowych użytkowników w tym w szczególności studentów, absolwentów i innych młodych ludzi wchodzących w dorosłe życie.

Projekty realizowane są przez spółki celowe z grupy kapitałowej Dolnośląskie Inwestycje S.A.

STARTER I to 149 mikro apartamentów obecnie wynajmowanych,

STARTER II to 175 mikro apartamentów obecnie w przygotowaniu do najmu,

STARTER III to 255 mikro apartamentów obecnie w sprzedaży.

Zgodnie z naszą strategią, podobnie jak w poprzednich inwestycjach, w Starterze III powstaną nowoczesne mikroapartamenty wykończone w standardzie „pod klucz”.

Wszystkie obiekty STARTER są w pełni monitorowane i chronione. Przy wejściu wita nas uśmiechnięty recepcjonista. Do cicho i szybkobieżnej windy dostajemy się za pomocą karty magnetycznej, która pozwala dostać się nam na kondygnację, na której mieszkamy oraz otworzyć drzwi do naszego lokalu. Energooszczędne oświetlenie LED części wspólnych i niskoszumowa wentylacja mechaniczna to kolejne ważne atuty w standardzie STARTERA. Każdy lokal wyposażany jest w indywidualnie sterowaną klimatyzację. STARTER to kompleks wielofunkcyjny oferujący oprócz mikroapartamentów także wielostanowiskowy garaż podziemny oraz zlokalizowane w części parterowej lokale usługowe, uzupełniające ofertę mieszkaniową. W obiektach STARTER znajdują się również: szerokopasmowy Internet, telewizja cyfrowa i samoobsługowa pralnia.

Inwestycja Starter III znajduje się na Południu, ul. Borowska 6-12 (1.5 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Dolnośląskie Inwestycje S.A.

Inwestycja Starter III została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 3 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Starter III nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Dolnośląskie Inwestycje S.A przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Starter III?

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Starter III mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 434 metrów od inwestycji Starter III znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Główny.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Starter III znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Starter III znajduje się 125 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Technikum 18 w odległości 49 m, szkoła w odległości 78 m, Policealna Szkoła Menedżerska "Vademecum" w odległości 84 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Starter III jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Soft Skin w odległości 24 m, Promyk Słońca w odległości 289 m, Luxmed w odległości 377 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Starter III składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 250 m znajduje się Carrefour Market, w odległości 265 m znajduje się Cukiernia Sowa, w odległości 294 m znajduje się CityFit.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Starter III w odległości 85 m znajduje się boisko / kort, w odległości 130 m znajduje się boisko / kort, w odległości 156 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 04.04.2019
Data aktualizacji: 01.03.2021

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: