Powstańców 33

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Powstańców, oferowane bezpośrednio przez

Develia

Ząbki, ul. Powstańców

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 41 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Powstańców 33

5 zdjęć

Powstańców 33
Powstańców 33
Powstańców 33
Powstańców 33

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2012 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 7 lokali użytkowych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las

Opis inwestycji

Osiedle Powstańców 33 położone jest w Ząbkach pod Warszawą. Cały projekt składa się z 836 lokali mieszkalnych znajdujących się w 10 budynkach. Obecnie w sprzedaży pozostały lokale handlowo-usługowe w V etapie inwestycji.

Osiedle zapewnia rozwiniętą infrastrukturę komunikacyjną. W bezpośrednim sąsiedztwie powstają ważne arterie drogowe, które usprawniają ruch w okolicy i umożliwiają połączenie z różnymi częściami Warszawy. Dodatkową zaletą jest doskonały dojazd do trasy S8.

Inwestycja znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji, otoczonej osiedlami mieszkalnymi. Dużym atutem dla nabywców jest niedobór lokali usługowych w pobliżu, co powoduje, iż dla mieszkańców osiedla, jak i tych okolicznych nasza nieruchomość będzie idealnym miejscem na zakupy lub korzystanie z usług.

W ofercie dostępne są lokale usługowe o powierzchni od 88,9 m2 do 96,2 m2. Lokale usytuowane są na parterze, a każdy z nich dysponuje witryną oraz bezpośrednim wejściem od ulicy Andersena. Deweloperski standard wykończenia, a także podłączenie do mediów (ogrzewanie miejskie, elektryka, sieć wodno-kanalizacyjna) to dodatkowy atut pomieszczeń, sprzyjający prowadzeniu rozwijającej się działalności gospodarczej w odległości zaledwie 10 km od centrum stolicy. Co ważne, na terenie inwestycji znajduje się wyposażony w windy garaż podziemny, który zapewni wygodę zarówno przedsiębiorcom, jak i potencjalnym klientom.

Ceny lokali są cenami netto.

Inwestycja Powstańców 33 znajduje się w Ząbkach, ul. Powstańców (0.4 km od Warszawy), została zrealizowana przez Develia.

Inwestycja Powstańców 33 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 7 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Powstańców 33 nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Develia przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Ząbki to niewielkie miasto o powierzchni 11 km2, które znajduje się w powiecie wołomińskim i należy do aglomeracji warszawskiej. Miasteczko liczy obecnie prawie 31 tys. mieszkańców i zajmuje w Polsce drugie miejsce pod względem tempa wzrostu liczby ludności. O popularności miejsca decyduje zarówno dogodna lokalizacja w odległości 10 km od centrum Warszawy, jak i zaciszne, zielone okolice, bowiem aż 30% obszaru zajmują tereny leśne. Ząbki to miasto-ogród, w którym występuje niska zabudowa: domy jednorodzinne i nowoczesne bloki czterokondygnacyjne, a także zabytkowe wille, np. Willa Ronikierów, Willa inż. Tołłoczki czy Willa Alina. Centrum handlowo-usługowe miejscowości to Pasaż Orla, gdzie mieszczą się sklepy, biblioteka i sale ekspozycyjne Ośrodka Kultury.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Powstańców 33?

Atutem komunikacyjnym są 2 bezpłatne linie autobusowe, które kursują w obrębie miasteczka. Z pobliską Warszawą Ząbki są połączone 4 liniami autobusowymi warszawskiej komunikacji miejskiej oraz liniami Kolei Mazowieckich. Przez miasto przebiegają 3 drogi wojewódzkie, które umożliwiają dojazd do stolicy lub pobliskich miejscowości: droga nr 629 (Warszawa – Marki), nr 631 (Warszawa – Nowy Dwór Mazowiecki) oraz nr 634 (Warszawa – Tłuszcz).

Przyszli mieszkańcy inwestycji Powstańców 33 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1597 metrów od inwestycji Powstańców 33 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zielonka Bankowa 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Powstańców 33 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Powstańców 33 znajdują się 22 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Publiczne Przedszkole "Zozoland" w odległości 174 m, Baśniowa Akademia Andersena w odległości 183 m, szkoła w odległości 310 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Powstańców 33 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ "Na Powstańców" w odległości 166 m, Alab Laboratoria. Punkt pobrań w odległości 221 m, Luxamed w odległości 474 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Powstańców 33 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 77 m znajduje się Żabka, w odległości 94 m znajduje się Api, w odległości 164 m znajduje się Putka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Powstańców 33 w odległości 416 m znajduje się boisko / kort, w odległości 418 m znajduje się boisko / kort, w odległości 435 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 01.10.2015
Data aktualizacji: 01.05.2021

Artykuły powiązane:

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: